Глобальні оголошення!



Наплічник для школяра

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення oksana.tesliuk » 05 вересня 2011, 13:21

мешканка написав:
mari написав: Дитина 2 вересня мала таку сумку що я її ледве підняла.

Коли я вчилась-ми мали по 2-а комплекти важливих книг і одні-залишали в школі, а інші-вдома. Може, щось таке запропонувати і у вас ?

ага, але не варто забувати, що один підручник обходиться десь у 100 грн!
в нас те саме:
1. рюкзак з підручниками
2. сумка для студій (все для малювання, ліплення, різання, клеєння...)
3. сумка з бутербродами і термосом або водою
4. торбинка зі спортивною формою та кедами
5. торбинка з переодягом на після обіду
а в шафку ше ставлю перевзуття, чешки, змінну футболку, вішачок для форми, ложку для взуття, салфетки
і щопонеділка несемо свіжий рушничок для рук
і це все 2-й клас!
в першому ше до того списку додавалася торбинка з піжамою (дякувати Богу те спання нарешті скінчилося)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Дитячі ранці

Повідомлення happymami » 06 вересня 2011, 05:17

Перлинка написав:є ранці на колесиках,дешеві швидко ломаються,а фірмові може й послужать

Я нині про такий подумала. Спеціально вивчала дорогу додому на наявеість нормального покриття дороги. І шо я скажу - з нашими асфальтами такі ранці нереальні. Хібаби якийсь не надто дорогий - купувати щоквартала новий. Бо той асфальт шо в мене по дорозі від дому до школи - непридатний для таких тендітних конструкцій :istereka:
mari написав:Але ц треба з 12.20 до 17.40 дітям їсти.

У нас в школі дозволяли вчителі запізнюватися на уроки після перерви на обід, бо черги були. Але якшо дитина ходить на групу продовженого дня, то обід входив в оплату і накривають їм на стіл чергові, або їдять якось так, не в часі великої перерви. А ви з батьками не хочете дирекцію просити зробити таким дітям можливість харчуватися в інші години, чи в іншу чергу? В нас було дві черги - по талонах і за готівку. Талончики мали малозабезпечені, пільгові категорії, та ті хто на групі продовженого дня, а також чергові в класі перед великою перервою брали талон на ту кількість лдей, які їдять і накривали для них. Тобто ми навітьв 10 класі приходили вже на готове і не створювали черги. А в 5 школі взагалі знайшли вихід з ситуації, бо там ще й підприємтсва обідають. Там зробили окремі дві черги. Для учнів і для чужих. Чом би й у вас не зробити для старшокласників і молодшої школи окремі черги?
oksana.tesliukОго. Ви в школу-садок ходили шо спали? В нас наразі ще того всього нема. Та й тішить, шо бабуся в тій школі працює, то можна буде і речі в неї залишати, типу переодягання і книжки на крайняк. Але стільки сумок носити... це труба
мешканка написав:Коли я вчилась-ми мали по 2-а комплекти важливих книг і одні-залишали в школі, а інші-вдома. Може, щось таке запропонувати і у вас ?

Нереально. Книжок бракує й так :dash: . Зараз же ж майже щороку міністерство освіти нові книжки друкує. Їх бракує. Старші класи взагалі по одній книзі на двох мають. Таке реально тільки дітям вчителів, котрі по блату беруть по дві книжки. А на всіх 100 першачків дістати 200 однакових книжок школа наразі не може. По перше - грошей бракує. По друге, не факт шо ті книги через рік ще будуть актуальні, по третє - місцеве управління дає певний ліміт книг на школу. Наша держава :dash:
taranjka написав:а така штука як електронний підручник? десь минулого року читала, що мають вводити в школах. одна книжка на всі 12 років.

фантастика, Ліль. То планують дати кожному учню по ноутбуку і таке ввести. Але наразі років три як мінімум не вірю шо реально.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячі ранці

Повідомлення oksana.tesliuk » 06 вересня 2011, 11:28

happymami написав:oksana.tesliukОго. Ви в школу-садок ходили шо спали? В нас наразі ще того всього нема. Та й тішить, шо бабуся в тій школі працює, то можна буде і речі в неї залишати, типу переодягання і книжки на крайняк. Але стільки сумок носити... це труба

да, школа-садок на Лесі Українки на всі 4 роки
взагалі-то зручно, бо до шостої вечора, та ше й по обіді мають студії, тобто дитина активно зайнята (вдома від компа б лиш відганяла), мають власний коридорчик з індивідуальними шафками, власний туалет, ігрову кімнату, яка в першому класі була спальнею
достають лиш ті сумки, часом як шось забуду дати, то ше й доношу
Дивно, шо ви не спите в першому класі (шестирічки мають спати). Чи Софійка не повний день в школі, а лиш до обіду?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Дитячі ранці

Повідомлення happymami » 06 вересня 2011, 11:34

oksana.tesliuk написав:Дивно, шо ви не спите в першому класі (шестирічки мають спати). Чи Софійка не повний день в школі, а лиш до обіду?

До обіду ;-) . Але на групі продовженого дня не сплять. Бо група не офіційна. Томушо санстанція забороняє робити продовженки для шестирічок. яко нема де спати, таки так
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення мешканка » 06 вересня 2011, 12:23

oksana.tesliuk написав:ага, але не варто забувати, що один підручник обходиться десь у 100 грн!

а...тож тепер всі книги купують? нічого собі.... :scare:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дитячі ранці

Повідомлення oksana.tesliuk » 06 вересня 2011, 12:48

мешканка написав:а...тож тепер всі книги купують? нічого собі.... :scare:

та нє, школа частину дає, або й навіть всі необхідні підручники видає
нам вже другий рік видають всі
а все, шо додатково, то вже точно тре купляти
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Дитячі ранці

Повідомлення nadusha » 20 липня 2013, 08:12

Наближається новий навчальний рік і стартують пошуки шкільного приладдя. Рюкзаків і ранців зараз дуже-дуже багато: до кольору-до вибору... Фірмові, нефірмові, ортопедичні, звичайні і т.д.

Пропоную ділитися в цій темі досвідом "експлуатації" рюкзаків. Коли купили, де, чому зробили саме такий вибір, ціна, як і скільки відносили, чи задоволені. Плюси-мінуси - приблизно так...

Артемові в перший клас шукала недорогий, легкий, вмістимий, темний, з твердою спинкою. Купляли на ранку за 150 грн. Рік відносив.

Зображення games-mmorpg.ru

Плюси: недорогий, легкий, вмістимий, темний, з твердою спинкою; розстібається повністю, можна почистити і попрати всередині, дуже добре переться руками; всередині підкладка не розлізлася.

Мінуси: в боковій кишені витріскала середина (цупка підкладка), така ж проблема в місці, де кріпляться шлейки (зашила). Незручно відкривається, вниз кришкою (коли рюкзак ставив в школі на підлогу, то все було напоказ). Нема ніжок чи підкладки на дні, але це не заважає, бо текстура матеріалу дуже міцна і "непробиваєма" . Вже чуть заїдає замок.

Рюкзаком задоволена, за таку ціну міцний, місткий, практичний, легкий.

Задумалась чи купувати новий... В Сільпо побачила на розпродажу рюкзак від CLASS, то купила за 150 грн.(якщо не на цей рік,то на наступний буде)...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитячі ранці

Повідомлення Ulkanet » 20 липня 2013, 13:08

то ти ше якись дуже класний рюкзак купила за 150 грн. :В): :В): :В): я шо не спитаю ціну то 250-350 грн :scare: чи то я така балована чи то ціни такі, а я не вмію шукати дешевше??? :=): нам ше років зо три до того рюкзака, але я так задля загального розвитку цікавилася :hi: :ha:

а хто має Діснеївські рюкзаки??? я маю ту сумочку на їжу, то якість хороша. шви рівні і закріплені нормально. в середині підкладка така що легко миється. сумочка гарно тримає форму.
думаю що в ній можна і зміне взуття носити. :wink:
ми правда ще нею не користувалися так активно, тільки пару днів по хаті поносили :wink:
отакого типу, тільки з Рапунцель
Зображення
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дитячі ранці

Повідомлення Суничка » 24 липня 2013, 02:00

Всім привіт!
Мені не подобаються Діснеївські рюкзаки, з мінусів для мене - це надто великі та якісь тонкі (хоча матеріал цупкий). Я придбала спортивний дитячий рюкзак на 13 літрів і думаю чи все поміститься))). Перш за все хотіла щоб не був до колін - бо надто великі якісь та важкі ці рюкзаки для першачків.
Ось такий у нас Зображення
З плюсів широкі шлейки, нормальна спинка та застібка на грудях, в разі потреби (чомусь рюкзаки зсовуються з тих маленьких плечок :hi: )
Суничка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 19
З нами з: 18 липня 2013, 12:13
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 7 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка)

Re: Дитячі ранці

Повідомлення гра з вогнем » 24 липня 2013, 03:19

Ulkanet у нас діснеївський рюкзак і сумочка для обіду

Андрій ходить ніби як в підготовчу школу, тобто особливо такого нічого в рюкзаку не носить.
Шодня одну папку з кількома малюнками-завданнями, один блокнот, раз на тиждень пару книжок (бо бібілотечний день), змінний одяг або куртку (я йому постійно пакую), пару раз носив коробки і ше шось таке шо їм там треба було, що рюкзак був напханий дуже сильно.
за цілий рік рюкзак як новий, на зважаючи шо він сам його таскає мусолить і товче ногами в автобусі.

Але якшо носити шось більше, я не знаю як витримає.

я б не сказала шо він великий, можу фотки показати, з чілдрену, наприклад, рюкзаки більші значно. Ми чілдренівський позаминулого року носили.
Ще мали маленький зовсім рюкзак, то він не носить принципово, каже шо він не маленький з таким ходити.

Рюкзаки ше є хороші в потеррі барн (але обовязково треба шукати відгуки на колецію)
Там залежно від росту ваги дитини є кілька розмірів рюкзаків одного виду
Або вже шукати по відгуках за певними критеріями, бо дуже відрізняються запити на рюкзаки у батьків.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей