Глобальні оголошення!



Побори в навчальних закладах

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 27 грудня 2011, 06:58

ггг. Хабарі не знаю. Ми здали 30 на НР і 30 на Миколая і поняття не маю. що батьківський комітет дарував вихователям. Думаю не гроші

А в школі ми подарували по пляшці кльового шампанського і коробці цукерок. Разом обійшлося десь в 150 грн на двох вчительок (бо в нас одна заміняла ще місяць нашу класну керівничку). Тобто дАРУВАЛИ подарунки, але не хабарі ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Natalinda » 27 грудня 2011, 07:22

happymami а чого подарунки дарували, вихователі шо вам тоже дарували, чи дітям?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 27 грудня 2011, 10:21

Natalinda дарували як віддяку за то, шо вони для наших дітей і ялинку вбрали, і клас прикрасили, і сніжинки ліпили, і навіть одна вчителька прибирала коли батьки болт забивали. Крім того - одна з вчительок - Миколаївна. То ми її так і з Миколая одним махом привітали, бо утрінік тоді був.

Крім того - гроші батьки спеціально не здавали на той подарунок. Ми взяли з класної каси. А каса наша наповнюється не щомісячними внесками (таких у нас нема), а наповнюється грошима від тих батьків, котрі не прибирають. Ну і крім того - ми у жовтні, коли не було багато внесків на школу, зюирали по 10 грн на потреби класу, типу шоб покласти в касу і вони були на всякий пожарний. Ну і лишилися ще гроші зі всяких там днів вчителя. тощо. Тому ми за ті залишки придбали і ялинку в клас дітям і подарунки вчителям. І знову гроші ще залишиися з подарунків дітям, бо на гуртовні нам дешевше ніж ми розраховувал, продали дитячі набори які ми купували :clapping:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення taranjka » 25 травня 2016, 11:04

Думаю ті, хто йде в перший клас вже ознайомилися з розцінками :hi: на фоні постійних заяв мера про но но здавати гроші, я на зборах 40 хвилин слухала слізну промову директора про те, що не вистачає, що треба ремонтувати туалети які 60 років не робились (в мене логічне питання чому, навіть в моїй збаразькій школі більше 10 років тому знайшли гроші на ремонт туалетів, і заміну вікон і то не за кошт батьків). Вона звичайно нікого не змушує, тому хто не хоче то все пояснить їй в кабінеті, Бггг. Сума в принципі не велика - 200 грн. Але як я розумію здавати гроші на школу прийнято в кожному класі, і тут вже виходять колосальні суми . А з бюджету теж виділяється на щось. Обіцяють прозвітувати - показати папірчик з кошторисом робіт в серпні. Тобто досі вона нічого не рахували і не знає, скільки це обійдеться. Є якийсь реальний механізм, щоб контролювати ту "благодійність"? В кого як в школах?
Ну і про те, що на клас тре буде здавати ніхто не відміняв.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Natalinda » 25 травня 2016, 11:15

Ну я думаю що найреальніший механізм це брати збір коштів і закупівлю всього необхідного в свої руки. Є ж батьківський комітет загальношкільний, можна проситися туди і займатися цим. В нас все батьківський комітет закупляв, і гроші збирали вони.
Я вже десь писала що в нас здавали по 50 грн в рік. Цього року відмінили ніби. Я б чесно задавала більше, особливо після того як цього року була в кількох терн. школах. Поміняти всі труби і привести до ладу туалети то була моя мрія ще як я була школяркою.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення eney » 25 травня 2016, 18:47

Працюю в школі, і точно здам гроші. Бо то що каже мер є на папері, а в реалі її нема. В 13 школі прорвали труби, то директор купу довідок і бюрократичних процедур пойшов, щоб гроші виділили. Ну то таке довго описувати. Але мені особисто 1.37 в день на протязі 9 місяців що проведе моя дитина в школі погоди не зробить. В 7 школі за попередній рік за батьківські гроші добудувати 3 кабінети, в кількох поставили нові меблі, зараз ремонтують реакреацію, щоб малеча мала де виступати.
Особисто в нас перший рік набіжить не мала сума, бо для нашого класу кабінету нема, літом добудують, і йго тре наповнити. Гляньте скільки парта, дошка, крісло коштують... А ще сядьте порахуйте скільки вам косметичний ремонт в домі обходитьсяа тут стіни 0 плюс вікно та двері,освітлення...
Не скажу за інші школи, але наша директор в кишеню гроші не кладе, хоча я раніше думала як ви, що 200 гр на школу то побори. А от за квіти подарунки вчителям- проти, повірте, 2 букети плюс виділити свою дитину грошовим внеском в кишеню рік дорожче виходять ніж 200 гр на ремонти, і толку 0. І саме смішно що останні "внески" батьки спішать робити, а коли адміністрація просить 1.37 в день кричать про побори.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення taranjka » 25 травня 2016, 19:05

eney я не проти здати, якщо знаю куди вони підуть. всі благодійні внески можуть мати цільове призначення, яке можна вказувати при переказі. але чомусь цого не повідомляють в школі. як я можу знати крадуть чи не крадуть :pardon:
якщо моя мала попаде в 4 клас, то там теж не буде нічого, бо його, як я зрозуміла, мають переробити з пральні :crazy: якщо так, то батьки які будуть робити клас взагалі в копійку влетять.
я теж проти дарунків і букетів вчителям
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Natalinda » 25 травня 2016, 19:48

А я от вам ще скажу що проти того щоб "влітав" конкретний клас. Це школа як не як, всі там колись були і всі рано чи пізно будуть. Винятків таки дуже мало. Здаються гроші на школу і такі глобальні речі як кабінет з нуля мали б робитися за загальний кошт.

А в Терні гроші переказуються на рахунок? Бо в нас я писала, збирають батьки
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення taranjka » 25 травня 2016, 21:53

Natalinda благодійний фонд школи, є рахунок. при подачі документів подається чек про переказ коштів :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Ameli » 25 травня 2016, 22:30

В нас якось тихенько тьху-тьху щоб не наврочити))) я здала була на школу за 2 місяці то мені повернули бо сказали що за квітень і травень вже не збирають. і якось ремонт обійшов стороною будем лише купляти фарбу з тих горошей що здаємо на клас. і тим раді
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей