найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Дитячий садочок

15 лютого 2011, 12:10

Дівчьонки, а в когось дитя пішло в садок не тоді, коли тре (коли набирають), а тоді, коли вийшло (коли було місце)?

Re: Дитячий садочок

15 лютого 2011, 13:01

Nelya написав:Дівчьонки, а в когось дитя пішло в садок не тоді, коли тре (коли набирають), а тоді, коли вийшло (коли було місце)?

ну в нас так в групі багато дітей прийшли. А загалом в мене малий так певно буде йти, не тоді коли всі. Але місце ми вже забили. Тому тут такеє... А шо саме тебе цікавить? Можу розпитати в мамусь з групи?

Re: Дитячий садочок

15 лютого 2011, 13:25

ну, розумієш, нам теж обіцяли, що "попадем в садок як положено". А нині картина помінялась. Вже нічо не обіцяють. Я перші хвилини трохи переживала. Але тепер успокоїлась. Ну і шо, шо не піде тоді,коли всі йтимуть? Все одно ще толком невідомо, де ми будем, то може воно і для дитини краще: бо ж потім міняти коло спілкування-великий стрес для неї. Краще хай зараз поки не ходить, а вже на новому місці освоїться, та й ходитиме собі ті останні роки перед школою вже в один садок. Вобшем, питання знято. Мене попустило. ;-) :roses:

Re: Дитячий садочок

15 лютого 2011, 14:08

Nelya написав:ну, розумієш, нам теж обіцяли, що "попадем в садок як положено". А нині картина помінялась. Вже нічо не обіцяють. Я перші хвилини трохи переживала. Але тепер успокоїлась. Ну і шо, шо не піде тоді,коли всі йтимуть? Все одно ще толком невідомо, де ми будем, то може воно і для дитини краще: бо ж потім міняти коло спілкування-великий стрес для неї. Краще хай зараз поки не ходить, а вже на новому місці освоїться, та й ходитиме собі ті останні роки перед школою вже в один садок. Вобшем, питання знято. Мене попустило. ;-) :roses:

ну я б на вашому місці просто написала заяву в садочок. таким чином ви собі місце забиваєте. А коли дитина піде - весною чи аж восени - то вже вас турбувати не має, бо ж місце забите. ;-) . А якшо не будете в той садок ходити - то заява просто анулюється і всьо

Re: Дитячий садочок

23 лютого 2011, 01:00

а в садочок можна давати в будь-який чи якось за місцем прописки?

Re: Дитячий садочок

23 лютого 2011, 01:06

В будь-який.

Збираємось у садочок

06 березня 2011, 05:41

а що взагалі треба у той садочок?
у вихователів питати, у завідуючої?

Re: збираємось у садочок

06 березня 2011, 10:15

В кожен садочок-свої правила. Як підете записуватись - зроблять збори, на яких скажуть що саме треба буде придбати до садочка. В більшості випадків це: пісочний набір, піжамка і одяг на зміну, туалетний папір, рушничок, рідке мило ( це на літо) а з вересня вже матеріали для занять: картон, кольоровий папір, клей, пластилін, ножиці. альбом, олівці.... Часом ще просять "скинутись" на покупку чогось в групу (ми купували пилосос)

Re: збираємось у садочок

06 березня 2011, 18:49

мешканка, а багато йде на всякі покупки чогось в групу? і як то часто?

Re: Збираємось у садочок

20 травня 2011, 08:59

Щомісяця, окрім оплати садочка, здаємо 10 грн. на потреби групи. Якщо щось ламається, або щось треба-тоді теж збираємо. Вже більше як півроку, щомісяця збираємо гроші на вікна металопластикові (по 50 грн), окрім того гроші збираються на дні народження вихователів і нянь, на ранки різні (діткам на подарунки), на якісь забавки, які конче потрібні дітям для занять...короче, на багато чого.
Відповісти