Глобальні оголошення!



Здавання грошей в садку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Sms » 19 вересня 2014, 10:50

Було вчора в садку день народження в дівчинки. Коли забирала малу у шавці знайшла розмальовку. Коли говорили про розмальовки на зборах, я зрозуміла, що їх будуть давати вихователям , щоб в цей день малят зайняти. Мені 100 розмальовка в хаті не потрібна, тому виступила з ініціативою зібрати ті кошти "З кожного по можливості", що мали б піти на розмальовки кожному і купити одну іграшку в групу. Збираєм підписи від батьків. :wink:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення sensoredgirl » 25 вересня 2014, 23:12

Повернулась сьогодні зі зборів у шоці..3 ремонт за три роки...+періодичні 10 грн на миючі та ще батьківський комітет +-300 і це все одна лдитина в рік....тепер нова ціна ремонту 1300 грн :impossible: .....я незнаю як донести до цього щакладу, що є абсурд..їхнє існування і функції дуже хиткі..... :dash: , що парадите.... :sad:
sensoredgirl Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 28 липня 2014, 15:07
Дякував (ла): 15 раз.
Подякували: 7 раз.

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Mama3 » 25 вересня 2014, 23:32

Має бути нормальний батьківський комітет. Я на зборах деру горлянку, щоб донести своє бачення. От в малого в старшій групі були збори на початку вересня, пересварилися, бо вихователі витратили більше, аніж було грошей, відповідно, заклали свої, винні підприємцю, який робив меблі. Тоді нічого не вирішили, вихователі не розуміли, у чому їх звинувачують, голова комітету образилася, бо не узгоджували з батьками і т.д.
Через 2 тижні провели ми нові збори, щоб все-таки вирішити. Знову всі мовчали, за винятком кількох мам, я взяла ініціативу в свої руки. Вирахували борг, обговорили подарунки на ДН дітям, вирішили здати по 150 грн. в батьківський комітет. І нарешті я добилася, що не будуть батьки тратити на кульочки на ДН, куплять фрукти чи печиво, а зекономлені кошти будемо відкладати. Випускний попереду. Бо одна мама каже: Я потратила на кульочки понад 300 грн. А хто винен? Я давно таке пропонувала і сама так роблю, купую щось в групу.
Треба враховувати ситуацію, яка зараз в країні, та й взагалі, скільки можемо оплачувати все.Розумію, що нашим дітям, але... Тепер на День працівника освіти запитаю, що треба для професійної діяльності, може, книги, тобто щось в групу для роботи з дітьми. Правда, дехто з батьків казав, що треба би цукерки, але я не погоджуюся. Тим більше, що вихователі відрізали, що нічого не візьмуть.
А в малої в групі інша картина. Там вже кажуть здавати по 25 на групу (5 з того на воду), ремонт обійшовся в 400 грн., ще, напевно, щось придумають. Але там батьки погоджуються, або не здають.
Тому все в наших руках. Свято - розумію, але всі отримують зарплату. І вибачте, носити кожному цукерковий пакет або сунути конверти - нас же не змушують.
Тому перегляньте вимоги, не полінукйтеся поцікавитися, куди і на що. І не здавайте, як не маєте можливості, але кажіть про це. І що це за ремонт, коли навчальний рік?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Sms » 25 вересня 2014, 23:45

Я не можу добитись від свого батьківського комітету на що я здала 400 грн. Мали робити 2 вікна і віддати кошти за ремонт ихователям, але там незначна сума. От тепер чуть не щоденно прошу розписати по пунктах на що йдуть гроші. Поки що марно :dash:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Mama3 » 25 вересня 2014, 23:58

Я вас розумію, бо в нас як збирати, то бігом, а відзвітувати, то почекайте. Довбайте щодня, може, буде результат.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Кокетка » 26 вересня 2014, 00:32

ми як були у садку, то голова батьківського комітету нам на пошту в електронному варіанті присилала всі звіти ( хто скільки здав , і чи здав і що купили) + плани на наступний місяць якщо були плани, або довгострокові плани розписані по місяцях

а зараз ми у школі, то не до цьої теми, но то жах, я вчора почула що на зборах директора і батьківських комітетів , директор вимагає в обов"язковому порядку по сто грн за перше півріччя щоб здали обов"язково, і це не дивлячись , що зробили щось у класі вже ( купили дошку нову в клас) тре здати бо директор робить туалети на другому поверсі і тре грошей :scare: замучав тими туалетами вже :dash: а вчителям каже щоб впливали на батьків щоб ті здавали гроші на школу :crazy: ну йди впливай на мене як тих грошей нема ну нє?
я хотіла здавати, а тепер ... через таку наглість здам лиш за одного, а за другого не здаватиму :crazy: ну його, і так зробили клас суперовим ( вікна , дошку, шкафчики, панелі,ноут бук, великий монітор і ремонт кожен рік) а тепер то вже 4 клас і малий піде на третій поверх в інший клас , який теж тре буде тюнінгувати :dash: а тут ще директор зі своїми туалетами :dash:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 26 вересня 2014, 00:45

а відзвітує за зроблене хтось із міської ради((( і словом не обмовиться що гроші то не з бюджету((((

не в захист директора, бо його і ситуації не знаю, але швидше за все що його теж хтось напрягає тими туалетами(((((((

памятаю як Хоптян заставляв купувати телевізори до школи
половину суми директор із своєї кишені дав(((( бо в школі 75 дітей половина з яких реально немають лишньої гривні

Все воно у порівнянні)))) я дивлюся на тернопільські садочки і облизуюся, там таки видно що гроші батьки здають і щось роблять. Ми здаємо на садок 30 грн в рік, і то не всі здають, то так той садок виглядає на 30 грн(((((
на туалети не здаємо, то я тішуся що в мене хлопчик, якому на унітаз сідати не тре, а можна стоя, і какає він тільки вдома

хоча з іншого боку потреби щорічно робити євроремонт я щось теж не бачу. За той час що батьки в тернополі здають такі великі суми мали б вже облагородити достатньо садочки :confused:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Кокетка » 26 вересня 2014, 00:54

Ну так то не евро кожен рік... то лиш стелю перебілити і підлогу пофарбувати...
в садіку то ми туалети зробили зразково-показові в нашій групі і де умивальники теж .. а ще в садіку сказали що повинні бути ігрові зони то ми замовляли кутки .. перукарю ... кухню ... лікарню.. і щедва якихось.. і басейн з шаріками має бути)) то все купили) і випустилися) до школи
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 26 вересня 2014, 01:03

ну суми я чую в тернополі здають як на євро))))
в нас в садочку туалет який ще був за мене, і плитка в туалеті теж, і швидше за все скакалки до бачків привязані ті самі))))
тобто їм 30 років як мінімум
то я так розумію що якщо припустимо ви зробили цього року ремонт в туалеті, то наступні років 20 знову ж таки як мінімум можна того туалету не чіпати
Ігрові зони теж би мали залишитися
вікна.....
а то таке враження що вікна в садках щодва-три роки міняють :crazy:
я так собі прикидаю що за 2 випуски дітей групи мали б бути в шоколаді
третій випуск мав би шоколадом полити садок (кухню, актовий зал, коридори і навіть кабінет завідуючої)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення taranjka » 26 вересня 2014, 02:02

я коли цю тему читаю і слухаю інших мамів, то в голові уявляється не 30 садочків, а сотня і кожен на три поверхи, але ті поверхи заселяються по мірі ремонтів - зробили ремонт і перевели на не ремонтовану площу :))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість