Глобальні оголошення!



Наплічник для школяра

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі ранці

Повідомлення Галина » 24 липня 2013, 07:51

Ulkanet написав:а хто має Діснеївські рюкзаки???

Я малій замовила, думала буде до школи ходити, але він їй великий дуже (моя Діанка худа, то він їй по ширині великий), хоча може як напхати книжок то від так не буде виглядати. :confused:
А все решта в ньому мені дуже подобається, дуже класний рюкзак.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дитячі ранці

Повідомлення happymami » 24 липня 2013, 10:05

Перший рюкзак малої ув з тих китайських найдешевших. Писала вжев якійсь темі, що купила його вже восени на рік наперед, то спустили чималу суму, бо вже в такий час хочуть якнайскорше продати. Відносили два роки. Щоправда, вигорів і всередині трішки порвався - перетинка між двома відділами. Плюси - вмісткий. Можна було напхати і книги і спортивний костюм і перевзуття і ще мої покупки з базару ;) Але тоді ставав тяжкий і несла його я)))) Взимку на ньому мала каталася - теж живий))))) Короче, хоч і дешевий, але чомусь попався дуже виносливий. В пралці переться отлічьно, бо не має твердої спинки.
| +
Зображення


Зараз вже купили новий рюкзак - по акції в Новусі. Приносиш старий і отримуєш 25% на новий. Я хотіла купити якісний, з тверд спинкою, дорожчий, по 500 грн приблизно. Але мала вперлася, шо хоче з малюнком улюбленої феї. А такий малнок був лише на дешевших. От і придбали за 220. Дуже схожий до того, що був у нас першим. Але трішки якісніший. Тканина - наче ще має захисний проклеєний шар - не промокатиме. І спинка і шлейки мають додатковий якийсь тіпа паралон, чи шо - шо м'якші і пухкіші. Поносимо рік - скажу чи він носібельний))) Бо я скептично ставлюся до таких ркзаків.
| +
Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячі ранці

Повідомлення Ulkanet » 27 липня 2013, 11:32

почитала відгуки про Діснеївські рюкзаки, :confused:
зайшла на сайт і глянула, що там в описах до рюкзаків вказані розміра. і дійсно тім ширина від 10 до 13 дюймів, і глибина також коливається. :rose: :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дитячі ранці

Повідомлення nadusha » 09 серпня 2013, 08:22

Пофоткала наш новий рюкзак на цей рік. Купила в Сільпі за 149,99 в червні. Плюси - легкий, місткий, темний, всередині якісна підкладка, зверху водовідбиваючий матеріал(так написано). Має ручку, світловідбиваючі елементи, зміцнене замінником днище. Мінуси - бокова кишенька замала для термоса, немає популярного малюнку, немаленький.

Зображення

Зображення
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитячі ранці

Повідомлення Квітка » 13 серпня 2013, 14:57

Ми цього року йдемо в школу і купили такий рюкзакЗображення розміри : 37,5*28,5*15,5 см., коли купували то він мені виглядав нормального розміру, бо купляли без малого, а коли поміряли, то мені здається ,що завеликий, але маємо ще один трохи менший, можливо походить з ним.
Хто має першачків, якого розміру ваші сумки?
Зображення
Квітка Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 08 серпня 2011, 00:02
Звідки: Бережани
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: синочок Максим

Re: Дитячі ранці

Повідомлення lyudmilka » 13 серпня 2013, 15:46

На рахунок розміру ранця для першокласників. По досвіді зі старшою ученицею вже знаю, що в перший клас добре мати сумку велику і вмістку, маю на увазі, щоб альбоми, папки, картони поміщалися легко, бо ті дітки так все хочуть швидко впхати, воно все загинається. Ми коли шукали, міряли на неї - все виглядало таким непропорційним, мені аж страшно було такий габаритний купувати. Але продавець порадив так і я прислухалася. То не пошкодувала. Головне спинка щоб жостка і ремінці зручні.
"Немає ніяких ключів до щастя. Двері завжди відчинені." Мати Тереза
lyudmilka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 15 травня 2013, 21:18
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 85 раз.
Подякували: 83 раз.
Діти: Anna Adel

Re: Дитячі ранці

Повідомлення nadusha » 14 серпня 2013, 06:25

В Артема теж був не маленький... Великих незручностей не було: все влізало, як було важко нести - я забирала і везла в візку. Завеликий то певно ліпше, ніж замалий (один хлопчик мав якраз замалий, то часом носив додатковий кульок на альбом і т.д.) Про спинку і ремінці підтримую!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитячі ранці

Повідомлення Радмила » 02 липня 2014, 23:51

Дівчата, ми для старшої купили ось такий ранець
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Тоді в них ще було тільки 4 моделі в продажі. Зараз багато бачила на сайті і кольорів, і малюнків. Дуже класний. Вже 2 роки дитина відносила. Тільки попрати і знов як новий. Ніде не порвався, підкладка ціленька. Зовні нормальний. І місткий, і зручний. І що теж важливо не смердить. Бо ми коли вибирали, то багато тих рюбзаків і ранців мають доволі сильний різкий запах, а цей такого не мав. І має відображувачі, це як в темноті перейти дорогу -світяться. Ортопедичний. Отож, раджу придивитись до їх модельок.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Дитячі ранці

Повідомлення azura » 24 серпня 2014, 15:10

Радмила Моя знайома купила такий ранець свому синочку. Він користується ним вже 3 роки. Нового не хотів, сказав, що йому цей дуже зручний. З такої серії я купила своїм двійняткам ранці ще у грудні. Я зекономила приблизно 240грн ( на двох ранцях) у порівнянні з теперішніми цінами.
azura Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 квітня 2014, 11:47
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 5 раз.
Діти: дві донечки і синочок

Який рюкзак вибрати для першачка?

Повідомлення denamama » 07 листопада 2014, 18:07

Дiвчата, мами маленьких школярiв, подiлiться враженнями вiд рюкзакiв ваших дiтей.
Хоче бабуся подарувати майбутньому першачку шкiльний рюкзак. Я вже голову скрутила, вибираючи. Вибираю мiж ТМ Olli i ТМ 1Вересня.
Переваги ТМ olli: цiна, вiшачок, нiжки на днi рюкзака, м"яка спинка.
Переваги ТМ 1Вересня: тверда спинка?!, нiжки на днi, поперечний пояс.
Може в когось е такi рюкзаки?
Допоможiть, будь-ласка, з вибором.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron