Глобальні оголошення!



Неприємні ситуації в садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Галина » 19 грудня 2013, 10:38

Олюшка написав:а хібань батьки знають скільки дітей у молодшій групі буде, якщо ведуть у ясля, а там на початок (можу і помилятися) не більше 25 дітей.

Знають приблизну кількість, бо діти в садок з народження практично записані і завідуюча має якесь поняття скільки буде в групі діток.
В моєї молодшої наприклад, у списку 45 :crazy: , але поки що більше 20-ти не було.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення pan_kotskyy » 19 грудня 2013, 10:41

Олюшка написав: Natalinda, Судячи з того, як ретельно ви перебрали все по цитатах- у вас явно є багато вільного часу] :***:
На мою думку! головою бат.ком. погоджуються бути ті у кого забагато вільного часу, а може по знайомсту? і хто явно получає не мін. зарплату.

ХА-ХА-ХА, ото висновки. :hi:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Галина » 19 грудня 2013, 10:54

Олюшка написав: мої діти також дома ходили і з шишками і з подряпинами, і з повними штанами. Та я знаю якщо впаде, вдариться, наб"є гульомагу- то це моя винна. А коли ти забираєш дитину і чуєш (від "чужої" людини): "не знаю, як сталося?не бачила відвернулася... і т.д. і т.п.". Дух спустився попхав і воно прибилось -так я маю думати?

Я виходить теж погана мама, бо теж не завжди бачу коли моя дитина впаде чи вдариться.
То виходить вихователька має мати 45 пар очей щоб усіх одночасно бачити, не має права сходити в туалет, бо ж треба дітей бачити чи часом не побилися.
Олюшка написав:На мою думку! головою бат.ком. погоджуються бути ті у кого забагато вільного часу, а може по знайомсту? і хто явно получає не мін. зарплату.

В нас були в батьківському комітеті не самі багаті і не самі випендрьожні, якщо у вас так, то не означає, що у всіх однаково.
А була в садочку мамаша одинока, практично не здавала грошей бо все плакалася, що не має. А в школі напросилася на голову бат.комітету і такі космічні суми заспівала, що навіть грошовиті батьки були в шоці!
В нас в школі голова батьківського комітету працюючий чоловік. Замість того щоб з роботи йти додому, ходить шукає діткам подарунки на дні народження, на Новий рік. І т.п.

Моя вам порада: поміняйте садок і будете бачити, що не все і не всюди так погано, як вам здається. А то складається враження, що усі кругом вас багаті, хамовиті, наглі люди, які тільки й шукають, якби то витягнути побільше грошей. Не сприйміть тільки за образу.

Я сиджу в декреті, чоловік працює на держ. роботі на одну зарплату (середню). І для мене теж ті всі збори грошей в садку, школі не сильно подобаються. Але коли в садочку в групі ставили бойлер, збирали гроші, то ж для виховательки чи завідуючої, а для наших діток.
Плитка ще радянська в теалеті обсипалася, то ж нашим дітям на голови могла впасти, зробили ремонт, не для вихователів, а для діток щоб нікого не покалічило.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Олюшка » 19 грудня 2013, 11:36

Галина написав:В нас в школі голова батьківського комітету працюючий чоловік.

А куди ж йому спішити? Може їсти пає приготувати для жінки та дітей, чи може переживає що є домашня робота не закінчена?
Олюшка Офлайн


 

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Олюшка » 19 грудня 2013, 11:40

Галина написав:В нас були в батьківському комітеті не самі багаті і не самі випендрьожні, якщо у вас так, то не означає, що у всіх однаково.

Тема має назву: "Неприємні ситуації в садочку", тож я і описую свої неприємні ситуації у содочку, і не кажу що всіх однакові ситуації і одинакові садочки.
Олюшка Офлайн


 

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Галина » 19 грудня 2013, 11:42

Олюшка написав:На мою думку! головою бат.ком. погоджуються бути ті у кого забагато вільного часу, а може по знайомсту? і хто явно получає не мін. зарплату.

Ця фраза звучить так, наче стосується усіх, а не конкретно вас.
Якби мене так все в садочку не влаштовувало, то спробувала б піти у інший і порівняти...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Shalimar » 20 грудня 2013, 03:11

Natalinda написав:Shalimar то ви нарешті в садку

ше не ...

К Алисе: выход - как ты - включать дурочку и с улыбкой говорить "он нечаянно" :crazy:
фу, мерзость
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Alisa » 20 грудня 2013, 08:47

Shalimar написав:
Natalinda написав:Shalimar то ви нарешті в садку

ше не ...

К Алисе: выход - как ты - включать дурочку и с улыбкой говорить "он нечаянно" :crazy:
фу, мерзость


Теж варіант :wink:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Natalinda » 22 грудня 2013, 22:09

Олюшка написав:- з роботи із пакетами не ходила, лиш із дамською сумочкою.....що мала з роботи виносити? крісла і компютери, чи може дироколи які були прономеровані???


Тобто те про що я писала вище ви не припускаєте апріорі?
Я теж не носила додому крісла та компютери, але раз навіть трьохлітрову банку хрону несла, бо мені його співробітниця натерла - висновок - хабар???
Олюшка написав:- а хібань батьки знають скільки дітей у молодшій групі буде, якщо ведуть у ясля, а там на початок (можу і помилятися) не більше 25 дітей.


А хібань ви ходили до завідуючої і казали, що в нас група переповнена, то куди ж ви іще дітей берете?

Олюшка написав:- мої діти також дома ходили і з шишками і з подряпинами, і з повними штанами. Та я знаю якщо впаде, вдариться, наб"є гульомагу- то це моя винна. А коли ти забираєш дитину і чуєш (від "чужої" людини): "не знаю, як сталося?не бачила відвернулася... і т.д. і т.п.". Дух спустився попхав і воно прибилось -так я маю думати?


Так і не зрозуміла, то все що стається з вашими дітьми вдома - стається виключно на ваших очах? Ви не робите нічого без них на кухні, не виходите в туалет, не залишаєте навіть на секунду без нагляду?
Олюшка написав:Судячи з того, як ретельно ви перебрали все по цитатах- у вас явно є багато вільного часу :***:


Дякую, на нестачу часу не сильно нарікаю. Живу в селі, подвіря, сад, город, робота на дому, робота на форумі, дастатньо захоплень, часом сплю 2-3 години на добу, але ненарікаю))))
Олюшка написав:На мою думку! головою бат.ком. погоджуються бути ті у кого забагато вільного часу, а може по знайомсту? і хто явно получає не мін. зарплату. Та коли є не одне, а ще діти - то гроші є де запхати :confused:


Галина гарно написала, та не можу не додати.
То вас в батьківський комітет не взяли, бо ви знайомств не мали? Чи мін. зарплату отримуєте? Чи з часом вільним напряг?
Мене якось і без знайомства взяли, бо щось ніхто не горів бажанням йти в комітет, і на той час жили лиш на допомогу по малозабезпеченості, вільного часу було небагато, бо підробляти приходилося.
Готова за вас слово замовити, лиш напишіть в якому садку і в якій групі :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Natalinda » 22 грудня 2013, 22:15

Олюшка написав:Тема має назву: "Неприємні ситуації в садочку", тож я і описую свої неприємні ситуації у содочку, і не кажу що всіх однакові ситуації і одинакові садочки.


В нас ще темка є Здавання грошей в садку :wink:
Ну і ви не писали що нехочете чути що є інші садки і інші вихователі, та й інші батьки зрештою, з іншим баченням ніж у вас.

Олюшка написав:Хібань зараз щоб віддячити за роботу із нашими дітьми ми повинні більшу половину свого місячного доходу перекласти у чиюсь кишеню?????!!!

То по скільки у вас здають? так ви і не пишете. Думаю після озвучення суми більше батьків вас підтримає
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість