Глобальні оголошення!



Домашня школа

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Домашня школа

Повідомлення мешканка » 14 березня 2012, 19:54

Перлинка написав:
мешканка написав:"забити болт"


треба ще його мати :ha:

але це ,звісно,дуже педагогогічно :wink:

в умовах сучасної шкільної освіти вибір невеликий: або "зубрити" по вечорах все, що залдають додому, або обрати декілька предметів і прикладати зусилля для їх опанування. ( а той час, що залишиться, використовувати для зміцнення здоров"я дитини.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Домашня школа

Повідомлення Перлинка » 14 березня 2012, 20:47

Dashko написав:
Цікаво якою є мотивація до навчання дитини в домашній школі?

Для дитини, маєш на увазі?


так
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашня школа

Повідомлення Перлинка » 14 березня 2012, 20:49

taranjka написав: як на мене це вже гіперопіка. треба вміти відпустити дитину від себе.


таранька ,ти шо ,а груди до самовідвалу хто тоді буде смоктати?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашня школа

Повідомлення Dashko » 14 березня 2012, 22:41

з того що ти описала вище, то виглядає, що дитина більшу половину часу проводить з батьками. якими б вони кльовими і веселими не були, з ними з певного віку стає нудно і є природна потреба для спілкування з ровесниками. а ровесники більшу частину часу проводять в школі. гуртки, секції... цього буде мало.

Особисто я ще не знаю, яку саме альтернативу зможу запропонувати дітям. Тільки починаю збирати інформацію...
Не хотіла б, щоб діти забагато часу проводили з батьками. Згідна, що дуже важливий момент - продумати, як дитина буде спілкуватися з однолітками.
Цікаво якою є мотивація до навчання дитини в домашній школі?

Так вчитися всім по-тязі, головне не відбити це бажання. Самі знання і є мотивацією.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Домашня школа

Повідомлення Перлинка » 14 березня 2012, 22:55

Так вчитися всім по-тязі, головне не відбити це бажання. Самі знання і є мотивацією.

Звідки такі переконання що всі мають однакові здібності та бажання до навчання?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашня школа

Повідомлення Natalinda » 14 березня 2012, 23:02

мешканка написав:Я б дуже хотіла. щоб мої діти вчились в маленькій групі і за відповідною МНОЮ одобреною програмою, а не щоб їх напихали тим, чого їм ніколи не буде треба, або відвертими брехнями...

Ага ))) І так кожна мама затверджувала б програму))) То тре гувернера.
І нажаль ні шкільна програма ні батьки не знають чого ніколи не треба буде, а шо пригодиться.

А відверта брехня то ти про шо?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Домашня школа

Повідомлення мешканка » 15 березня 2012, 08:36

Natalinda написав:
мешканка написав:Я б дуже хотіла. щоб мої діти вчились в маленькій групі і за відповідною МНОЮ одобреною програмою, а не щоб їх напихали тим, чого їм ніколи не буде треба, або відвертими брехнями...

Ага ))) І так кожна мама затверджувала б програму))) То тре гувернера.
І нажаль ні шкільна програма ні батьки не знають чого ніколи не треба буде, а шо пригодиться.

Та то тільки в нашій країні не знають, а в європі вже давно все відомо. В середньому, об"єднуючи зарубіжну педагогіку за схожими рисами: до 12-14 років дають ОСНОВИ всіх наук (саме важливе, в легкій і доступній формі) а потім, коли вже дитина сама бачить свої природні здібності інахили, дають можливість їй обирати напрямок навчання в останніх класах (гумантірні, природничі чи точні науки) і подають ці науки в легкій і доступній формі, відсіюючи багато чого у вищу освіту. Нажаль, програму затверджують не батьки а (на хлопський розум) дядьки і тьотьки, які сидять по своїх кабінетах і дитину, можливо, в очі не бачили і не мали з нею справу (або бачили хіба своїх) а за кожним сучасним підручником затверджена, як мінімум, кандидатська дисертація і підручник тре проштовхнути, затвердити, абти відбити потрачені гроші. А щоб проштовхнути підручника тре аби він не був подібний на інші, подавав більше, був насиченіший, вкомплектованіший, наповнений матеріалом...і не важливо, що дітям потрібно пояснити доступно і просто бо інакше їм прийдеться "зубрити", а "зубріння" ще нікому знань не додало. Ну чого ж кожна мама? Хоча б людина, яка має справу з навчанням дітей, яка на власній шкірі попробувала навчити клас з 30 молодших школярів і вболівати за кожного...


Natalinda написав:А відверта брехня то ти про шо?
Хоча б про ті зміни в історії України які просувались недавно в програму чи в підручники. Про теорію еволюції. Про сексуальне виховання.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Домашня школа

Повідомлення taranjka » 15 березня 2012, 10:52

якби кожен почав вносити свої зміни в програму шоли, то був би кавардак.... я б наприклад уроки християнської етики забрала. а хтось фізику не хоче... є ж школи з різними напрямками, єсі шо можна переети в потрібну.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Домашня школа

Повідомлення мешканка » 15 березня 2012, 10:54

taranjka написав:якби кожен почав вносити свої зміни в програму шоли, то був би кавардак.... я б наприклад уроки християнської етики забрала. а хтось фізику не хоче... є ж школи з різними напрямками, єсі шо можна переети в потрібну.

А хто каже "кожен"? Я ж написала
мешканка написав: Хоча б людина, яка має справу з навчанням дітей, яка на власній шкірі попробувала навчити клас з 30 молодших школярів і вболівати за кожного...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Домашня школа

Повідомлення taranjka » 15 березня 2012, 12:22

історія взагалі спекулятивна наука. вона ніколи не буде правдива, бо завжди і всюди використовується не лише з навчальною метою, а й для певного маніпулювання. якби в підручниках зараз написали правду, навіть те, що доведено науковцями, то б було напевне більше протесту ніж через ті зміни про які ти пишеш.
підручників я вже давно не бачила, і не знаю шо там складного. але з власного прикладу:
знайомі батьки жаліються, що таке складне по історії задають (5 клас), шо треба шоб це пояснив історик. мучили нас довго, ніяк час не співпадав, тоді вирішили шо муж по телефону дитині пояснить. в результаті зясувалося, що треба пояснити відлі часу - про до н.ери і після. це б могли зробити і батьки, якби послухали, що дитина питає.
я не кажу, що в школі все гуд, але багато також залежить і від батьків. від мене і сестри ніколи не вимагали оцінок і школа для мене не була чимсь мега страшним і важим.
щодо заікавленням вчителями до предметів. в мене тато любив історію і зумів мене нею зацікавити, і вчителька в нас була не фест, тим не менш предмет я любила і знала.
щоб знайти достойну альтернативу нинішній школі, то це питання тре моніторити-вирішувати десь з народження дитини. ІМХО
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron