Глобальні оголошення!



Режим у садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Режим у садочку

Повідомлення flower » 08 жовтня 2013, 12:25

Дівчатонька, може я не зовсім в тему, та теж про спання. Почала я водити в садік свою доцьку, ну як і у всіх майже садік ми не любимо і ходити не хочемо, але в більшості це все гра на публіку і випробування мене, а вдруг дома лишать. По чому ви дивились коли починали в садіку лишати дитину на обідній сон? Бо я боюсь шоб не привикла, що я її в обід перед сном забираю, але і не уявляю як її там мають вложити спати. Хто нас знає, то знають яка моя Вероніка до мене прив язана і як вона реагує на інших, от і з вихователькою ходить тільки за ручку чи часом носять, не відходить зовсім. Такий аргумент як іти в садік до діток гратися в нас не проходить, ми йдемо до виховательки (точніше до до одної з них яку вона любить "а Бодянівна є? До Маїї Бодянівни оцю!") Я хочу шоб дитина трохи соціалізувалася, а не сиділа постійно біля моєї спідниці.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Режим у садочку

Повідомлення sv-ls » 08 жовтня 2013, 12:26

Це не вихователі собі придумали коли ложити дітей спати, а програма.
Моя спить в садочку, але в групі є дітки що не завжди засинають.
sv-ls Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 02 травня 2013, 23:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 77 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Донечка

Re: Режим у садочку

Повідомлення Natalinda » 08 жовтня 2013, 14:01

flower з власного досвіду пораніше залишати (але мій почав ходити майже з 3-х). Тиждень до обіду. Але то індивідуально знову ж. Я б при сильних плачах забирала. Але для кожної дитини свій "поріг чутливості"
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Режим у садочку

Повідомлення Любов » 08 жовтня 2013, 14:11

flower, ти не ображайся, але я думаю, якщо мала так реагує зараз на садочок то, на мою думку, вам ще рано туди. соціалізуватися вона ще встигне, думаю їй зараз по максимуму потрібна мама, а не вихователька. хоча, тобі видніше.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Режим у садочку

Повідомлення oksa_mal » 08 жовтня 2013, 15:06

моя лягала спати в садочку після 2 тижнів. (так захотіли вихователі - нікого не ложили в перші 2 тижні). Доця лишалась спати без проблем, як і йшла в садок, ніяких плачів (я думаю що так скоро адаптувалась ,бо водила братика в садок цілий рік, бо я не мала з ким її лишити). Коли пішла доця в садок, по просто сказала що Петрик в свою групу , а Катя в свою :dance:
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Режим у садочку

Повідомлення flower » 09 жовтня 2013, 14:10

Любов написав:flower, ти не ображайся, але я думаю, якщо мала так реагує зараз на садочок то, на мою думку, вам ще рано туди. соціалізуватися вона ще встигне, думаю їй зараз по максимуму потрібна мама, а не вихователька. хоча, тобі видніше.

Люба, це не зараз, це ЗАВЖДИ так.
В понеділок я говорила з вихователькою за спання, що непроти і вчора дитину вложили без плачів, правда одразу після сну плакала і я її забрала. Сьогодні ми вдома, бо трошки прихворіли.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Режим у садочку

Повідомлення Галина » 09 жовтня 2013, 14:31

flower, а скільки часу ви вже ходите в садок? Моя Діана через 3 тижні лягла спати в садочку. Думаю, що з моєю Веронікою буде важче, бо теж трохи мамина, але вихователів знає (попали до тих, що Діану випустили), правда ми ніяк в той садок не зберемося, все відкладаю і відкладаю...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Режим у садочку

Повідомлення Касівочка » 09 жовтня 2013, 15:51

flower написав: По чому ви дивились коли починали в садіку лишати дитину на обідній сон? Бо я боюсь шоб не привикла, що я її в обід перед сном забираю, але і не уявляю як її там мають вложити спати.


Актуальне питання, сьогодні малу 6-ий раз завела, так як місяць хворіли. Спати планую залишати десь через тиждень. Побачу в принципі по дитині, бо вона плаче тільки тоді, коли я йду, потім вихователька каже, що заспокоюється, грається, їсть, сьогодні була вже до 13 години, тобто до сну. В нас вже 8 діток сплять, і щоразу більше їх залишається, але вони ходять ще з вересня, вже трошки більше, ніж моя адаптувались. Я бачу, що вона ще не готова спати, і якщо я зараз її залишу на сон, вона може більше не захотіти туди йти, бо каже, що буде там тільки з мамою спати. Найбільше переживаю не за те, як вложити, а за те, що вона буде робити ПІСЛЯ того, як поспить, бо вдома завжди як з не тої ноги встає, все їй спросоння не так і не то :ha:

Я краще ще тиждень-півтора почекаю, можливо менше, настрою її, добре, що маю таку можливість, якби не мала - то мусила би вже лишати. Але ти дивись по своїй, бо соціалізування сном - шось слабо це я собі уявляю. По-моєму, вона вже і так соціалізується, будучи там навіть ДО сну між дітьми і з вихователями. Для мене за щастя, якщо чесно, навіть тих 2-3 години побути в тишині, а щоб вони обидвоє були цілий день в садку і цей цілий день в моєму розпорядженні - то я досі в таке не вірю і мені таке в голові не вкладається після 2-х декретів підряд))
П.С. В нас взагалі сьогодні одна мама годує малого і каже: "Або їж, або лишаєшся спати". Для мене це дико і не метод. А потім дивуються, чому дитина не хоче спати в садку..
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Режим у садочку

Повідомлення krapk@ » 09 жовтня 2013, 17:55

в нас в садку обід в 12:30 Тож вкаладаються спати лише після 13, поки заснуть...А в 15:15 їх будять.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron