Глобальні оголошення!



Харчування в школі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Харчування в школі

Повідомлення olgakr » 15 вересня 2014, 16:06

Дитина ходить в 1 клас в 27 школу. Після другої перерви діти безкоштовно харчуються. Це може бути або каша молочна і чай(самий), або каша з бурячком чи ка пустрю і чай, або вареники з тією ж капустою. Якщо діти залишаються на продовжену групу, то батьки ще платять 7 грн і тоді там вже дають до каші котлету, а до чаю печиво. Цікаво, як харчуються в інших школах, які норми і куди жалітися?
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Харчування в школі

Повідомлення Marichka » 15 вересня 2014, 16:10

Мій чоловік 31 рік має,але не їв би вареників з капустою.А як то дитині таке полюбити?!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Харчування в школі

Повідомлення Anjuta » 15 вересня 2014, 16:14

olgakr знайомі , в кого діти школярі неодноразово також розповідали за те харчування, проте навряд чи можливо щось змінити :crazy:
хіба з собою старатися щось давати, що не портиться :confused:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Харчування в школі

Повідомлення Галина » 15 вересня 2014, 16:38

моя в економічній школі. Обід у них після 4-го уроку. На обід якийсь суп, каша або картопля з м’ясом (тефтелі, бефстроганоф, котлета), часом смажена риба, чай або компот. За вечерю платимо 6грн в день. На вечерю сирна запіканка або молочна каша, або рагу овочеве, вареники щось 2 рази були і чай з булкою. Зимою на вечерю ще апельсини або мандарини були.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Харчування в школі

Повідомлення nadusha » 16 вересня 2014, 06:53

В 28 школі макарон з сиром, плов з овочами, гречка з печінкою, молочна каша і ще щось одне, що я забула.
Поміняти в харчуванні щось можна, якщо готові боротися. В 29 школі два роки тому батьки добивались зміни меню, то зміни були. Знаю, бо спілкувалась з одною бабусею, що була в числі активістів. Треба йти до дирекції, писати заяву, мабуть, ще й підписи батьків збирати. Стосовно норм санітарних, то в школах за цим слідкують, але асортимент, того, що можна - досить великий, вибрати можна.
А вареники з капустою я дуже люблю :wink:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки


Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей