Глобальні оголошення!



Електронна система реєстрації дітей у садочки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Електронна система реєстрації дітей у садочки

Повідомлення Галинка 13,06 » 19 квітня 2016, 17:23

vikilandi написав:В 2014 ми не потрапили в садочок, бо було дуже багато переселенців зі Сходу, а їх брали без черги. Тоді звернулись у відділ освіти і нам запропонували 37 садочок, бо там був великий недобір. Щоправда, син походив туди 3 місяці, а 3 зимових місяці ми просиділи дома. До нас подзвонили і запитали, чи будемо ходити. Вирішили, що нам дуже не зручно 37, та і син чомусь не злюбив виховательку. Знову пішли у відділ освіти, і нам запропонували 10 садочок. Це був березень-квітень. Зараз із задоволенням відвідує 10 садочок, і навіть плаче коли хворий і я його не пускаю. Постійно тільки й мови коли до садочку, вихователькам малюнки малює в очікуванні)
Так що ажіотаж тільки при формуваннях списків, реально піти до садочку і середині року, причому без "своїх каналів" і подяк :new:

Я хтіла свого малого після Різдвяних свят дати в садік до обіду щоб ходив, щоб я трішки мала час для себе але не взяли, сказали з навчального року тільки беруть
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Електронна система реєстрації дітей у садочки

Повідомлення vikilandi » 19 квітня 2016, 17:44

Галинка 13,06 написав:
vikilandi написав:Я хтіла свого малого після Різдвяних свят дати в садік до обіду щоб ходив, щоб я трішки мала час для себе але не взяли, сказали з навчального року тільки беруть

Може просто місць не було? Бо точно знаю, що в нашу групу і місяць назад брали діток. Хоча у нас по списку уже 27, а ліжок тільки 20. Але виховательки кажуть, що ще поки не було більше ніж 17 діток одночасно, але і ті не всі на сон лишаються. Така погана відвідуваність тільки в молодших групах, в старших, кажуть, ходять майже всі, бо там вже підготовка до школи серйозніша.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Електронна система реєстрації дітей у садочки

Повідомлення Sms » 19 квітня 2016, 18:56

Цікаво в якому то садочку посеред року беруть? :confused: В наш 21 садок тільки з серпня. Тоді ж формують і доформовують групи. Але не посеред року
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Електронна система реєстрації дітей у садочки

Повідомлення vikilandi » 19 квітня 2016, 19:18

Sms написав:Цікаво в якому то садочку посеред року беруть? :confused: В наш 21 садок тільки з серпня. Тоді ж формують і доформовують групи. Але не посеред року

Значить в нашому садочку № 10 менш забюрокритизована системи, бо ми і багато інших прийшли серед року
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Електронна система реєстрації дітей у садочки

Повідомлення nelly » 19 квітня 2016, 21:39

я нe сильно горіла бажанням давати мeншу в2,2 з вeрeсня бо маю нeгативний досвід зі старшою,яка в 5далі в садок нe ходить, а тут сюрприз бeруть лиш 30 діток а моя 90в чeрзі,вийдe що йти будe в 3,2 а на роботу якось трe йти. Вона нe хворіє отжe щоб лікарнянe дали трeба будe купувати його, всe зроблeно для того щоб нe було корупціі :confused: або в трeтій дeкрeт збиратися :dash:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Електронна система реєстрації дітей у садочки

Повідомлення Тиха » 19 квітня 2016, 23:30

erinaceus написав:Я вважаю, могли б записати і більше, ніж 28, бо всі і так ходити не будуть. :sad:

Воно то так, але що робити пізніше, наступного року, наприклад, коли почне ходити більшість? В групах і при 15 дітях дихати не особо є чим. В мене ще питання виникає, для чого записуватись сотою в чергу, знаючи, що там дві групи, тобто проходить максимум 60 діток? :confused:
А серед року записують в ті садочки, в які не добрали діток з вересня. Ми, наприклад, були записані в 37, в жовтні там навіть кілька днів добряче істерили :scare: А потім так сталось, що мали на весну переїжджати, стали в чергу в 3 садок, бо пообіцяли, що в березні відкриється. В березні, коли зрозуміли, що його чекати не варто, знову звернулись у відділ освіти на Шевченка. Нам запропонували 13 садок і ми без проблем туди пішли. Були в списку там, здається, 24-ті. Так що в непопулярні садочки піти серед року не проблема. І не факт, що вашій дитині буде там гірше, ніж в садку, де три дитини на місце :yes:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Електронна система реєстрації дітей у садочки

Повідомлення Ulkanet » 20 квітня 2016, 01:36

nelly написав:я нe сильно горіла бажанням давати мeншу в2,2 з вeрeсня бо маю нeгативний досвід зі старшою,яка в 5далі в садок нe ходить, а тут сюрприз бeруть лиш 30 діток а моя 90в чeрзі,вийдe що йти будe в 3,2 а на роботу якось трe йти. Вона нe хворіє отжe щоб лікарнянe дали трeба будe купувати його, всe зроблeно для того щоб нe було корупціі :confused: або в трeтій дeкрeт збиратися :dash:

оформляй по догляду за старшою дитиною до досягнення 6 річного віку. а з меншою вже якось по ходу вирішиш чи давати чи ні.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Електронна система реєстрації дітей у садочки

Повідомлення nelly » 20 квітня 2016, 08:51

мeні нe горить зараз бо Златі будe 2.то на наст рік тій будe 6, а іншій 3.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Електронна система реєстрації дітей у садочки

Повідомлення TattyMummy » 20 квітня 2016, 09:18

хто знає чи багатодітні йдуть пільгово позачергово? Ми передостанні в списку, що проходимо і як нас ще хтось посуне, а ймовірність є, то дуже прикро буде.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Електронна система реєстрації дітей у садочки

Повідомлення vikilandi » 20 квітня 2016, 09:24

TattyMummy написав:хто знає чи багатодітні йдуть пільгово позачергово? Ми передостанні в списку, що проходимо і як нас ще хтось посуне, а ймовірність є, то дуже прикро буде.

Багатодітні сімї позачергово, треба тільки заздалегідь принести їм довідку, ще до зарахування
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron