Глобальні оголошення!



Ідемо в школу

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Ідемо в школу

Повідомлення mari » 05 серпня 2010, 23:36

Що купуємо? Де дешевше? У кого і де знижки? як готуємось? Обмінюємся речами в школу, які вже не треба...
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ідемо в школу

Повідомлення mari » 05 серпня 2010, 23:38

Ми цього року вже в 4 клас! можемо кому треба віддати зелену форму на худу дівчинку на 1 клас! Просто так! Що з нею робити? Гарний стан! Ще можу зошити і книги якісь вишукати, особливо для тих хто в 3 школу :good:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ідемо в школу

Повідомлення happymami » 16 лютого 2011, 10:25

Хто водив вже дітей в школу, розкажіть таку-но річ, як медогляд. Кажуть наші мами в садку, шо вже почали проходити медогляд до школи. А я ні сном ні духом, шо таке має бути. Скільки той медогляд потім дійсний, шо його так зарано можна проходити? І скільки там лікарів? Кажуть, черги зараз великі. То правда? Ну а коли ж вони були невеликі...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ідемо в школу

Повідомлення oksana.tesliuk » 21 липня 2011, 17:18

mari написав:Що купуємо? Де дешевше? У кого і де знижки? як готуємось? Обмінюємся речами в школу, які вже не треба...

Так мамусі! Дітки ваші за рік попідростали, тож збираємося до школи. Розказуйте хто і де і що купляє дитині до школи! Та шоб не дуже дорого і якісно. Мене он обкладинки для книжок і зошитів цікавлять. Бо минулого року взяли, що було. То цілий рік ті обкладинки ремонтували, клеїли... Короче якесь було :mrgreen: Ну і ше всяке різне необхідне шкільне причандалля... Підкажіть куди йти, бо я з тим своїм 7-кілограмовим "малючком" на плечах ходити і шукати навіть зі слінгом не маю сили. Тре шоб в одне місце і все зразу.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Ідемо в школу

Повідомлення Nin4ik » 26 липня 2011, 11:31

oksana.tesliuk, є гуртовня біля мотору над баром "Олеся", там багато всякого канцтоварного. Є на ринку західному від видавництва "Ранок" кіоск, там багато літератури і для школярів і для менших діток, усілякі розмальовки, книжки, пазли і таке інше. Ми там частенько щось прикупляємо.
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Ідемо в школу

Повідомлення oksana.tesliuk » 26 липня 2011, 12:06

Nin4ik ті паскудні обкладинки, про які я писала, я якраз і купила на тій гуртовні. Там хіба зошити пачками можна взяти і олівці прості. Решта - не якісне.
Певно тре в Піонері глянути, може хоч там шось толковіше. Видно таки в одному місці все скупити не вийде :(
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Ідемо в школу

Повідомлення oksana.tesliuk » 06 серпня 2011, 01:33

Купила сьогодні під Подолянами пластилін на 12 кольорів. Російського заводу ЛУЧ Довольна як слон :dance:
Реально класний, м"ягкий, на основі воску, кольори чисті, а головне - пишуть, шо не токсичний. А ще коробка, в якій складено пластилін, пластмасова. Це дуже зручно, бо мій малий картонні коробки швидко рве, а тоді той пластилін по всій сумці! А знизу пластикової коробки навіть трафарет є, по якому можна зліпити цілу композицію :)
Заплатила за нього 30 грн. Це вважається дорого. Бо, наприклад, є пластилін на 16 кольорів за 16 грн. Але шо то за пластилін і якої він якості невідомо :?
Цей виробник має ще купу всякого канцелярського начиння для школярів і не тільки.
До речі, під Подолянами зараз стоять палатки зі шкільним приладдям - шкільний ярмарок!!! Але я була там пізно, вони вже збиралися. Може там ше шось файне є :?
А от нормальних обкладинок для книжок я так досі й не знайшла. Чоловік приніс з роботи набір обкладинок по принципу самоклейки на скло - прозора і з фактурним візерунком. Але то не добре таким обклеювати книжки. Бо нею як обклеїш, то вже назавжди. А як та самоклейка затреться брудом, а таке обов"язково станеться, що тоді?! Звичайну обкладинку зняв і одягнув нову. А з тим що вже зробиш?! Хіба поверх нову таку ж саму ліпити!!!
Це те ж саме, що книжку підклеювати скотчем! Руки б пообламувала за таке "рукоділля" :o Мамочки, ніколи такого не робіть! Бо наступній дитині такою книжкою користуватися неможливо - вона розсипається в руках, а зробити ніц не годен. Бо як обдереш скотч, щоб нормально поремонтувати книжку, то разом з текстами!!!
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Ідемо в школу

Повідомлення happymami » 06 серпня 2011, 01:37

Капєц, а я якась така тормознута - навітьнічого ще не купила дитині :shock: . Чекаю ярмарків і ажіотажу, чи шо. Луч непогана фірма. Але якшо фарби брати, то лише "Гамма". Ну і інше всьо, шо в Гамми теж кльовіше капку за Луч. Хоча й він якісніший. ніж маде ін чіна.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ідемо в школу

Повідомлення oksana.tesliuk » 06 серпня 2011, 01:42

happymami написав:Капєц, а я якась така тормознута - навітьнічого ще не купила дитині :shock:

Та я вже давненько чекаю, коли ти шось тут відпишеш. Бачу доці в школу пора, а мама всьо фестивалить :lol:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Ідемо в школу

Повідомлення oksana.tesliuk » 06 серпня 2011, 02:19

happymami написав:oksana.tesliuk написав:
Купую тканину чернігівського заводу, затверджену Міністерством освіти як таку, що придатна для школярів.

А де?

В Ромашці, ательє Люкс. Минулого року там брала. Цього року ще не ходила, але піду.
happymami написав:пі.сі. Та я така безпечна, бо рюкзак маємо, зошитів і альбомів валом. Шо ше тре? :lol:

Всьо як в 20-хвилинці. Але я цього року накупляла відразу 3 лінійки, 6 гумок, 2 набори кольорових олівців, набір простих (8 шт)... Губить, ламає, розмальовує, дере... То якийсь жах :crazy: Але в тебе дівчинка. Дівчатка акуратніші в тих питаннях, бережливіші.
Ше можу сказати, шо ті пенали зі всякими відділеннями і гумочками для лінійки, гумки, олівця... - до одного місця. Витримав він в нас 3 місяці - все було обірвано, помальовано, заклеєно наклейками... Купила пенал такий, шо в нього все насипом складається - гуд!
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей