Глобальні оголошення!



Територія дитячих садків

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Територія дитячих садків

Повідомлення Сяна » 23 квітня 2013, 13:53

почали часто з малечею заходити в садік коло нас на гойдалки, спробувал я оцінити все, що бачила, очима мами, яка одить дитину сюди. картина вийшла не дуже втішна :sad: : не садік, а прохідний двір, вечорами часто з собаками гуляють, та й так "тусуються" підлітки, недано коло лавочки шприц знйшла :impossible: а сьогодні була свідком, як виховательки з дітками гуляли, то не говорили, а постійно кричали на малих :ireful:
дівчата, а у ваших садочках теж таке?
чи є в Тернополі закриті приватні садочки?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Lusik » 23 квітня 2013, 19:03

Сяна написав:почали часто з малечею заходити в садік коло нас на гойдалки, спробувал я оцінити все, що бачила, очима мами, яка одить дитину сюди. картина вийшла не дуже втішна :sad: : не садік, а прохідний двір, вечорами часто з собаками гуляють, та й так "тусуються" підлітки, недано коло лавочки шприц знйшла :impossible: а сьогодні була свідком, як виховательки з дітками гуляли, то не говорили, а постійно кричали на малих :ireful:
дівчата, а у ваших садочках теж таке?
чи є в Тернополі закриті приватні садочки?

А якщо не секрет, то який!!Бо біля нас теж подвіря прохідне і
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Сяна » 23 квітня 2013, 19:07

Lusik, на Східному, колись "Колобок" ніби називався... недалеко від пожарної частини
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Територія дитячих садків

Повідомлення erinaceus » 16 вересня 2015, 15:05

А який вигляд мають майданчики у ваших садках? Бо в нас лише пісочниця, маленька металева гірка і вкопані пофарбовані колеса, ще з радянських часів :dash: І чим там дітям гратися?! Скільки батьки грошей здають, хоч би щось на вулиці зробили...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Територія дитячих садків

Повідомлення Тиха » 16 вересня 2015, 15:25

Спостерігаю на дружбівських садках по одній новій пластиковій гірці з місточком. А так все стареньке. У 37, в який ми збираємось, креативлять - якісь сонечка з коліс і пластикових пляшок, звірі з дерева, машинки з дерев'яних відходів. Трохи жадюгідно виглядає, та все ж :pardon:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Територія дитячих садків

Повідомлення mariana » 16 вересня 2015, 16:20

Тиха ми в 37, цього року поновили батьки майдвнчик, зробили нові лавки, машинку дерев"яну(не з відходів) , ще деякі нюанси, все пофарбували, оновили трохи майданчик.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Територія дитячих садків

Повідомлення Sms » 16 вересня 2015, 19:54

21 садок, в який ми ходимо: територія огорожена, закривається на ніч та на час ремонту. На території чергує сторож. Тож малолєток немає:) Пісочнці на ніч закриваються, щоб усіляки котики-собачки свої справи не робили. На території чстенько, на майданчиках влітку вихователі виносять покривалка і діти граються. Щодо гойдалок і всього решти - все залежить від групи і наповненості гаманця батьків. На нашому майданчику новий комплекс для діток , які зробили минулі батьки нашої групи + 2 гойдалки звичайні старого взірця, справні, свіжофарбовані. Пісочниця+ павільон (цього літа за рахунок внесків на садок - 5 грн в місяць з дитини, перекривали в них криші), також є старі залізні гірки, теж справні, фарбовані. Загалом мене все влаштовує. :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Територія дитячих садків

Повідомлення мамаНастусі » 16 вересня 2015, 21:47

в мене мала в 37 почала ходити, то як на мене все там гарно на тих площадках, акуратно, прибрано....ну і що що там є речі зроблені власноруч з колес, вони досить гарно виглядають і дітям цікаво. Майданчиків багато і всі різні. Територія обгороджена, посторонім не дозволено заходити і з дітками які не відвідують ДНЗ, чула не одноразово історії коли заходили мами з дітками погуляти на територіб садочку і їх завідуюча виганяла звідти - вважаю це правильним! З дітками гуляють довго, з ранку в теплу пору року роблять зарядку на вулиці.
Зображення
Зображення

А жити без цілі - це не жити, а існувати
мамаНастусі Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 81
З нами з: 07 червня 2013, 13:03
Звідки: Тернопіль - Дружба
Дякував (ла): 87 раз.
Подякували: 87 раз.
Діти: Анастасія і Софія

Re: Територія дитячих садків

Повідомлення erinaceus » 16 вересня 2015, 23:10

мамаНастусі написав: ну і що що там є речі зроблені власноруч з колес, вони досить гарно виглядають і дітям цікаво. Майданчиків багато і всі різні. Територія обгороджена, посторонім не дозволено заходити і з дітками які не відвідують ДНЗ, чула не одноразово історії коли заходили мами з дітками погуляти на територіб садочку і їх завідуюча виганяла звідти - вважаю це правильним!


Та якби ж то хоч зроблене щось з тих коліс... Мені теж таке подобається. А то прості колеса, суть яких мені ще в дитинстві здавалася дивною :confused: Ще й небезпечні для найменших, бо можуть з них впасти.
Ну це питання спірне. Можливо, тих хто не ходить в садок, то дійсно можна не пускати. Але ми от збираємось найближчим часом, прийшли ознайомитись з садком, з територією. Треба ж чимось дитину зацікавити, бо плаче, йти не хоче. Наблизились до майданчика. Якраз гуляла мабуть середня група. То вихователька зразу вовком дивилась і сказала піти звідти, досить таки грубо. А то вже такі діти, що за батьками не плачуть, та й ми б там і не були довго, просто підійшли глянути. Короче, для мене дико :dash:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Територія дитячих садків

Повідомлення Тиха » 16 вересня 2015, 23:36

Я теж раз пішла з дитиною в 37 погуляти, щоб побував на тій території зі мною, трохи освоївся. Була десь 6 година, якраз діток забирали. То на нас сильно уваги не звертали. Синок оббігав по кілька разів всі майданчики. ( І так, саморобні машинки викликали більший інтерес, ніж нова пластикова гірка :yes:) Але в сьомій годині сторож всіх попросив звільнити садок і закрив ворота. Мені це теж сподобалось.
Загалом я не проти саморобних забавок, бо сприймаю це як турботу про дітей. Але хотілося б для діток всього такого крутого-крутого, розвиваючого-розвиваючого, захопливого-захопливого :new: Але то вже інша історія)
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість