Глобальні оголошення!



Чи потрібен дитячий садок дитині?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Melisa » 23 січня 2010, 18:16

Тепер прийшла, мабуть, моя черга. Дівчата, вчора записала свою доцю в садок на червень наступного року, тоді їй буде 2,5 р. Я до цього моменту так не замислювалась: піде в садок чи сидітиме вдома, а тепер думаю по кілька раз. Я не впевнена в тому, що моїй дитині буде добре в цьому закладі. Ми записались в той, про який чула хороші відгуки, та й ближче до дому. У відвідуванні дитиною садочку бачу лише один "плюс": маля вчиться бути в колективі (гратись, ділитись іграшками). Завідуюча попередила, що ремонт групи робиться за рахунок коштів батьків. :evil: Чоловік, почувши це обурився. :ugeek: А через пару годин подумав, і сказав: "А що, нам обов"язково віддавати дитину в садік? Ти ж і так вдома сидиш, будеш займатись з нею." Я думаю: "це ж треба стільки всього знати!?". А з другого боку, матері і так є і вихователями, і лікарями, і т.п. Короче, я ше вагаюсь. Може наступного року картина зміниться, але поки що я думаю над тим, може й справді не віддавати? Дитина в мене без грудей не засинає, до чужих не йде, а це ж для неї по-любому стрес буде. От тому й не впевнена. Ще й "плюс" до того, прививки. Це суцільна катастрофа, вперлись рогом і все, не беруть нікуди.
І такі в нас справи.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Oksana » 23 січня 2010, 18:39

В мене Тарас мій те саме каже :D Це ж заплати за садочок офіційно за двох дітей, за ремонт, за пісочок, за ще там щось придумають, на свята всякі, то й на роботу вже ходити не треба, бо все одно тих грошей не вистачить :D Каже, може краще ти собі дома якусь роботу знайдеш, оформишся підприємцем, та й обійдемось без садочка :D
От я і мучусь також... Все таки в садочку між дітками, звикнуть до колективу, стануть більш самостійними. Як пише happymami віршики, пісеньки, зарядка, в колективі все це легше дитині сприймати, веселіше. Утрініки, діткам весело. Але разом з тим...це ж ще потрібно щоб вихователі хороші були...
Вобщім, мучимось також :D Думаю вже ближче до того часу щось оприділиться. Можливо потрібно буде поводити на початку, щоб вирішити чи потрібно це діткам, і чи не буде це для них сильним стресом. Бо мої до чужих на разі також ніяк не йдуть... Капець як плачуть, не дай Боже хтось тільки подумає незнайомих їз взяти, і тоді вже тільки мама підходить... Та й молочко... Правда думаю до 2,5 молочко дітки вже будуть тільки на вечір чи ранком істи.
Поживем, подивимось ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Melisa » 23 січня 2010, 20:49

Ксюха, в мене ідея: оформляємось обоє підприємцями і водночас працюємо вихователями раз ти, раз-я. Будем водити діток одна до другої, авось там ще хтось приєднається... зробим приватний садочок.... :D і дітки в колективі, і мами спокійні :D
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Oksana » 23 січня 2010, 23:55

Нелічка, ідея супер! :D :fine:
Я вже над таким варіантом тоже думала :D На скільки я знаю, в Росії наприклад є великі провблеми з дит. садками. Їх просто фізично не вистачає. Тому для всіх бажаючихдержава надає таку можливість як приватний садочок. Потрібно просто, щоб відповідали квартирні умови, і щоб дітей в ньому було не менше трьох. Так, що ми б якраз підійшли :D Держава все це оплачує, як справжньому дит. садочку :)
От би в нас таке було, то і голову собі сушити не довелось би... ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення mala-karta » 24 січня 2010, 01:39

о, і я до вас :)
в червні наступного року нам теж буде 2.5 :))

і в 2.5 це така велика дитина, з якою можна домовитися заснути без грудей.

та й взагалі, з тими садочками. Якої там самостійності навчиться дитина? Самій засинати? Ожениться, та й знов прийдеться відівчатися :))
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Melisa » 24 січня 2010, 10:20

mala-karta написав:Ожениться, та й знов прийдеться відівчатися :))


:D :o :o :o
Слухайте, а я всерйоз почала задумуватись над "домашнім" садочком.
mala-karta, твоє почуття гумору мені чим раз, тим більше подобається. :lol:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення mala-karta » 24 січня 2010, 16:53

ой, Неля, я аж завстидалась :)
:oops:

а домашній садочок - це гарна ідея :)

головне - своя квартира з великою кімнатою :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 19 березня 2010, 18:09

Nelya написав:Я не впевнена в тому, що моїй дитині буде добре в цьому закладі.

А чому недобре, Неля? В чому ваш страх?
У відвідуванні дитиною садочку бачу лише один "плюс": маля вчиться бути в колективі (гратись, ділитись іграшками).

Не тільки. Для мене великим здивуванням було те, що в дитини можуть розкритися нові таланти. Приміром моя мала обожнює підготовку до утрініків. І самі утрініки теж. Шоб вона була красуня і шоб всі це бачили.
Завідуюча попередила, що ремонт групи робиться за рахунок коштів батьків. :evil: Чоловік, почувши це обурився. :ugeek:

ми зробили в своїй групі євроремонт. Всі ходять дивитися. Діти в захваті. І я не шкодую тих грошей. Але не лише ремонт. є садки, в котрих батьки щей одіялка свої мають приносити і все все все. Ми ще додатково щомісяця 10 грн здаємо на ьуалетний папір, тощо.
А через пару годин подумав, і сказав: "А що, нам обов"язково віддавати дитину в садік? Ти ж і так вдома сидиш, будеш займатись з нею." Я думаю: "це ж треба стільки всього знати!?". А з другого боку, матері і так є і вихователями, і лікарями, і т.п.

Так то воно так, але маьері не знають стільки пісень, ігр, віршів і образотворчого мистецтва.
Короче, я ше вагаюсь. Може наступного року картина зміниться, але поки що я думаю над тим, може й справді не віддавати? Дитина в мене без грудей не засинає, до чужих не йде, а це ж для неї по-любому стрес буде. От тому й не впевнена. Ще й "плюс" до того, прививки. Це суцільна катастрофа, вперлись рогом і все, не беруть нікуди.

Може до того часу вона навчиться спати без циці? У вас ще є час ;) А про щеплення, то болюча тема :cry:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Melisa » 19 березня 2010, 18:33

Ого-го, Люба, ну ти й накатала :oops:
Спасибі за розуміння і підтримку. Надіюсь, що справді все зміниться, і доця таки захоче йти в садок, а мама, буде з легкістю її віддавати. ;)
А твоє чадо в який садочок ходить?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 19 березня 2010, 18:39

Nelya написав:Ого-го, Люба, ну ти й накатала :oops:
Спасибі за розуміння і підтримку. Надіюсь, що справді все зміниться, і доця таки захоче йти в садок, а мама, буде з легкістю її віддавати. ;)
А твоє чадо в який садочок ходить?

Якшо чесно, то я не знаю чому, але дуже хочу шоб всі дітки ходили в садок, бо мама так не навчить дитину як там вихователі ;) . Просто я бачу, як мою дитину садок розвинув (хоч і в гіршу сторону теж, визнаю) :cry: . Н але ж то школа життя. Інакше як та дитина потім піде в школу? Як вона там буде всього боятися, не вмітиме за себе постояти і з однолітками спілкуватися. Але визнаю також і те, що садок - не всім дітям підходить. Але якшо дитина психвчно здорова - то важаю, шо треба йти. Там і порадять вихователі на шо батькам увагу звернути. Приміром, дитина невпевнена в собі, то нам на зборах казали - тим то батькам попрацювати над тим то
Я вже писала вище - в 23. На Лепкого. Там де лелека в дворі 8-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron