Глобальні оголошення!



Харчування в дитячих садках

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення Русік » 02 березня 2017, 15:08

я прямо зараз відчула ще один плюс ОСББ перед ЖЕКами - я навіть не знала про необхідність такої довідки, а вчора вже знайшла в своїй поштовій скринці готову довідку про склад сім'ї у виконанні нашого голови ОСББ з поміткою "Для садочку" :love:
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення Natalinda » 03 березня 2017, 01:06

taranjka написав:Sms а якщо батьки працюють в місті і платять податки в місто?

Позвільняти всіх, хто нe прописаний в місті! :crazy: По сeлах відкривати супeрмаркeти, туристичні фірми, банки і прочу інфраструктуру.
Цe дорeчі щe й лікарeнь стосується. Нe прописаний в Тeрнополі — плати, або помри :crazy:
То лі єщє будeт! з тою дeцeнтралізіцією :impossible:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення Natalinda » 03 березня 2017, 01:08

і цікаво як то ранішe вистачало грошeй
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення Sms » 03 березня 2017, 08:37

Дівчата, ну а чому села в такому випадку проти об'єднання з Тернополем?
Гаї Гречинські, Біла, Великі Гаї, Березовиця та інші? Якщо села не мають власної інфраструктури ? Люди ідуть на роботу до міста? Обслуговуються в лікарнях міста? Дітей водять в садки, школи, гуртки міста? Може через те, що голови сільрад бояться втратити пости і доступ до "кормушки"? Чи Ви думаєте вони щиро співпереживають простим односельчанам?
Це політика! По суті, вище перелічені села вже як мікрорайони міста. Але через амбіції сільських голів і боязнь втратити посаду - не приєднуються до міста. Якщо це не причина, скажете Ви, Ок! Тоді вони б мали створювати в селі робочі місця, лікарні, садочки і школи! Бо так виходить-"це моє, а Ваше-наше спільне". ІМХО :confused:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення vikilandi » 03 березня 2017, 10:00

Чому проти? Спробую висловити свою точку зору на прикладі Острова.
бюджет Острова декілька десятків мільйонів гривень. на території села знаходяться мясокомбінат, меблева фабрика, залізобетонний завод, асфальтний завод, квазар, продконтракт, бумеранг, савсервіс, теко - далеко не повний перелік, ащо згадалось. Декілька сільськогосподарських підприємств, а приватних підприємців, мабуть, в кожному другому дворі. І всі ці підприємства платять податки в сільську раду. Частиною цих коштів і фінансується район. Якщо село підпаде під вплив міста, то ці кошти там розчинняться як цукор у воді. На наші школи коштів буде не вистачати, буде як в Тернополі за рахунок батьків, а шкіла у нас велика, музична школа, автошкола, дитячий садочое, фельдшерський пункт. У нас кладеться асфальт на нових вулицях, а не просто латається, що залишилось, сміття вивозять за рахунок сільської ради, вулиці всі освітленні, за воду платимо лише "за світло" 7 грн/люд, встановленні гарні сучасні дитячі майданчики на багатьох вулицях, а також біля шкіл і садочку. Переваг більше, ніж недоліків. Але я розумію, що маємо бути готові, до того, що все-таки обєднають нас з містом, бо ми знаходимося ближче (7 км від центру), ніж деякі спальні райони того ж міста. А найголовніше це земля. Деребан землі продовжується. Земельний банк міста вже давно збанкрутів. Будівельні компанії мають у власності стільки землі, що при такій економіці не зможуть їх освоїти й за декілька десятиліть. Новому мерові треба буде знову з чогось жити. Поділ землі - це не обмежений шматок корупції. дитина моя їздить до садочку в місто, тому, що чоловік працює в місті, і йому не потрібно спеціально відвозити дитину в протилежний кінець міста, до якого дістатися довше, ніж дістатися до Тернополя. Але, ще не забувайте, про те, що навіть,якщо людина "прописана" в місті не означає, що вона поповнює його бюджет, і навпаки. І, навіть, якщо і не прописаний, і не працює, то все одно щось купує. А "щось" оподатковане 20% пдв, яке платить саме кінцевий споживач, тобто ми з вами. А цей податок йде у держвний бюджет, а не в місцевий. І ми усі є громадянами держави, а не "душами", яких рахують по головах, і класифікують "по-прописці". Шкода, що дожились до такого(((((((
Востаннє редагувалось vikilandi в 03 березня 2017, 10:04, всього редагувалось 2 разів.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення taranjka » 03 березня 2017, 10:02

Sms, в чому проблема, якщо люди які працюють в Тернополі мають такі ж права як ті що приписані? а є такі, що живуть і працюють, а прописки не мають. я прожила більше 10 років на квартирах і отримати довідку, що я там живу - це може бути величезна пблема. мова ж не лише про тих, хто живе в найближчих селах.
наше спільне - так, бо живемо в одній країні і підпорядковуємося одним законам. такі кроки мають бути продумані і вводитися не в терміновому порядку. Чому має бути саме прописка дитини? Чому не достатньо, що хтось з батьків має місцеву прописку? Це ж батьки платять податки, а не діти. це чергове рагульство з боку міського голови. на моє життя ці зміни не впливають, бо реєстрація в мене є а в садочок ми взагалі не ходимо, але обурює такий спосіб введення змін
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення erinaceus » 03 березня 2017, 10:21

Сказали вже вчора, що достатньо буде довідки з жеку чи осбб, що дитина (непрописана) проживає з мамою/татом, з тернопільською пропискою.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення Natalinda » 03 березня 2017, 10:27

Sms написав:Дівчата, ну а чому села в такому випадку проти об'єднання з Тернополем?

напевне кожен володіє тою інформацією, яку йому подають.
Я володію інформацією, що якраз і Тернопіль не спішить приєднувати до себе села. Ну не всі звісно, такі ласі шматки як той же Острів та Гаї готові забрати з руками та ногами.
В Гаях Великих досить успішно почала функціонувати громада.
vikilandi а Остів не робив спроб до себе когось кликати? Якщо таке по потужне нповнення місцевого бюджену, то можна спробувати фінансувати когось поблизу.... Які то там з вами села межують іду пригадаю
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення nelly » 03 березня 2017, 10:37

тe що по рагульському то погоджуюся, бо люди атакували жeки,а в нас всe на карточках допотопних то ті жіночки бідні в шоці, бо ж довідки пишуть руками. Алe бачила що приносили підписи від сусідів і давали ім ту довідку.
Нам трe було щe довідку на пільги з Мeдовоі то там тeж багато людeй зібралося.
Якщо в нас с/р такі успішні і мають мільйоні бюджeти, то заплатити за 100-200дітeй які харчуються в місті нe станe такою проблeмою.
Тим більшe є такe поняття як обласний бюджeт, районний. Нe всі хто працюють в місті платять податки в міський бюджeт. А тe що ми украінці вміємо роздмухувати то нe забeрeш, нам лиш дай проблєму, щоб було про що поговорити..
Зeмлю як захочуть забрати, то нас точно питати нe будуть.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення taranjka » 03 березня 2017, 10:47

nelly те, що села мають мільйонний бюджет не означає, що батьки заробляють мільйони. Якщо людина працює в місті - податок з її ЗП йде в бюджет, якщо купує товари в місті - теж. Ті хто має прописку не платять більше. Є такі, що працюють не офіційно, але ж такі є і з пропискою?
щодо довідок квартирантів - основна проблема в власнику, від нього має бути чи то підпис, чи то якась заява, а вони не хочуть того давати (податок ж не хочуть платити).
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron