Глобальні оголошення!



Домашня школа

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Домашня школа

Повідомлення mari » 26 травня 2011, 09:59

Яка ваша думка на рахунок навчання вдома або в домашній( мало людей) школі?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Домашня школа

Повідомлення Sawwku » 26 травня 2011, 11:53

якщо батьки хочутьвчити дитину, то це абсолютна дурість. ніхто не знає ВСЮшкільну програму настільки добре, щоб навчити дитину. тим більше вимоги постійно міняються. навіть те, що я вчила в шолі, тепер часто вважається неуцтвом.(особливо щодо української мови)
якщо робити клас з 5 учнів... знання є, але та дитина виросте "ботаном", буде все знати, але не зможе пристосуватися до життя. принаймні в нашій країні це не варіант
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Домашня школа

Повідомлення pan_kotskyy » 26 травня 2011, 12:20

дуже ЗА. Вважаю, що саме таким чином дитина взнає більше ніж в переповненому класі з 30ти учнів.
Домашнє навчання -так. Якщо батьки йдуть правильним шляхом - дитина розвинеться всебічно і буде значно ерудованіша ніж ті, хто штудіюють лише шкільну програму. Питання тільки, чи мають батьки БАЖАННЯ займатись з дитиною додатково-позакласно-замістькласно, ну і можливість, звичайно, бо якщо батьки з ранку до ночі на роботах, в справах, то яке там домашнє навчання...
Школа, ну що дає школа, всіх під одну гребенку? Багато можна про це писати, але ліпше прочитати...
Зрештою, програма програмою, складають ту програму не боги... а такі собі дяді і тьоті, як і ми з вами :)
В шкільні роки я вивчала додатково стенографію(правда на російській, української стенографії або не було, або підручника ми так і не знайшли), швидкочитання(на жаль так і не завершила), плюс англійську і всі точні науки разом з татом. Тобто шкільна програма йшла собі своїм ходом, а додатково я таки багато займалась з татової подачі.

А спитати тепер дорослих тьоть і дядь, що вони пам'ятають тепер зі школи, в якому році яка битва була чи косинус 90 ... чи атка вже важлива та шкільна програма...

Мені ідея домашнього навчання або в класі з 5-ти чоловік приваблива, але реально я поки не знаю як це реалізувати.
Узагальню, бо дуже сумбурно, я за те, щоб навчання-пізнання світу було в радість, а не з-під палки, як воно зазвичай відбувається в школах.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Домашня школа

Повідомлення Ludmila » 26 травня 2011, 14:05

Справді, було б чудово, якби моя дитина навчалась у школі, де вчитель хоче і має можливість застосувати індивідуальний підхід до кожного учня, думаю це можливо в класі, де максимум 5-7 діток. Займатися з дитиною , старатися дати їй щось більше, ніж закладено у шкільній програмі потрібно, думаю будемо з нашим татком старатися так і робити, єдине, я вважаю, що варто дослухатися до самої дитини, тобто звертати увагу, що їй краще дається - точні науки, чи приміром іноземні мови, історія, географія.....
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Домашня школа

Повідомлення гра з вогнем » 26 травня 2011, 17:24

я раніше була категорично за. а тепер дуже за. а далі час покаже. певно буду ще менше за.
єдине, що мене поки спиняє - це відлюдкість і фрустрація потреби у спілкуванні. останнє - найбільше.
якщо є можливість частину уроків проводити дома - частину "фізкультура" і т.п. в школах або на гуртках/секціях - це класно, але тоді, на мій погляд дитина може ще більше відчути свою відгородженість від однолітків. не всі діти зможуть сприйняти домашнє навчання, за умови, що це навчання все таки не буде витісняти певні характерологічні та особистістні якості дитини.

якось так. сама ідея мені нра, її втілення - не нра. а без втілення й ідеї нема.

щоправда, я не знаю і поки не уявляю собі що таке маленька школа. я писала виключно за домашнє навчання.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашня школа

Повідомлення Marta » 27 травня 2011, 00:54

Сама ідея може і класна, проте я все ж проти.
Позакласно-так, звичайно, якщо в дитини є нахили, є бажання- звичайно, треба приділяти саме тому багато уваги, займатися, вдосконалюватися.
Проте от саме шкільне навчання вдома, тобто домашня школа- це мені не подобається...Не подобається тому, що я не впевнена в тому, що дітям це добре. Зазвичай діти хочуть бути в дитинстві "як всі", ходити до школи, мати друзів, спілкування, та і шкільна програма-вона різнобічна. Так, може так с ходу не скажеш там яка битва відбулась в такому-то році, бо наш мозок з часом відкидає просто непотрібне або відкладає в "довгий ящик", але ти знаєш, де це шукати і знаєш в загальному про це.
А ви думаєте, якщо навчати вдома, то дитина буде все-все пам"ятати?...
Щось я дуже сумніваюся. Це не в тому питання. Дитина, якій цікаво- вона буде впитувати, як губка саме те, що їй цікаво. А як нецікаво- то не поможе і мала кількість учнів, ні навіть персональний репетитор.
Має місце просто грамотний педагог, зі стажем, який вміє зацікавити і пояснити, а таких в звичайній школі також є багато, і вони прекрасно справляються з 30-ма учнями і мають підхід до кожного.
Так що я за звичайну школу, і за позакласний розвиток здібностей дитини.)
А, і ще- що з документами? Бо чула по ТВ так само про домашню школу, що все одно діти мають мати документ про загальну освіту з звичайної школи, з тим як бути?
Marta Офлайн


 

Re: Домашня школа

Повідомлення happymami » 27 травня 2011, 01:12

Я - проти. Зробіть з дитини ботаніка, котрий не зможе знайти з однолітками спільну мову. Зайкрийте дитину в 4-х стінах і штудіюйте її всякими прекрасностями... То ж вже навіть не садік, де діти беруть ази спілкування. Тут реально вже формується особистість. А перехідний період? А участь в колективних організаціях виступів, сценок, уроків, роботи, дискотек, побігів з уроків? Ви шо? Забрати в дитини всі найкращі емоції? Тримати завжди під своїм контролем? Народ, ви шо, з уроків не втікали? Чи не списували? Уявіть собі - яка то контрольна вдома... Без шпор і без підказок сусіда... А теніс книжками на перерві? Блін, як на мене - домашня школа тільки для інвалідів, котрі не можуть бути між дітьми. Уявіть себе на місці своєї дитини, витріть з пам'яті всі шкільні роки і спілкування з однолітками. Жесть. То шо дитина буде спілкуватися з сусідами, чи друзями по гуртках то не то. Воно не дає такого відчуття єднання, як в школі, де щодня по пів дня мало того що навчання розуму, так ще й навчання реальному життю. Ніяк не розумію, що поганого в тому, шо всі рівняються під одну гребінку по певних дисциплінах? Є ще уйма позакласного часу. Будь ласка - най вчаться стенографії, та іншим додатковим штукам.
Ну виграєте ви час, навчаючи дитину саме тому, ЩО НА ВАШУ ДУМКУ їй потрібне, а толку? Он америнканців вчать вузькій спеціалізації, і вони від цього щасливіші чи розумніші?
Може я тупа, може просто не знаю цих відчуттів - жити у вузькому колективі в межах своєї квартири... Але як на мене - це не буде позитивно впливати на психіку дитини. Хоча, на інтелект може й вплине. ХЗ. Статистики не шукала
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Домашня школа

Повідомлення гра з вогнем » 27 травня 2011, 01:41

я в принципі думала за дом освіту не тому, що там дитина більше навчиться, якось я цей аспект навіть не розглядала, а тому, щоб хоча б трошки відгородити її від поганого впливу школи: наркотики, обзивалки, публічні приниження зі зйомками на телефон та інших речей від яких волосся дибки стає.
тому я думала про домашню освіту, щоб мою дитину сформувало те оточення, яке я вважаю прийнятним для неї, а не всяка вибачте на слові "мразь".
найболючіше для мене зараз те, що навіть в сім'ї з мегадовірливими стосунками дитина може змовчати про подібні знущання.

вихід або домашня освіта, або дуже хороша школа. якщо наприклад я в умовах вибору між поганою школою і дом освітою - я за дом освіту. якщо я можу забезпечити дитині гарну школу. я за гарну школу, а не за дом освіту.

і таки да. я фільмів передивилася.
але й у тутешній самій звичайнісінській сільській початковій школі раз теж побувала. та жандармерія, а не школа запам'яталася мені як страшний сон.

якісь такі в мене роздуми. разом з тим я розумію, що школа та однолітки дуже треба для дитини, тому буду робити все, щоб дитина вчилася у хорошій школі.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашня школа

Повідомлення happymami » 27 травня 2011, 01:50

гра з вогнем написав:хоча б трошки відгородити її від поганого впливу школи: наркотики, обзивалки, публічні приниження зі зйомками на телефон та інших речей від яких волосся дибки стає.
тому я думала про домашню освіту, щоб мою дитину сформувало те оточення, яке я вважаю прийнятним для неї, а не всяка вибачте на слові "мразь".

якщо наприклад я в умовах вибору між поганою школою і дом освітою - я за дом освіту. якщо я можу забезпечити дитині гарну школу. я за гарну школу, а не за дом освіту.

В такому випадку я абсолютна згідна. Але особисто я не чула ще в ашому місті таких випадків (описаних наприклад тобою) в школах, котрі є по сусідству з моїм місцем проживання. Чула певні відгуки і історії про те, що діти на уроках тупо встають перед викладачем і виходять з кабінету всім класом і їм директор тут не указ, якшо вони того викладача не поважають. АЛЕ гіршого від цого випадку - не було. Крім того, багато що залежить реально від керівників і від БАТЬКІВ. Випадки неповаги до вчителів знаю лише серед дітей, котрі виросли фактично, або повінтю без батьків, бо ті на заробітках. тощо. Був випадок в моїй школі, де хлопчина "ложив" на всіх, бо він жив лише з бабусеЮ, котра йому не указ... Але всяке там гноблення і знімання на телефон бачила лише в інтернеті і по 1+1, де йшлося про школу в якомусь селі на сході Укр...
| +
Цікавий, житєйський і як на мене реальний фільм про отакі от стосунки в школі дивилася нещодавно. Називається "Розигриш". Тут 1/9 фільму. Решта - на ютубі, кому цікаво
[youtube_code]http://www.youtube.com/watch?v=Axvv-6caZF4[/youtube_code]
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Домашня школа

Повідомлення pan_kotskyy » 27 травня 2011, 11:59

Бачу, що неприйняття ідеї домашнього навчання зводиться до меж своєї квартири. Так ніхто ж не каже сидіти в чотирьох стінах і зубрити-зубрити-зубрити, гггг
Ідея домашного навчання, навпаки, в звільненні від рамок, а не в обмеженні :)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron