Глобальні оголошення!



Дитячі садочки БАМу (7, 14, 15, 17,21,22, 23, 27, 28, 30,31)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячі садочки БАМу (7, 14, 15, 17,21,22, 23, 27, 28, 30,31)

Повідомлення мешканка » 09 травня 2010, 09:53


Дитячий садок №7 - Стуса, 6 - 268489
Дитячий садок №9 - 15 Квітня, 33 -263486
Дитячий садок №14 - Київська, 1А - 261011
Дитячий садок №15 - Руставелі, 1 - 522364
Дитячий садок №21 - Вишневецького, 6 - 281343
Дитячий садок №17 - Симоненка, 22 - 261600
Дитячий садок №22 - Лепкого - 269606
Дитячий садок №23 - Лепкого, 13 - 269296
Дитячий садок №27 - Бойчуків, 8 - 269750
Дитячий садок №28 - Бойчуків, 10 269408
Дитячий садок №30 - Петлюри - 268030
Дитячий садок №31 - Злуки, 15А - 268085




Ось і моя черга наступила... Думала ще рік почекати, але місце за нами не збережеться, а за рік-малій буде вже 4-то ніде місця не знайдемо, хіба за великі гроші, або десь далеко... Тож, буду оформляти, а далі видно буде, як те все вийде. Записались в Офтальмологічний на Бр. Бойчуків-чула дуже позитивні відгуки про садочок. Наразі, завал, маємо підготувати всі документи до 25, а нас з 15 по 23 в Тернополі не буде....а там всюди такі ЧЕРГИ!!! Побачимо, як ми те все встигнемо :???: Не уявляю. Дякувати Богові, Христинка вже виздоровіла... Ну, покищо понабирали талончиків до всіх тих дохторів, а далі буде видно....
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 09 травня 2010, 10:28

мешканка написав:Записались в Офтальмологічний на Бр. Бойчуків-чула дуже позитивні відгуки про садочок.

Я теж чула тільки позитивні відгуки протой садочок. Єдине. що чула негативного, то тільки те. що в деяких групах теба навітьсвоє покривальце нести, не те шо стандартний набір...А ще, що в деяких групах, де багатші батьки (бо садік рахується як крутий і там дуже багато "наворочених" батьківводять своїх діток) треба дууже багато грошей здавати на групу і на всякі там дні народжень вихователів, 8 березня, Миколаїв, Нові роки та інші дитячі і не тільки свята :???:


До речі. отіла би попитати мамусь, котрі вже водять діток в садок - а куди ви водите і скільки грошей здавали при вступі в садок? Як чую, які зараз ціни, то думаю, добре шо ми давно вже записані :scare: . Розказувала сусідка котра водить в той же садок шо і я. 23-ій. щовони 200 грн на садок здавали і ше якусь космічну суму на групу. Але зато стандартний набір (ножички, кольоровий папір, плин, клей, Доместос, туалетний папір, і купа купа іншого) вони не купували, а здавали гроші в батьківський комітет, а ті вже закуповували на віх дітей

Як у вас? Скільки обійшовся вступ? Скільк пішло на додаткові матеріали?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення мешканка » 09 травня 2010, 10:31

Люб...нам щойно сказали що на "благодійний внесок" при вступі - 500грн. а більше, поки що, ніц...але то таке. поки бабусі будуть спонсорувати садік- то я тим не дуже переймаюсь...а то що треба щось додатково нести-я не проти. Краще віднесу нове одіяльце і знаю, що моя дитина буде спати під новим і теплим та чистим...але то таке... то я зараз так говорю...подивимося, що буде далі :???:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Olysa » 28 травня 2010, 15:14

Дівчата.Хто що знає про 23 садочок????
Розкажу історію.Ми в червні збирались йти в садок.(в 23).Подзвонили мені з садочка,я так думаю що це була завідуюча.І каже,прийдіть тоді то тоді то,ми вам дамо чек і ви оплатите спонсорський внесок 500грн.Я питаюся,на що ці гроші підуть.Вона сказала,на садік,але на групу ви будете окремо здавати.Я спиталась чи обовязково 500грн.,чи можна менше(адже я чула що в деяких садках по 200грн.)І зразу почався крик і істєріка в неї.Почала кричати:Якщо ви така безсовісна,можете не давати!!!(капец і це ще й я безсовісна!).Чую,що там щей коло неї хтось кричить:хай не дає,хай не дає...і кинули трубку.
Я аж сіла...і все моє бажання відпало йти в той садік.Хоча подружка переконує,що ми йдем(її малий тоже з нами) до хорошої виховательки,і що вони не мають права здирати такі гроші.І що ніби завідуюча не буде ж виховувати наших дітей,а вихователька.
Але так мені не приємно стало від того,що я абсолютно спокій до неї говорила,а вона накричала на мене ще й кинула трубку....

Що порадите?
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Melisa » 28 травня 2010, 15:20

Не знаю, чи варто. Зробіть так: на чистому листку паперу напишіть всі "плюси" того садка і всі"мінуси", тоді підрахуйте кількість. Де буде більше, те й вибирайте ДЛЯ РОЗДУМІВ. Якщо садок близько, це вже "плюс" великий, бо тре порахувати, які в нас часом зими бувають.
Успіху Вам!
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 28 травня 2010, 19:43

То дзвонила не завідуюча стопудів. В тому дитсадку така завідуюча, яка би ні разу в житті не підняла голос, тим паче на потенційну маму.То я гарантую на стільки на скільки я її знаю. Вона заслужений працівник освіти і дуже хороша і порядна і толерантна жінка. Дзвонила або вихователь тої групи, в яку набір іде дітей, або голова батьківського комітету. Або хтось там по виховній роботі. Я раджу вам просто прийти і поговорити з завідуючою пані Галиною. Сказати так і так. Хочемо до вас, але таких грошей не маємо. І так толерантно і спокійно поцікавитися, а чи можуть вони розшифрувати на шо цілеспрямовано підуть гроші. бо ви чули в інших садіках інші суми і чому тоді така різниця. Може ті садки мають спонсорів? Але по людськи і просто спокійно і без наїздів і не категорично. Поясніть просто шо ви чули хороші відгуки про цей садік і тому хочете сюди, але чому в різних садіках інші суми тре платити і всьо такоє
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Olysa » 28 травня 2010, 20:24

Цей садік йде за нашим домом,тому вони не мають права нас не взяти.І доречі я на неї не кричала,я просто запитала куди підуть гроші.А у відповідь почула крик.
Я не бідна і гроші маю і можу дати,але мене цікавить куда вони підуть,бо не збираюся на право і наліво кидаться грошима!!!!
Сьогодні знайома з нашого дому ходила на збори туда.На зборах хтось з батьків запитався чи можна так щоб не платити тих грошей.Сказали можна але ваша дитина до нас не піде в садік,ми її не візьмемо!
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Дитячий садочок

Повідомлення мешканка » 04 липня 2010, 13:47

Ми ходимо в 27 садочок вже 1 місяць...ну ходимо-це так, грубо сказано. Два дні -в садіку, а тиждень -вдома. Хворіємо, здебільшого, ГРВІ. Доця дуже гарно адаптувалася: без сліз, без плачу. Подобається їй і дітки і вихователька. Як приходжу забирати-то завжди каже, що завтра знову прийде.Можливо, тому, що в нас є ще менша донечка і старша дуже самостійна, як на свій вік. Я, особисто, наразі садочком задоволена. Сподобалося, як і приміщення, так і відношення вихователів. Останні два дні залишалася спатки на цілий день. То я вже відчула, яка то красота бути з одною дитиною вдома і йти гуляти тільки з одною. Дуже чекаю, щоб вже почались з вересня різні заняття то й донечка буде вчитись всьому новому, а , поки що, тільки віршики вчать і пісеньки. Кажуть, що там дуже дорого обходяться ремонти і таке інше...але нам ще, поки що, нічого такого не казали. Ну, поживемо-побачимо.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Natalinda » 11 квітня 2011, 15:18

Дівчата на БАМі садочок Калина, хто знає який то номер? Хтось туди ходить?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячий садочок

Повідомлення mala-karta » 11 квітня 2011, 21:14

Natalinda, то 14-ий садочок.
Коло дач, що на Алясці.
Ну, садочок бамом вважається.

Туди водять діток моя сусідка і моя родичка.
Вони, впринципі задоволені.
Сусідка скаржилася, що часто на щось збирають і що великі дуже групи - часто діти хворіють.

А так з вигляду - гарний, великий садочок, гарні майданчики для прогулянок.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron