Глобальні оголошення!



Приватні садочки Тернополя

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення mala-karta » 18 вересня 2014, 00:03

Згадували вище садочок на Східному і на Збаразькій (чи то Шота Руставеллі?) - там де селянський банк Дністер був.
Наскільки мені відомо, на Східному - то садочок не повного дня, там на півдня до обіду приводять діток. Займаються теж за програмою монтесорі, , сніданку там немає, під обід дають щось типу сочку з печеньком. Ціна - як за садочок в Гаях. Принаймні, так було минулого року.
Може хто з форумчанок детальніше розкаже.

А той що на Шота Руставеллі - трохи заблизько до завантаженої дороги, як на мене. Ну, не знаю може коло самого садочку там свіженько.

В садочку в Гаях там не тільки Монтесорі педагогіка :-) Є і просто машинки :-) Але дуже подобаються малому заняття з навичок практичного життя - вони готують канапочки, салатики. Часто поєднують різні типи занять. Наприклад, розглядають на уроці Францію. А потім на практичних навичках печуть круасани (дітки там не місять тісто, роблять щось просте - залежно від віку), і додому беруть готові - пригощають. А коли розглядали Грецію - то робили грецький салат. І космічне виховання теж є - Роман вдома потім з глобусом і лампою показував як міняється день і ніч :-)
А ще там є кролі і каченятка (літом) :aplo: Каченяток дітки пасли :dokter:
Кроликів регулярно пас старший син господарів - тому кроликів можна було знайти вільно бігаючими по подвір'ю :-)

Звичайно, що в приватному садочку немає нічого надзвичайного - ні золотих унітазів, ні супер качель, ні поглибленого вивчення китайської - то просто садочок з чудовими педагогами, затишним подвір'ям, чистенький, тепленький.
Мені хочеться, щоб малий туди ходив - з садочку він приходить спокійний, там не тільки вчать, там ще й чудово виховують (не дресирують, а от саме виховують).
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення Сяна » 18 вересня 2014, 09:32

mala-karta написав:Наскільки мені відомо, на Східному - то садочок не повного дня, там на півдня до обіду приводять діток. Займаються теж за програмою монтесорі, , сніданку там немає, під обід дають щось типу сочку з печеньком. Ціна - як за садочок в Гаях. Принаймні, так було минулого року.Може хто з форумчанок детальніше розкаже.

на Східному є два. один - коло Обнови, той, про який ти пишеш - на півдня, до 14 години, є дві групи - старші (десь від 3,5) і менші, на двір не ходять гуляти, лише у приміщенні займаються, перекуску зараз приносять з дому хто що, бажано фрукти. водять туди і кожного дня, і через день, і два рази на тиждень на 2-3години(кожна така "програма" по грошах оцінюється по-різному, тому можна підібрати те, що підходить саме вам)
а є ще садок тієї ж системи, тільки уже на цілий день (знаходиться у приватному секторі коло Малишка). там на цілий день (з 8 по 19!), дітки сплять, 5-ти разове харчування (снідонок-фруктовий ланч-обід-підвечірок-вечеря), є затишне подвір"я, де багато гуляють, теж є різні тваринки, яких можна годувати, у приміщенні - різні розвиваючі ігри і матеріали. як проходять заняття - точно не знаю. знаю лиш, що є спільні завдання і такі, де кожен вибирає те, чим хоче займатися саме зараз. група там спільна, вихователі підбирають кожному завдання окремо, старші вчать менших, ті тягнуться до старших))) така собі маленька сім"я)))
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення yasinka » 19 вересня 2014, 09:37

От той садочок, що на Малишка, зорганізувала педагог Монтесорі, яка працювала в Гаях перші роки садочку після відкриття.
yasinka Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 13 серпня 2011, 14:40
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Вже великий син і ще маленька доця

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення Оксанютка » 19 вересня 2014, 15:41

Яка плата?
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення mala-karta » 20 вересня 2014, 22:55

Де саме плата?
Якщо ви вирішуєте, куди віддати дитину - то найкраще додзвонитися в садочок, поговорити з завідуючою, прийти подивитися.
Плата 80-100 грн (як де) за день, якщо дитина відвідує. І 0-50 грн якщо пропуск.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення igorte » 26 лютого 2015, 00:34

Садок в Гаях Гречинських по вул. Долинна 7 має свої плюси, але мінусів теж багато.
1. Зимою в приміщенні холодно і діти сплять в колготах.
2. Качелі на вулиці не відповідають нормам безпеки дітей (відсутність поручней на східцях будиночка на вулиці, цвяхи які торчать....)+ незагороджений пес.
3. Відсутність пожежного виходу.
4. Надщерблений посуд і відсутність посудомийної машини. (посуд не виблискує чистотою)
5. Меню дуже скромне враховуючи оплату за садок (куряче серце, рибні котлети з кістками, мозги - які погано засвоюються і мають багато холестерину...).Телятини, філе індика і білих сортів риби тут не зустрінеш.
6. Завідуюча, що неохоче враховує побажання батьків.
7. Елітна ціна, яка не відповідає якості.
igorte Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25 лютого 2015, 22:14
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 3

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення flower » 26 лютого 2015, 10:00

Чула нові розціники в той садок, 150 грн день. Абсолютно не дешево і не для простих людей. Але відгуки тільки хороші, особливо про харчування.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення ТаняТернопіль » 12 травня 2015, 16:18

Всім доброго дня.
Підкажіть де в Тернополі є приватні садочки бажано з номерами телефонів, якщо не знаєте номера, то тоді хоча би адресу точну. Мені потрібні всі приватні садочки в Тернополі я хочу вибрати що би дитину водити туда. І що би ви порадили? Дякую
ТаняТернопіль Офлайн


 

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення OlhaStavnycha » 20 травня 2015, 14:57

Доброго дня всім. Я хотіла запитати чому всі ці приватні садочки немають своїх сайтів, чи я не можу знайти. Якщо хтось може мені допомогти з інформацією, номера телефонів цих садочків про які йшлося вище. Дякуу
OlhaStavnycha Офлайн


 

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення rit » 02 липня 2015, 15:24

А підкажіть контакти того садка, що коли Малишка, точну адресу чи телефон, буду дуже вдячна.
rit Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 13
З нами з: 26 березня 2014, 11:13
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 29 раз.
Діти: Хлопцик

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей