Глобальні оголошення!



Подарунки на свята вихователям

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення ksana » 26 вересня 2012, 09:20

krapk@ написав:а няні і виховательці ідентичні подарунки??


няні завжди взмущаються, що теж як вихователі за дітьми доглядають і чому їм дарують щось інше аніж вихователям. краще дарувати однакові всім подарунки і потім притензій менше. принаймні в нас так було, бо няня дуже хороша і допомагала вихователям.
В Тернополі няня одна на групу.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення sv-ls » 23 липня 2013, 11:59

Ми на день вчителя та на 8 березня няні і двом вихователям дарували по 100 грн і по пачці цукерок.
На день народження дарували по 300грн і по цукерковому букету( вирішили поєднати приємне з корисним).
sv-ls Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 02 травня 2013, 23:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 77 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Донечка

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Mama3 » 16 грудня 2013, 10:34

Привіт! Наближаються свята. Чи даруєте і що саме вихователям на Новий рік? Бо в нас вихователям по святковому кульку (цукерки, кава), музкерівнику, тим працівникам,хто грає різних персонажів -цукерки. Взагалі голова комітету сама займається. Правда,минулого року ще на кухню і пральню закомандували по пачці цукерок(кожному),ще медсестрі, а потім на 8 Березня теж по пачці. Трохи забагато,як на мене. Досить по шоколадці. Чи ні?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення nadusha » 16 грудня 2013, 10:40

Я ще розумію, 8 березня, день працівника освіти, день народження, але на кожне свято, то перебор... ІМХО В нас в групі теж піднімали таке питання, але поки що збились...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Mama3 » 16 грудня 2013, 10:50

В нас вихователі якось так зразу постановили - от свято(осіннє,весняне), потім кульок. Я вже казала голові комітету,що то їхня робота організовувати свята,але більшість вважає, що нормально. що вдієш? Але самі ж вчимо. на День Вчителя дали по 150 грн. і цукерки,то,казали, мало. Чекайте,люди добрі! Я працюю теж в освіті, мені нічого не дарують, навіть квітки,хіба як була куратором групи.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення flower » 16 грудня 2013, 10:55

Я в батьківському комітеті і у мене 2 мамочки які зі мною то теж збирались вихователям подарунки на Миколая. Я висловила своє бачення, то відразу замовкли. Може давайте щодня будемо купляти їм щось? Я теж не розумію таких приводів. Ніде ні в одній групі не дарують, а ті би дарили лиш би підлизатись. Ми потім жаліємось, що о багато хочуть і т.д, а самі вчимо до того.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Natalinda » 16 грудня 2013, 11:06

Mama3 написав:В нас вихователі якось так зразу постановили - от свято(осіннє,весняне), потім кульок.

ну як це вихователі постановили???
Прям заставили?
Постановляють батьки, хто б мені що не казав.
Ми солодке будемо дарувати, теж з причини що так заведено. але заведено саме батьками. ніколи не чула щоб вимагали чи натякали хоча б
Я за цей рік неодноразово стикалася з тим що прямо так і кажуть батьки "А вот ви минулого року робили так-то і так-то - то тепер і ми мусимо" :crazy:
Не розумію я такого "мусимо" хоч вбий. Я як мала натхнення і вважала що вихователі "заслуговують" то минулого року виробляла всілякі там хендмейдові подарунки протягом року цілого, але це було від чистого серця і від всієї групи. Цього року побачила деякі "підводні камені" - думку змінила, нічого не роблю - як це не дивно, ніхто не вмер :wink: Може поза спиною і щось кажуть, але і я не без гріха, теж поза спини про вихователів говорю.
Єдине що мене дратує, то коли на реальні потреби батьки гроші жмут, а на подарки то готові незнати по скільки вивалювати :bad:
Ранки вихователі зобовязані робити - бо це "по програмі" так би мовити. І нікуди вони від тоо не дінуться, навіть якщо першого вересня попередити, що подарунків батьки не робитимуть.
Ну і до 8 березня я ставлюся досить скептично тепер. Я теж жінка, мене вихователі не вітають))))) І дівчаток з групи теж)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Mama3 » 16 грудня 2013, 11:49

Постановили - це так прямо і казали. Минулого року - на День вчителя дайте нам по 250 грн. Дали ніби 200,то трохи кривили губками. Це в нас одна така є,ніби з дітьми хороша і професійно, і душевно, але дуже вже хоче,щоб кожен раз задобрювали. А привітали ввечері,то штрикнула: от в іншій груп зранку вітали і ще індивідуально багато Я що не заслужила? А я їй кажу: знаєте,от йду з пар, навіть квітки не несу. Замовкла. То цього року - по 150,знов не так, бо в іншій групі... Чекайте, так ремтнт нам обійшовся 18 тис. на 33 чол. І вічно щось треба.
Тобто не заставляє, але постійно наголошує,як має бути. Я теж постіно говорю голові комітету: не купляйте, не давайте, то ж робота їхня. Та ж не буду контролювати. І так виходить, що ніби за гривню готова вдавитися. Насправді не так. А батьки теж як на ремонт чи щось до групи - то не дуже спішать. Навіть не знаю, чи вже всі доздали. Зрештою, теж вихователька тим займається. Ніхто з батьків не має часу. Я теж не дуже маю час з меншим тепер, не заводжу дітей і не забирає,хіба колись, а так чоловік, то він не дуже до перепитувань, а куди, а навіщо.
То трохи нервують оті здачі. :impossible:
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення oksa_mal » 16 грудня 2013, 12:21

Mama3 написав: Минулого року - на День вчителя дайте нам по 250 грн. :impossible:

я це розцінюю тільки як НаглЕ вимагання хабаря. А взагалі не розумію як можна дарувати вихователям-вчителям гроші :dash: , самі батьки(ср*колизи) так навчать, а потім возмущаються. я би на такий грошовий подарунок не дала ні копійки, (і хай потім мене закидають гнилими помідорами).
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Mama3 » 17 грудня 2013, 00:25

Я далі про наболіле. Після мого останнього повідомлення розмовляла з головою комітету. От вихователька їй нагадала,що треба на свято 10 кульків з цукерками - вихователям, методистці, муз.керівнику, медсестрі,тим,хто буде грати Снігурку, Діда Мороза,ще когось там, завідувачці, а в іншій групі,де малий, ще по шоколадці кожному на кухню і пральню. Як Вам? Я знов давай сваритися. Кажу,за що, не злипнеться їм в одному місці від кожної групи. Воно ніби й не шкода, але вічно отак у нас керують,щоб не забули,щоб вихователі не виглядали гіршими на фоні. Ще ж ми дітям в групу купляємо іграшки розвиваючі на всіх і кожному на новорічний ранок від Діда Мороза. А ще придумали,може б то пилосос купити в групу їм,бо після ранків треба в залі прибирати,бо одна вихователька в іншій групі має, так добре. Ясно,що добре, але не все зразу.
Ще принесіть іграшки прикрасити і групу, ікоридор, і зал, бо завідувачка конкурс придумала на найкраще оформлення.
Отакі в нас справи в 5 садку. Вічно щось треба.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей