Глобальні оголошення!



Неприємні ситуації в садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Anjuta » 18 грудня 2013, 14:42

Галинка 13,06 написав:Дівчата, одного разу забирала дитину із садіка а в нього все личко було синячках(((( Я такий скандал зробила і до завідуючої пішла)))) Всі вибачилися, але тепер на дитину наїжджають(((( І як в такій ситуації поводитися??????

ну і чесно кажучи в такому випадку, якщо вже все обличчя в синяках, то в мене чоловік точно завставив би це все документально оформити. Так діти, так не додивились, так впав - синяк, але ж не все обличчя!!!! :ireful:
В нас було, що синяк був на обличчі, вчора хлопчик вкусив дуже сильно за пальчика , то синочок цілий вечір плакав через той пальчик і далі червоний.
Розумію, що діти, проте все обличчя в синяках - це вже занадто! Це дитину товкли, а хователі не звертали на те увагу чи що? :dash:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Sms » 18 грудня 2013, 15:16

Оце чим ближче нам до садочку, тим більше мені стає страшно!!! :cry:

Олюшка написав:є батьки нехай вони реагують, що у садіку їхня ж кровинка лупашить інших дітей.


не згідна частково з таким твердженням. Моя мала зараз має період розвитку, що всіх штовхає... Але це не моя вина, адже я її не штовхаю, не б'ю по дупці, вдома взагалі агресії вона не спостерігає. Це етап розвитку - вона так на себе увагу привертає. Коли я поруч - роблю їй зауваження, стараюся проговорювати почуття іншої дитини. Однак вона відходить 2 кроки і штовхає іншу дитину. В знайомої син пішов в садок і в якості протесту почав всіх кусати в садочку. То хіба мама в тому винна? Ні! Це етап , який також менеться. Вдома чи на прогулянці мама робить зауваження. В садочку, на мою думку, мають робити вихователі. На те вони там і є... Як мама, яка працює, має виховувати дитину в садку? :crazy:
Олюшка написав:Ми своїх дітей приводимо цілими та не ушкодженими !!! Чому ми їх забираємо з подряпинами, укусами та гульомахами??????!!!!

а Ваша дитина жодного разу при вас не вдарялась, не падала, не здирала коліна, не розбивала губу? :crazy: Хіба діти не гасають в садочку як і вдома? Від травматизму не застрахований ніхто. Друга справа, що коли дитина травмувалась вдома при мамі - це норма, а коли в садку - це вже кінець світу.... :dash:
Галинка 13,06 написав: І як в такій ситуації поводитися??????


я б перевела в інший садок....
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Alisa » 18 грудня 2013, 15:55

flower написав:
Alisa написав:Я теж поважаю роботу вихователів, й співчуваю тим умовам, в які вони поставлені.
Прослідкувати за 30-40 дітьми двом людям фізично неможливо.

Я теж поважаю, але коли в дитини розбито біля виска вони мали чути, що щось сталося, бо дитина полюбому плакала. А не знизати плечами і сказати, що нічого не бачили і не знають навіть коли це сталося. Я скандалу не робила саме з тієї причини, що знаю яка в них не легка праця, в мене сестра в цьому садіку вихователькою працює. Але я чекала відповіді, що так то і так то ми не бачили, не можемо за всім впильнувати, вже побачили як плакала, а не знизування плечима і ми не знаємо коли це сталося і як. Тим більше, що поки у нас дітей нема аж так багато, максимум що бувало 18.



Однозначно вихователька мала й побачити, й перетелефонувати батькам. :wink: Розбита скроня це не жарти. Може, й варто було поскандалити...

Я для себе зрозуміла одне, що там де лише двоє дорослих на таку кількість дітей, належного нагляду та догляду за кожною дитині бути не може.
По суті кожен день для такої малої дитини в садку - школа виживання. :pardon:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення taranjka » 18 грудня 2013, 16:19

Alisa, а ви ще ходите в садочок?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Alisa » 18 грудня 2013, 16:46

нєа
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення krapk@ » 18 грудня 2013, 18:34

вчора була присутня при такій пригоді. Я говорю з вихователькою за малого, за костюм, за вірші чому всім 1 а нам аж 2 і тд. В цей момент мій ще грався на коврику а інший хлопчик став між двама столами ноги підігнув і на руках катається-я це все бачу. Вихователька 2 рази сказала відійди, але наш діалог продовжується. В цей момент одна рука дитини зривається зі столу і він летить лобом під інший стіл, зшибаючи при цьому кут того стола.Тут в дверях появляєється його тато, який нічого не бачив. Малий підстолом верещить, з голови валить кров, нянька побігла за медесстрою, вихователька і я в шоці, а папаша репертує як потерпівший. Впринципі аж такого нічого не сталося-він "удачно" впав, лиш шкіру з лоба здер, сьогодні бачу був з лейкопластирем на все чоло, але вихователька каже що мала дуже неприємні перемовини з татусем, хоч вона тут ні при чому. Медестера залила то все перекиссю ще там чимось і наклала повязку. От тепер думаю як би я реагувала-це ж типу недодивилася вихователька, мабуть б теж підняла кіпіш, але реально бачу що винен малий. До чого я веду, що якраз скоро маєбути суд,бо одна вихователька недогледіла дитину на майданчику (така продвінута гуляють в любу погоду) і дитині прищемило сильно пальця. Потім та дитина ще два дні ходила в садок з перемотаними пальцями-руками і аж на 2 чи 3 почалася така фігня що закінчилося печально-дитині ампутували пальця. Знову ж таки думаю винні батьки накрайняк лікарі, що зразу не почали нормальне лікування, але суд буде вирішувати. Хоч думаю там всі бітьки підуть ЗА виховательку бо реально класна. Тому бувають різні халепи, говлоне вміти тверезо розібратися. Накрайнчяк перевести в іншу групу-садок.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Ulkanet » 18 грудня 2013, 23:05

krapk@ ось тому я не стою і не випитую в своєї виховательки чи їла моя дитина чи гралася, а як їла, а скільки і тра-та-та :dash: бо поки вона триндить - то діти без нагляду. а в нас там є така мамаша надоїдлива - що я сама мало її не послала. :dash: а ще я не дзвоню в робочий час - а вже з 17 до 19 год. коли дітей мало. а то не раз бачила картину, як одним вухом телефон тримає, а в двох руках тарілки :crazy:

а ще якби я стала свідком такого, то я б заступилася за виховательку, бо то і моя виходить вина :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Mysyk1 » 19 грудня 2013, 00:52

Галинка 13,06 написав:І як в такій ситуації поводитися??????

Я думаю, що потрібно щераз поговорити з вихователькою, що ще раз дитина пожаліється будете шукати іншу управу.

А на рахунок що діти луплять один одного, це тоже тема нескінченна, бо в нас в дворі два хлопчики старші від моєї на рік і також можуть підійти і вдарити. моя плаче а мама ніби сварись з посмішкою на всю челюсть і каже ну цеж хлопці, то я вчила давати здачу, то мала раз попхала за те що вдарив то мамі дуже несподобалось, так на мене подивилась :aggressive: це як її дитині можна битись а моїй відіпхати навіть нє.
Ще в садочок неходимо але буду відстоювати свою дитину в любому випадку.
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Shalimar » 19 грудня 2013, 01:43

Sms написав:пішов в садок і в якості протесту почав всіх кусати в садочку. То хіба мама в тому винна? Ні! Це етап , який також менеться.

и что, все дети в группе должны потерпать от кусаки?? поки йому минеться
вырвать зубы, пройдет этап - вырастут коренные
я, конечно, сильно утрирую
но как-то так слишком легкомысленно написано "ах, ну, что ж поделать.. у ребенка "ПЕРИОД"!" а последствия??? укусов и толкания
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Sms » 19 грудня 2013, 02:04

Shalimar написав: а последствия??? укусов и толкания


запропонуй вихід? Не утрірований! Мамі лупити малого за таке? Якщо підкажеш дієвий метод буду вдячна. :wink:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей