Глобальні оголошення!



Харчування в дитячих садках

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Перлинка » 23 вересня 2011, 10:20

наскільки мені відомо ,правда не знаю від коли,але сосиски взагалі заборонено давати в садочках
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 10:32

Alisa може там якісь спеціальні сосиски? Або типу домашніх? Але, бачачи ті порції в садіках, скажу. що навіть якшо дитя з'їсть пів міліметра тої сосиски (бо кілограм там ніхто й не дасть), то, думаю, то не смертельно. Адже ми не можемо дітей оберігати вічно від всях тих ГМО і прочого. Звичайно, краще такого не вживати, якшо є можливість. Але чим же тоді годувати тих дітей? Вдома - одна ситуація. А в садках, завдяки нашій знову ж таки владі :dash: :dash: :dash: , не кожен харч ще можна готувати. По перше - санстанція тіко і жде, шоб штраф накласти за використання сметанки в стравах, тощо. А поїжте борщик без сметанки і зажарки на ній :istereka: .
По друге - зараз наша тернопільська мудра влада зробила конкурс і тендери на возіння хавки в школи і садки і, кажуть, повигравали ті тендери не найкращі підприємці, котрі навіть не думають не заробляти на дітях. І замість двох ящиків масла тепер садік купує один, приміром. Відповідно, й в кашку кладуть не ложечку масла, а крапельку

Пі.сі. Про сосиски не пригадую, але кажись в меню таки дійсно не бачила (нині піду дивитися. А ні. Нні не було. Завтра ще дивитимуся). Знаю про котлетки на пару, шо дають. І гуляш дають. А сердельки-сосиски хоть вбий не пригадую.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Русік » 23 вересня 2011, 11:21

Щодо харчування. Недавно помітила, як на сніданок замість заявленої картоплі з рибою принесли тільки картоплю. Перепитала мамаш, які частіше ходять - сказали, що таке теж помічали й раніше.
Ми все літо не ходили. Після довгої перерви на другий день Миколиного перебування в садочку вихователька каже мені: "А що то він у вас такий голодний? 11 година - а він вже пристає до мене, що їсти хоче!" Це вона до мене з претензією!!!!! "Значить, блін, сніданок у вас такий - мегакалорійний!!!!"
Короче, я тепер малого перед садочком ще годую вдома, бо він реально до такого не звик, і вдома їсть він від пуза
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Перлинка » 23 вересня 2011, 12:13

Русік написав:Щодо харчування. Недавно помітила, як на сніданок замість заявленої картоплі з рибою принесли тільки картоплю. Перепитала мамаш, які частіше ходять - сказали, що таке теж помічали й раніше.


ти сама бачила лиш картоплю

бо моя дитина часом також в старому садочку розповідала що лиш кашу чи картоплю дають без мяса,котлет,але я шось не дуже вірила
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Русік » 23 вересня 2011, 12:33

Ага, сама - своїми очками бачила. Почекала - нічого не доносили
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Olysa » 23 вересня 2011, 13:04

Русік а ви запитались в вихователів чому так?
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Alisa » 23 вересня 2011, 13:38

Може й спеціальн ісардельки. Обов*язково запитаю, бо садок крутий.

А ось ще одна страва, яка мене хвилює - пельмені.

Моїй напарниці постійно дзвонили з садочка - вашій дитині зле, забирте, в ті дні коли в меню були пельмені.
Страва була заважкою для дитячого організму.
Рік тому. я в свекрів з*їла 5 пельмешок, дуже захотілось.
Потім помирала 3 дні, бо для мене це заважко.
А як же діти?
Який дієтолог складає їм меню?
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Milichka » 23 вересня 2011, 14:04

Alisa написав:
А ось ще одна страва, яка мене хвилює - пельмені.

Моїй напарниці постійно дзвонили з садочка - вашій дитині зле, забирте, в ті дні коли в меню були пельмені.


Знайомої мама продає Київські напівфабрикати - говорить, що у неї постійно беруть декілька садочків пельмені :(

Яка тут дієта і дієтолог, якщо напівфабрикати - дітям :?
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Alisa » 23 вересня 2011, 14:14

Ой капєц :dash:
Я думала, що садочки самі ліплять. Припускала, що з паскудного фаршу. Але ж не соєві напівфабрикати.

Щось мені все менше й менше хочеться давати дитину в садочок.


Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 14:19

До речі, в школах така ж ситуація з котлетами. Там теж не самі роблять, а напівфабрикати. Не знаю. правда за всі школи, але більшість :dash:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей