Глобальні оголошення!



Побори в навчальних закладах

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Natalinda » 08 жовтня 2011, 00:55

Nelya просто прикро.
Я звісно пропрацювала не так довго в школі, лиш три роки. Але за той час не чула жодного разу шоб хтось з колег вимагав подарунків.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Melisa » 08 жовтня 2011, 01:01

Ну то ти ж модератор ;-) , тему можна перейменувати, зрештою. окрім того, слово "подяки" взято в лапки. :?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Natalinda » 08 жовтня 2011, 01:11

Ну від того що я як модератор зміню назву теми її суть не зміниться і відношення до педпрацівників і медпрацівників теж.
Сьогодні була у своєї першої вчительки, носила їй декоративні гарбузики, йшла додому і згадувала....дарувала вона нам подарунки на наші дні народження, дуже довго висіла в коридорі подарована нею картинка....зробила своїми руками прекрасні альбоми-віньєтки кожному з нас на память, водила на еккурсії, вкладала душу.....між іншим за душу не платять заробітньої плати, і поборів з батьків не брала вона....якось так було....саме завдяки їй я хотіла стати вчителем.....завдяки ж таким темам не хочу повертатися до школи...тому що виявляється що кілька чоловік приходять тебе вітати лише шоб підлизатися, а інші з яких здерли побори говорять поза спиною, що ти береш хабарі.....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Перлинка » 08 жовтня 2011, 01:41

Natalinda

якщо тобі дійсно подобається професія і все влаштовує,то я б не переймалась хто там шо подумає і чому і за що носить чи не носить

просто якось раз і назавжди абстрагуватись від того та й все
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Natalinda » 08 жовтня 2011, 01:48

Перлинка просто сказати, а абстрагуватися нажаль не так просто :(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 08 жовтня 2011, 02:17

Natalinda написав:От скажіть шо ж то за несправедливість така???? Як в навчальних закладах то "побори", а як медперсоналу - то "подяки"

бо медперсоналу ти сам даєш. А в навчальних закладах - з тебе ті гроші витягує батьківський комітет, ти не особисто в руки вчителю даєш, тому й виходить якесь таке, ніби добровільно примусово. Хоча корінь всеодно у бажанні віддячити вчителю.

пі.сі. Нині дізналася, що у нас в школі дехто з батьків помімо тих грошей, шо здавали, ще на День вчителя дарував керівничці подарунки від себе особисто. Якось так незвично.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Melisa » 08 жовтня 2011, 09:28

happymami написав:пі.сі. Нині дізналася, що у нас в школі дехто з батьків помімо тих грошей, шо здавали, ще на День вчителя дарував керівничці подарунки від себе особисто. Якось так незвично.

:shock: :? :omg: для чого?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 08 жовтня 2011, 09:32

Nelya не знаю. Або їм здавалося стандартно зібраної суми замало. Або хотіли виділитися з-поміж усіх. Або мають якісь особисті блати. Може їм вчителька шось допоогала :? А може вважали, що гроші котрі вони здавали уж больно схожі на хабар і вирішили подарувати шось матеріальне? Общім я не знаю. Бо я навіть того процесу не бачила
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення oksana.tesliuk » 09 жовтня 2011, 22:08

happymami написав:пі.сі. Нині дізналася, що у нас в школі дехто з батьків помімо тих грошей, шо здавали, ще на День вчителя дарував керівничці подарунки від себе особисто. Якось так незвично.

я таке вже другий рік спостерігаю, але відношуся спокійно
єдине, чого не змогла спокійно сприйняти цього року, як одна мама вирішила дати чи подарувати вчительці на той же таки День вчителя гроші. Все б нічого, якби не той факт, що вона їх не поставила в конверт, а скрутила в трубочку в кулаці (там були різнокольорові купюри, мабуть дрібним номіналом, і та трубочка вийшла дуже груба). А коли до тої мами підбігла її донька і сказала, що сама хоче привітати вчительку, мама спокійно віддала дитині той жмут грошей і дитина його так і всунула вчительці.
Якось мені було дико на те все дивитися - нашо в те все замішувати дітей?!
Квіти - так, хай дарують, але гроші?!
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Melisa » 09 жовтня 2011, 22:24

oksana.tesliuk написав:Якось мені було дико на те все дивитися

а ти уявляєш,що з вчителькою робилося? особливо, якщо та не прихильник таких дарунків. :?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей