Глобальні оголошення!



Неприємні ситуації в садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі садочки Дружби (8, 13, 16, 18, 19, 34, 35, 37)

Повідомлення Anjuta » 17 вересня 2013, 22:07

Shalimar 12, сама б вона цього не робила, а так відчуває підтримку з верху.
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Дитячі садочки Дружби (8, 13, 16, 18, 19, 34, 35, 37)

Повідомлення taranjka » 18 вересня 2013, 10:30

irinka написав:Скарга на що? Якщо по суті ніхто нічого не бачив, тому і жалітись нема на що... :cry: А на встановлення відеокамер потрібні гроші немалі, ну і бігати з паперами по тих всіх установах і щось вирішувати, навряд чи хтось би з наших батьків погодився на таке :nea: :crazy:


на будь що. якщо є підозра, що над дітьми знущаються. якщо ніхто ні на кого не жаліється, то й відчувають себе всесильними і мають вседозволеність. кожну скаргу в управлінні мають розглядати. якщо будуть скаржитись часто, то й перевірку мають зробити.
можна приходити по дитину раніше, заглядати як відбувається гуляння. варіантів думаю багато, було б бажання перевірити, що відбувається в садочку.

до Наталінди. не знаю на рахунок мамів, які матюкають своїх дітей, але не думаю що їх аж так багато. тим не менш, йдеться не про мамашу, а про дитину. і якщо на неї вдома верещить мама, не означає, що таке має дозволяти собі і вихователька. тим більше шарпання і т.д.

ну і в вихователів запралата маленька, а з дітьми важко - але це не виправдання, що вони не виконують свою роботу, обговорюють діток, кричать і т.д. в кожного робота своя, і не тільки вихователям мало платять.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячі садочки Дружби (8, 13, 16, 18, 19, 34, 35, 37)

Повідомлення Natalinda » 20 вересня 2013, 02:08

Скажу яку я ситуацію мала на увазі
При мені мама шарпала свою дитину, і казала що вона її за...
Через кілька днів та мама возмущалася що вихователька не таким тоном до дитини сказала щоб дитина не ходила виховательці по ногах, а дитина нажаль повторює слова мами(((( так же ж теж не має бути

а мам таких може й небагато, але набагато быльше ныж я думала((((

і я ніде я не писала про те що вихователька має право ображати/недивитися за дитииною, але я завжди за те що повинні дотримуватися норми набору дітей в групу, тоді вихователька зможе приділити достатньо уваги більшій кількості дітей

Ну а по темі
Вважаю щоб почиинати щось робити, треба впевнитися що це ще когось цікавить, бо одна мама навряд чи чогось добється заявами і тому подібним, якщо це буде хоч кілька батьків, то впевнена що ситуацію можна змінити на краще
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення KriStar » 20 вересня 2013, 12:08

в садку повинні з дитиною належно поводитися. Розумію, дітей багато, найти підхід до кожної дуже складно. Але на те вона й вихователь, ніхто ж її не заставляв на силу йти до того садку. Просто беруть всіх підряд, вихователь повинен не тільки мати відповідну освіту, але й любити дітей... Як дитину можна заохотити ходити туди, де на неї кричать, а ще гірше шарпають :impossible:
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення taranjka » 20 вересня 2013, 12:36

Natalinda в даному випадку я про конкретний садочок. де багато батьків знають, що до їх дітей погано відносяться, частина підозрює. але ніхто нічого не робить, бо що ж можуть зробити.
як я розумію, в садочку (в молодшій групі) завдання вихователів не лише в тому шоб дивитися на дітей, але й чогось вчити. а з того що я чула про цей садочок, складається враження, що там нічого не роблять :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Ulkanet » 20 вересня 2013, 22:46

taranjka ти про який???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення taranjka » 21 вересня 2013, 08:48

все почалося з 34. тут про нього тільки найгірші відгуки. ще чула "вживу" парочку :crazy: муж мав нагоду познайомитися з завідуючою колись - хамовита жінка, я б сказала :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення nadusha » 10 грудня 2013, 16:41

Родича працівниці дитячого садочка в Скалаті затримали 5 грудня коли той виносив з закладу сумки з продуктами призначені для дітей. "Операцію" провели не правоохоронці, а самі батьки дошкільнят. Зараз і міліція долучилася до справи – триває досудове розслідування.
Підозру в батьків викликав молодий чоловік, який в дообідню пору виходив з приміщення дитячого садочка обвішаний сумками.

- В хлопця був великий рюкзак і сумка в руках, - каже один з батьків Анатолій. - В батьків, які були на території одразу виникли підозри. Його перепинили і попросили показати що несе... Справа в тім, що ми справно платимо гроші, а діти часто скаржаться що голодні. Тай всі ми бачили порції, якими годують дітей і те, що їм дають. Зрозуміло, що страви не такі як би мали бути: дітей досита годують кашами та рідкими супами де м'ясо чи масло не все є. Тереп зрозуміло чого.

Коли батьки заглянули в сумки хлопця то були шоковані та розлючені.

- Декілька кілограмів м'яса, масло, сир, сметана, - каже пан Анатолій. - Це все прикидане лушпинням з картоплі. Ми завернули хлопця в садік, позвонили в мерію, викликали міліцію. Це жах, розумієте, крали серед білого дня. І такі сумки, думаю, не перший раз несуть. За це платить мерія і ми зі своєї кишені. Це не просто крадіжка, а злочин проти дітей.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення flower » 10 грудня 2013, 17:20

Думаю, так усюди є :sad:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Mysyk1 » 10 грудня 2013, 17:50

Я також переконана що у всіх садочках таке є
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість