Глобальні оголошення!



Побори в навчальних закладах

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення oksana.tesliuk » 10 жовтня 2011, 11:20

Nelya
вона усміхалася, дякувала і брала
а що їй залишається після отриманого авансу у розмірі 600 грн?!
сумно...
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення taranjka » 10 жовтня 2011, 12:05

Natalinda ти сприймаєш надто особисто всі повідомлення :roses: :roses:
начитавшись теми трохи поміняла думку. до цього я не цікавилась садочками і уявлення не мала шо там і як. сама ціле дитинство щасливо туди не ходила.
того вразили суми і те що батьки всі ті ремонти оплачують і т.д. :shock: ну далека я від того і трохи не з тої позиції дивилася (школаі ВНЗ).
то напевне багато змінилося, бо я коли школу закінчувала, то школи якось самі ремонтувалися (5-10 грн раз в рік порівняно з цими сумами то фігня), вчителям дарувалися не конверти (за принципом головне ж то увага). ну але мо то школа в райцентрі :?
я вважаю геть несправедливими ті зарплати які отримують вихователівчителі і т.д. звичайно гроші і можливість купити те шо потрібно краще. але, таке як дн - то приватне свято, батьки б не мали навіть знати коли воно. а вітати завідуючу і методистку :crazy:
проблема в батьках, які просто хчуть "ви..." перед іншими.
в класі одного мого племінника саме батьки вирішили поміняти парти - шоб були як модні американські - для одного. кілька батьків не могли собі таке дозволити, але прийшлося, бо діти приходили заплакані, шо вони не такі як всі
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 10 жовтня 2011, 12:15

taranjka написав:проблема в батьках, які просто хчуть "ви..." перед іншими.
в класі одного мого племінника саме батьки вирішили поміняти парти - шоб були як модні американські - для одного.

ну не завжди проблема саме в таких батьках. Як ти вже змогла прочитати вище - є речі, які вимагає школа (приміром вікна поміняти, тумбочки чи інші меблі докупити, поміняти кришки парт, бо попередні пошкрябані, тощо)
Але, буває, що й батьки собі вигадують (наприклад в садіку робити перепланування туалету, а не просто потрібний звичайний найдешевший ремонт)
Єдине, шо лякає, шо таки дійсно мусимо часто йти на поводу у більшості і робити "як всі", шоб у дітей не було психічних травм типу "я не як всі". Цього я капєц як боюся. Але ттт, в школі мені пощастило з батьками і батьківським комітетом. Ніхто шалених сум збирати не збирається, а тільки виключно те, що треба дітям для повноцінного навчання. Так, ми на відміну від інших класів, і без того великого бутля води для дітей, і без кип'ятка на зимовий період, і без жалюзів та євровікон наразі. Але інші перші класи троха вже бжилися і мають і магнітофон і коври і стерильну воду в класі
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 21 жовтня 2011, 10:23

У нас в школі батьківський комітет прийняв рішення - збирати в половину менше грошей на всякі подарунки, тощо з батьків, котрі є малозабезпеченими, або не мають змоги здавати більше. Або й взагалі не збирати кошти на потреби класу з таких батьків, котрі самостійно водиночку виховують дітей. Або є ще в нас хлопчик, від котрого мама відмовилася і виховують його бабця з дідом. Крім того - батьківський комітет наголошує батькам, шо якшо на момент здачі якихось коштів у батьків є якась матеріальна скрут, то їх теж ніхто не зобовязує здавати ті гроші. Але про це потрібно завчасно повідомити
Думаю, таке рішення є цілком справедливе. :clapping:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Перлинка » 21 жовтня 2011, 14:30

happymami

молодці ваш батьківський комітет,думааю без тебе там не обыйшлось ;-)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 21 жовтня 2011, 15:18

Перлинка написав:happymami
молодці ваш батьківський комітет,думааю без тебе там не обыйшлось ;-)

ага. Я оказується вхожу в той батьківський комітет :grin: . А ще - я дуже багато знаю про багатьох батьків, котрі ходять в наш клас :oops: . Відповідно, навіть якшо мама і не признається, шо вона без копійки виховує сама дитину, то я просто кажу тим, хто збирає гроші (а віднині я так розумію, шо то буду я :grin: :grin: :grin: ), що з тієї жінки не беремо. Ми зробили собі список таких дітей, яким кажемо або половину, або вопше не здавати. За одну маму вчителька просила. Бо їй сказала вчителька, котра вчить старшого братика тієї дитини, котра в нас в класі. Та мама навіть на потреби школи не здає щомісячних 15 грн. Ну і про дитину, яку дідусь з бабусьою виховує теж можна було би й не казати. Шкода, що ми пізно про це дізналися, бо вони вже здавали вправно всьо шо комітет задавав :?

Але така ідея здачі грошей належала не мені. А одній "ненормальній мамаші" ;-) :гуд: . Вона в нас вопше хоч і з двома дітьми, але досить прогресивна і її не послухатися не годен ніхто :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Перлинка » 21 жовтня 2011, 15:47

а шо як з двома дітьми ,то мала б бути затуркана?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 21 жовтня 2011, 15:50

Перлинка написав:а шо як з двома дітьми ,то мала б бути затуркана?

ні. Малося на увазі - одиначка з двома дітьми. Я не знаю. Може вдова. Може шо. Я не вникала
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення мешканка » 15 листопада 2011, 14:29

Ось можна чогось добитись, але як там буде житись тій виховательці після цього
тут
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Natalinda » 27 грудня 2011, 06:00

А на новий рік дарунки дарують вихователям (чи то пак хабарі дають)?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей