Глобальні оголошення!



Неприємні ситуації в садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Marichka » 11 травня 2016, 09:49

Якщо я бачу між дітьми щось таке,що хтось відкрито ображає мою дитину,то говорю особисто з тою дитиною і прямо кажу,що я все знаю і прошу,щоб більше такого не було.Що цікавлюсь тим,як вони поводяться і не хочу,щоб таке було...
Мені таке допомагало в стосунках в дворі.
В садочку теж дитина мою лякала,а вона наївна,ще мала,справді,того боялась.Сказала виховательці і тій дитині,щоб так не говорила і не лякала.Пройшло.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 травня 2016, 09:55

Marichka я би теж хотіла поговорити з тим хлопчиком особисто. Колись може знайду такий момент. Бо сьогодні в присутності його мами і виховательки це було б недоречно, та і я ще на емоціях. Мене би лишили сьогодні віч-на-віч з тою дитиною, то я не знаю, що би йому зробила :aggressive: Треба почекати, доки емоції вляжуться, а тоді спокійно з ним поговорити.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Параїл Юля » 11 травня 2016, 10:10

Мій малий також трішки "проблемний" в садочку. В нас було таке, що він дуже міцно обіймався за шию, по доброму, не зі зла, але дуже сильно так, що діткам було боляче. Був період, що штовхався, біг і з розгону штовхав дитину, було таке що закатував істерики і сам падав на землю і міг вдаритись головою. Взагалі він добрий, все це робить без агресії, не б'ється, але інколи буває дуже активний і впертий. Кожний раз як забираю з садочку, то розпитую виховательку чи нічого нового не трапилось, якщо щось відбувається вихователька все детально розказує і ми намагаємось разом вирішити проблему. Ми з своєї сторони дома пояснюємо, інколи сваримось, істерики стараюсь присікати зразу або ігнорую (в залежності від ситуації), виховательки в садочку також намагаються якось слідкувати. І за деякий час це проходить. Був такий час що кожний день забирала і вислуховувала, що щось зробив. Зараз постійно як забираю, то розпитую детально що і як. В такому випадку мені здається вирішити ситуацію тільки разом батьки і виховательки. Я дома пояснюю, а наші виховательки в садочку знайшли підхід до малого і стараються або попередити, або вирішити неприємну ситуацію.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Sms » 11 травня 2016, 14:40

Для мене оце "буду писати куди слід" чи " буду фіксувати у травмпункті", вибаште дикість! :hi:
Це ж діти! Таня, а якоі реакції ти чекала від батьків того хлопчика? Поговорили з дитиною, вправили вдома мізки, молодці , що не прилюдно! Дитина вибачилась, усвідомила!
Чи ти хотіла, щоб батьки відлубцювали свою малявку? І ще тобі ремня дали до рук тобі? :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 травня 2016, 15:42

Sms а камінцем в голову не дикість?! Я ніколи не піднімала кіпішу і не скандалила за всякі там штурхання, обзивання і стусани, але коли дитина поранена до крові, то це вже виходить за рамки 'та це ж діти'. А що наступного разу? Може палкою або олівцем в око, а потім 'вибачте, та це ж діти' :sad:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Sms » 11 травня 2016, 16:14

TaniaPicaSSo написав:Sms а камінцем в голову не дикість?! Я ніколи не піднімала кіпішу і не скандалила за всякі там штурхання, обзивання і стусани, але коли дитина поранена до крові, то це вже виходить за рамки 'та це ж діти'. А що наступного разу? Може палкою або олівцем в око, а потім 'вибачте, та це ж діти' :sad:



Ок, яка мала бути реакція батьків? Відсторонити дитину від відвідування садочку? По сраці надавати? Закрити в клітку? Чи дати твоїй дитині камінця і сказати бий в чоло, ми тримаємо? :crazy:
:pardon:
Ну реально? Що б тебе, як маму ображеної дитини задовільнило б?
Моя Дарина, звістно не ангел! І всяке бувало! І покусана приходила, і сама кусала дітей, і вазони на голову падали, і вона когось штовхала, і з качелі вже літала, і піском ій, а вона комусь, очі засипали! Але жоднісенького разу я не мала претензій до батьків дитини чи вони до мене! А тим більше виховувати чужу дитину і не думала! Реально, якби до моєі дитини підійшла б якась мама і нагримала, що її Васю, Женю , Люсю ображають, я б потім нагримала тій мамі! Сама не лізу з вихованням до чужих і на свою не дам чужим тьотям сваритись! Є проблема -говори зі мною, а не залякуй мою дитину зі сторони сили і страху!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Тиха » 11 травня 2016, 16:18

Як на мене, вся відповідальність тут на вихователях. "Це ж діти", тому весь час потрібно контролювпти ситуацію, тим паче коли такі є особливі варіанти :pardon:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Галинка 13,06 » 11 травня 2016, 16:35

ой, дівчонки складна ситуація :dash: Я маю дві різні сторони медалі. Племіник в мене був тихенький і часто приходив із садіку із синцями і я раніше писала в цій темі. Одного разу я його забирала із садіку і він був із гематомками на обличчі. Я звернула увагу виховотелям, вони не відреагували і звернулася в той самий день до завідуючої. НІби провели співбесіду із батьками хлопчика який його обідив. Друга- тепер мій синочок у вересні йде в садік але ми дуже активні інколи агресивні, б"ємося і кусаємося. Я йому кожного разу пояснюю і розказую що так неможна є такі ситуації що і по дупасі дам кілька раз. Але він далі своє робить і я вот думаю що буде із вересня :dash:
Танюш, тут така делікатна справа я з тобою згідна що обідили дитину жорстоко і це не припустимо, але дійсно постав себе на місце тієї мами як її, вона ж не має забити свою дитину чи дати камінцем по лобі що б визнати що малий винен. А щодо виховання діток інших, як на мене ніхто не має права крім мами і тата.В дворі таке присікаю зразу бо находяться такі матусі що погрожують моїй дитині,а інших діток вчу і кажу давайте здачу, так це моя дитина,мені його шкода але він робить боляче і іншим :cry:
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення nelly » 11 травня 2016, 17:02

я щe колись, коли мою Марго била дічинка хотіла дeлікатно ту дівчинку в роздягалці спитати, то мeні виховатeль дала зауважeння, що згідно якогось там докумeнту нe знаю якого я Нeмаю права говорити з дитиною,лиш з мамою! Я тоді тeж була сльно зла бо для моєі мнітєльоі дитини був страшeний стрeс... навіть нe знаю як би поступала в такій ситуаціі, алe ост часом стараюся подивитися на батьків активноі дитини бо ім тeж пeвно соромно, алe рeально якби вони прчали публічно його виховувати його повeдінкатільки б погіршувалася...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення TYulia » 11 травня 2016, 22:15

Ситуація неприємна. Якби це не було правильно чи ні, а я б на вашому місці певно донечку (якщо вона з тих послушних, що маму слухають) попросила триматись від того хлопчика якнайдальше і якщо він починає присіпатись бігти до виховательки.
А за то чия вина, то питання спірне. Мій малий ходить в школу розвитку, там де в середньому 6 діток приходить. І що, бігали естафету, стукнувся з хлопчиком - тріщина на носі (на форумі ту трагедію я описувала). І ні того хлопчика винити, хоча він дивом зовсім неушкоджений. І вчителька получається за 6 не змогла доглянути. Правда після того випадку естафету вже не бігають.
Правда є намірено агресивні діти. Пам'ятаю ще десь рік тому на заняття приходив хлопчик десь трьох років, то по ньому видно було, що йому аж чешется щоб когось вдарити, копнути. Якщо сміливості не хватало то хоч замахувався. То можна уявити його в ситуації коли щось з ним не поділити. Що з таким робити взагалі не знаю.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей