Глобальні оголошення!



Збираємось у садочок

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Збираємось у садочок

Повідомлення КлубНіка » 03 червня 2011, 17:37

Я сьогодні була в садочку, познайомилась з виховатилькою, приємна така жіночка. Зразу взнала що і до чого. Тепер маю заплатити той добровільно-примусовий внесок 500грн., пройти лікарів (доречі думала що їх там цілий список буде, а виявилося, що лише 4 і 2 аналізи) і вирішити щось з прививками, бо у нас зроблено лише 2, то лікарка сказала, що для того щоб взяли треба ще хоча б дві, але проблема в тому, що зараз зовсім немає вакцин в поліклініці, і відповідно для того щоб зробити нам ті прививки ми маємо самі їх купити, а вони коштують десь аж 300-350грн.одна, а нам треба 2 :shock: Такщо думаю, що певно пошлю чоловіка до неї в понеділок нехай домовляєця на пряму з лікаркою, щоб вона просто написа нам що ми їх зробили
КлубНіка Офлайн


 

Re: Збираємось у садочок

Повідомлення mala-karta » 03 червня 2011, 19:56

КлубНіка, нам в садочку казали, що достатньо, щоб лікарка написала, що прививок наразі нема в поліклініці. Сама ж лікарка казала, що примусово батьки не мусять купувати вакцини.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Збираємось у садочок

Повідомлення КлубНіка » 03 червня 2011, 21:41

mala-karta а ти всі робила? і просто не було вакцини на той час коли припадала планова прививка? Бо у мене ситуація така, що я до року писалаим відмову(тільки в роддомі БЦЖ робили), потім періодично то не було потрібних вакцин, то малий шмаркав-кашляв-зуби і ми не робили, потім одну в січні зробили(КПК), і знову малий шмаркав, а вже як ми нарешті з того всього вибрались, то нестало вакцин. Ну і тепер лікарка нам сказала, що для того щоб завідуюча підписала нам ту довідку в садік треба мати хоча б 4 прививки, ну і показати, що ми вже почали робити прививки.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Збираємось у садочок

Повідомлення бережаночка » 03 червня 2011, 21:55

ми йшли в садок без одної прививки,потім садочкова медсестра вивішує список дітей на кожну групу,котрі потребують прививки
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Збираємось у садочок

Повідомлення Ira » 03 червня 2011, 22:12

У нас нема одного щеплення, то лікарка написала, що відсутня вакцина, а в садочку сказали, щоб ми за літо її зробили (бо йдемо в садочок з вересня)
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Збираємось у садочок

Повідомлення mala-karta » 04 червня 2011, 01:46

КлубНіка, в нас була аналогічна ситуація - їхали на море, потім не було як, поті хворів малий, потім хтось дома і я боялася робити, потім не було вакцини.
Чесно кажучи, думаю, вони просто перестраховуються - тому що ну як вони можуть заставити батьків йти купувати ту дорогущу вакцину?
Ну, я особисто боюся її купувати.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Збираємось у садочок

Повідомлення happymami » 04 червня 2011, 02:59

у нашому садку теж медсестра попередила про всі щеплення. казала шо без потрібних - не візьме. але якшо ситуація шо вакцини нема - то шоб написали з поліклініки. а якшо ситуація шо в дитини протипоказання, то казала шо залежно які привики. Тих 4 обовязкових - мусять бути, інакше шоб шукали інший садок, бо вона боїться брати без щеплень

До речі. ми вже по 300 грн здаємо на постільні комплекти, рушнички і ще всяку біліберду типу швабри.
Плюс дали список канцтоварів і побутової хімії. Відрізняється від такого ж списка 3-річної давності тим, що аерозолі для освіжування повітря заборонили використовувати. Натомість туалет освіжатимуть якимись таблетками які клеються кудись там в туалеті. Плюс благодійний внесок мені 250 грн, бо в мене в садік іде друга дитина. Тобто - 50%.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Збираємось у садочок

Повідомлення КлубНіка » 04 червня 2011, 11:06

happymami ну от і мені сказали, що має хочоб 4 щеплення бути. А постіль мені виховатилька сказала, щоб я шила сама, але сказала щоб була бежевого кольору. Також сказала, щоб Доместос, Галу, мило, вол. серветки купити. За канц. товари ще нічого не казала.
happymamiа уякий садок ти відаєш свого синочка?
КлубНіка Офлайн


 

Re: Збираємось у садочок

Повідомлення happymami » 04 червня 2011, 13:53

КлубНіка написав:happymami ну от і мені сказали, що має хочоб 4 щеплення бути. А постіль мені виховатилька сказала, щоб я шила сама, але сказала щоб була бежевого кольору. Також сказала, щоб Доместос, Галу, мило, вол. серветки купити. За канц. товари ще нічого не казала.
happymamiа уякий садок ти відаєш свого синочка?

23 навпроти 9 училища в дворах (якшо тако грубо пояснити) )))
Ну постелі і нам треба шити три комплекта. але ми з батьківським комітетом вирішили одинакову тканину закупити і шоб одна мама шила. котра візьме по мінімуму за роботу. дешевше виходитьь і колір у всіх однаковий. Так, побутова хімія і в нас така ж. Але ще треба буде пластилін, акварель, пензлики, дощечки для пластиліну, кольоровий папір, клей, тощо
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Збираємось у садочок

Повідомлення КлубНіка » 04 червня 2011, 14:09

happymami ми також в той садок ідемо :) але мені сказала виховатилька тільки за один комплект постелі. Треба буде ще в неї перепитати,а то я вже думала за тканиною іти.
КлубНіка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей