Глобальні оголошення!



Здавання грошей в садку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 12 вересня 2014, 11:54

а, та мені ж прізвищ не треба)
я чула що телевізори в групу якусь хочуть купувати, може то на телевізор :crazy: я б правда возмущалася за таке довго і нудно

: мені знаєте чим дуже Великі Гаї подобаються, там люди дуже якісь такі дружні, якщо можна так сказати. як бракувало грошей на завершення садка, то збирали по всьому селі, і ті хто мали діток садіковського віку здавали і ті хто може матимуть, а може й не матимуть, і ті хто 100% нематимуть - бо то для дітей, і то для села. Я б дуже хотіла в Гаях жити!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Marichka » 12 вересня 2014, 11:59

Здати то можна,але 1300 не для кожної сім"ї по кишені за один раз.Тим більше перед тим ще один садок був,та й із завідуючою "гарно домовились" і думали,що то буде вже кінець :crazy:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 12 вересня 2014, 12:10

1300 то звісно багато дуууже, можна місяць жити на ті гроші
а місце було в садку? тобто ліжко і столик? бо я чогось підозрюю що то таки більша частина грошей саме на меблі для дитини
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Mama3 » 12 вересня 2014, 14:25

От і знов розгорілася дискусія. Погоджуюся, що здавання грошей є і буде, але якось би в розумних межах. Правда, все залежить від батьків, від матеріального достатку родини. Я в комітет не пішла, бо з вихователями в групі малого неможливо працювати. Або це я так придираюся. Як на мене, їм комітет потрібен на папері для протоколу або щоб приходити прибирати. Радитися вони не радяться, все рівно останнє слово має бути за ними.
Побачу, що вони там напланують. Поки що ми на зборах (це вперше) не вирішили нічого, бо вихователі образилися, що їм зробили зауваження щодо витрачання коштів, потім ще й звинуватили голову комітету, що нічого такого вона не робила. Це тоді, коли три роки все їм возила, по гуртовнях літала, за кожною ручкою, відром, зошитом і т.п. дзвонили. А тепер така дяка. Бо цього року в неї були певні сімейні обставини і не могла так "служити", а казала, що доручіть комусь іншому. От і вийшло, що самі накерували, гроші свої заклали, а тепер ставлять перед фактом.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Ulkanet » 12 вересня 2014, 14:45

так здавання грошей має мати певну межу: я розумію що канц товари я маю купити, салфетки мокрі, мило, туалетний папір, воду, але ж не ремонти по всьому садіку робити :dash: і методичні матеіали друкувати за ті гроші :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення erinaceus » 16 вересня 2014, 00:06

Мені здається, що навіть не будучи в батьківському комітеті, ви маєте право знати, на що збираються гроші, куди пішли вже зібрані кошти, і взагалі наскільки виправдані такі витрати. Всі батьки не можуть бути в комітеті, але всі здають гроші, тому мають право висловлювати і обґрунтовувати свою думку.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Ulkanet » 16 вересня 2014, 00:39

erinaceus ми і знаємо куда то йде, того і возмущаємось :hi:
бо чомусь до лікані і до бібліотеки гроші на ремонт приміщень доходять - а до садка - ніц!! :ireful:
ну і оті "пянки" майже після кожного свята - то це вже перебор. а грошей йде багато. для чого таке робити??? для чого дітей привчати з садку до тих застіль??? кінець-кінців - це садок чи генделик??? бляха-муха!
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 16 вересня 2014, 00:42

Ulkanet написав:ну і оті "пянки" майже після кожного свята

а це що? то батьки чи вихователі "накривають"? я так розумію що то про солодкий стіл?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Mama3 » 16 вересня 2014, 10:34

Та солодкий стіл після Свята Осені, Нового року чи Свята Матері - то добре, як на мене. Але треба знати міру в пригощанні. Все-таки найбільше коштів йде на кульки персоналу після цих свят. От з цим треба закінчувати. Бо то ж їхня робота - проводити свята.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Marichka » 19 вересня 2014, 08:11

Одне покаже з тими пакетами-і вже всі носять,як мавпи носять.І ще би то цінилося?!Думаю,що вихователі такі самі як до кульків.А коробка цукерок тепер в районі 45 грн
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей

cron