Глобальні оголошення!



Неприємні ситуації в садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Ulkanet » 14 травня 2016, 02:38

ой дівчата ви щось згущаєте краски
при чому тут клітка, ремінь по сраці чи камінь в голову?
батьки мали дитині поснити, що він зробив не так. а зі слів Тані в очах хлопчика (і його мами я так поняла тоже) ніякого розкаяня не було. :sad: є провина - має бути і покарання. ніхто не каже його лупашити чи там в клітку закривати на тиждень. деколи покарання - то 10 хвилина лекція мами в строгих тонах!
дитині треба пояснити, що вона робить не так і чому це не можна робити. в даному випадку - цього не відбулося.

а вихователька неправа на всі 100%. шоза відмазки: їх багато??? то збирайтеся всі вихователі садків і йдіть бастуйте! пишіть петиції на сайті міськ ради і вище! щоб в групі з 35 дітей було 2 виховательки і 2 няні зранку і по дві з обіду! чого батьки мовчать? тоже бастуйте, пишіть.

ви просто не знаєте ще того відчуття коли твою дитину обідили/побили/скалічили - а з тебе роблять дуру - мол "То ж діти!" Так - то діти, а не ізвірги якісь, які з камінюками бігають по садку! А де гарантія, що Марта не має струсу мозку??? а недай Бог, щось станеть - хто буде оплачувати лікування?

| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Я дитину привела в садок цілу і здорову - і такою маю її забрати!

і не треба з мене робити дуру і пудрити мозги - кого там багато, і що і хто там має мити/прати/гребти сніг/ліпити вареники і т.д. і що не встигає зробити/впильнувати.

я лишила роботу і забрала дитину з садка....
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення TaniaPicaSSo » 14 травня 2016, 10:08

Ulkanet написав:батьки мали дитині поснити, що він зробив не так. а зі слів Тані в очах хлопчика (і його мами я так поняла тоже) ніякого розкаяня не було. :sad: є провина - має бути і покарання. ніхто не каже його лупашити чи там в клітку закривати на тиждень. деколи покарання - то 10 хвилина лекція мами в строгих тонах!
дитині треба пояснити, що вона робить не так і чому це не можна робити. в даному випадку - цього не відбулося.


За словами виховательки, то Женя дуже шкодував і вибачався перед моєю дитиною ще в той самий день. За словами мами, вони ввечері провели з ним виховну бесіду і знову ж таки, він дуже шкодував про вдіяне. Але сам малий на той момент розмови ревів, бо не хтів йти в садок, як казала мама, що напевно через то і ревів, що вчора дома сильно получив. Я до цього як ставлюсь, добре, що виховну бесіду провели, добре, якщо вона буде ефективною, але в принципі, я від батьків як раз не дуже багато очікую, бо всі ці бесіди спрацюють може колись у майбутньому, але ж на завтра дитина ще не переміниться, я це розумію. Єдине, чого би я ще хотіла від тої мами, щоб вона мені особисто щось сказала, що їй шкода, наприклад, моїй дитині щоб це сказала, а то мені особисто взагалі нічого нею сказано не було. А вина і відповідальність тут тільки на вихователях, я вважаю. Які б діти не були, вже яких привели, вихованих і не дуже, це вже робота вихователів з ними взаємодіяти, і головне, забезпечити кожній дитині безпеку. Я розумію, що не всі моменти можна передбачити і попередити, але коли дитина тримає в руках камінець, і ще й не просто дитина, а найбільш проблемна та агресивна дитина групи, то вихователька мала це побачити ще до того, як камінець опинився в голові іншої дитини. І я от дуже хотілася добитись від неї визнання своєї провини, щоб вона сказала, що так, я провтикала, винувата, вибачте, а то зразу пішла в оборону і почала виправдовуватись і ще й захищати винуватця, що, мовляв, він не завжди такий поганий, що дитина насправді зовсім не зла. Оце мене дуже заділо. Я й не кажу, що та дитина погана, але факти є факти, чогось тільки від нього одного діти завжди страждають - шишки, укуси, подряпини, синяки і т.д. То значить з тої дитини треба очей не спускати і весь час бути від нього на близькій відстані, щоб могти швидко реагувати, якщо раптом що. Вихователька сама сказала, що був період, коли водила Женю за руку цілий день, щоб він бува чого не втворив, але потім ніби став краще себе вести і вона вже так його не пильнувала. Ну то тепер будете водити його за руку знову, сказала я.

Про таке, як пише Улька, про привілейованих, хто щось там носить, то я в нас такого в групі не помічала, чи хтось щось носить не бачила, але особливо улюблених чи навпаки я не помічала. В нас взагалі гарна група і гарні вихователі, якби тільки не одна та дитина... Мені шкода не лише мою дитину, а й всіх інших. Отак одне нагле всіх лупцює, і всі страждають від нього. Може потім переросте, може батьки перевиховають за якийсь час, але наразі, я вважаю, просто вихователька має бути більш пильною до нього. Оце мій основний месседж їй і всім решта ))

Ulkanet написав:А де гарантія, що Марта не має струсу мозку??? а недай Бог, щось станеть - хто буде оплачувати лікування?


Та струсу таки немає, але не факт, що не лишиться зі шрамом на лобі, бо якась та ранка глибоченька і троха рвана, мені здається :sad: Але тішить, що не на самому виду, а майже під самим волоссям.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Mery_Margaret » 14 травня 2016, 19:14

Напишу як вихователь в садочку. На роботу вийшла 2 тижні тому, працюю з дітками 3-4 років.
Теж у групі є складні дітки. Моя задача, щоб усі вони були цілими і здоровими.
Але з іншої сторони, невже коли дитина з мамою вона не падає, не б'ється, не стається ніяких ЧП? - це нормально для дітей.
А коли у групі 26 дітей, передбачити такі ЧП - неможливо.
З складними намагаюсь відразу домовитись з приводу поведінки, поки що діє! Можливо тому, що я для них нова людина і вони ще насторожені.
І знову ж таки виховання починається вдома! Якщо батьки не навчили як поводитись в колективі, з іншими дітками, то вихователь нічого не зробить, авторитет для дитини батьки.
І не треба перекладати всю відповідальність на вихователя.
Зображення
Mery_Margaret Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 45
З нами з: 27 квітня 2016, 08:10
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 17 раз.
Діти: Донечка

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Ulkanet » 14 травня 2016, 22:44

Mery_Margaret написав:І знову ж таки виховання починається вдома! Якщо батьки не навчили як поводитись в колективі, з іншими дітками, то вихователь нічого не зробить, авторитет для дитини батьки.


отово треба роздрукувати величезними літерами і повішати на дверях кожного садка!!! :rose: :rose: :rose:

а не кажу, що всі вихователі погані і у всьому вині вони. але коли сталося ЧП, а тобі замість "вибачте, пробачте, недогледіла, більше так не буде" - тобі починають їздити по вухах, що купа дітей і купа обовязків :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Ulkanet » 14 травня 2016, 22:47

Mery_Margaret а у вас в садку тоже купа "лєвих" обовязків??? я знаю, що наші мали гребти сніг, замітати листя на своєму майданчику, малювати/білити дерева/паркани, ліпили вареники - це няня поприте що обслуговує дітей в групі, має таке робити. і виходить що няні майже нема в групі - а вихователька сама :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Mery_Margaret » 14 травня 2016, 22:53

Ulkanet написав:а не кажу, що всі вихователі погані і у всьому вині вони. але коли сталося ЧП, а тобі замість "вибачте, пробачте, недогледіла, більше так не буде" - тобі починають їздити по вухах, що купа дітей і купа обовязків :dash:


Тут з Вами згідна, можна просто попросити вибачення. Всі ми люди! Кожен повинен виконувати свої обов'язки, хтось пече, хтось вірить, а хтось доглядає діток, і насамперед потрібно робити свою роботу якісно!
Я знаю скільки всього треба встигнути вихователю, але безпека дітей на першому місці.

Я стараюсь ставити себе на місце кожної мами, бо довірити своє найдорожче чужій людині, це теж складно.
Зображення
Mery_Margaret Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 45
З нами з: 27 квітня 2016, 08:10
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 17 раз.
Діти: Донечка

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Mery_Margaret » 14 травня 2016, 22:56

Ulkanet написав:Mery_Margaret а у вас в садку тоже купа "лєвих" обовязків??? я знаю, що наші мали гребти сніг, замітати листя на своєму майданчику, малювати/білити дерева/паркани, ліпили вареники - це няня поприте що обслуговує дітей в групі, має таке робити. і виходить що няні майже нема в групі - а вихователька сама :dash:


Так-так! Про це мене попередили. На жаль, але "лєвих" задач вистачає!
Зображення
Mery_Margaret Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 45
З нами з: 27 квітня 2016, 08:10
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 17 раз.
Діти: Донечка

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення erinaceus » 14 травня 2016, 23:11

Ulkanet В нас вихователька і няня завжди в групі (ну хіба деколи, під час обіднього сну, можуть вибігти по справах в місто :hi: Ну але хтось один залишається). А так, то на кухні достатньо працівників, няні лиш по їжу ходять. І є завгосп, який підмітає надворі, прибирає, квіти садить і т.д. То видно, як в якому садку заведено.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення nadusha » 05 жовтня 2016, 20:23

Це капець... Дуже страшно. Обов'язково поговоріть зі своїми дітками.
У Львові чотирирічний хлопчик під час прогулянки в дитсадку знайшов шприц, почав з ним гратись і випадково вколовся. Шприц одразу ж занесли у Львівський центр СНІДу, де виявили, що кров у шприці є ВІЛ-позитивною. Зараз Максимко проходить терапію від ВІЛ-інфекції.
«П'ємо таблетки від ВІЛу. Це важко і для нього, і для для нас, для нас це морально важко. Не догледіли територію дитячого садочка», – розповіла мати Максима Світлана.
Шприц висів на плющі, що оповив огорожу, біля нього вихователька й побачила хлопчика з небезпечною «забавкою».
«Я пішла за ним, викликала заступника вихователя, вона забрала цей шприц і тоді оглянула Максимові ручки. Потім ми покликали медсестру», – розповіла вихователька молодшої групи Оксана Місяйло.
Медсестра промила руки хлопчика проточною водою і знайшла прокол. Адміністрація садочка одразу ж повідомила батьків. Шприц занесли у Львівський центр боротьби із СНІДом. І хоч шприц з інфекцією, наразі результат аналізу крові Максимка не підтвердив, що він інфікований. Однак це може проявитись згодом.
Окрім ВІЛу дитині може загрожувати й гепатит С. У Львівському центрі СНІДу пояснюють, що великі шанси залишитись здоровим будуть лише тоді, якщо батьки в перші години звернуться до спеціалістів і дитині пропишуть терапію.
«28 днів дитина п'є терапію, ми її в подальшому обстежуємо, робимо повторні аналізи через три місяці, півроку й остаточний результат через 12 місяців», – розповіла лікар Львівського центру СНІДу Людмила Бережна.
Протягом останніх 9 місяців аж 12 дітей вкололись інфікованими шприцами в дошкільних закладах і на дитмайданчиках Львова. Двірник Максимкового дитсадка написав заяву на звільнення. Директор же запевняє, що він виконував роботу фахово. Крім того, садок охороняють.
У нічний час в будівлі зажди є сторожі, але ймовірність того, що при такій низькій огорожі хтось може проникнути на територію, звичайно, є», – зазначила директор школи-садка Оксана Козій.
У районі, де знаходиться дитячий садок, шприц – не дивина. Мешканці сусіднього будинку розповіли, що не раз їх знаходили навіть в поштових скриньках.
Директор садка уже повідомила в поліцію, а в закладі скликали екстрені збори. Батьки вирішують встановити кнопку тривоги або ж камери спостереження.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей