Глобальні оголошення!



Медогляд у садочок

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Медогляд у садочок

Повідомлення Оксанютка » 03 червня 2015, 16:20

Проходили ми сьогодні медогляд у садочок.Дівчата,в мене шок :scare: ніхто нічого не дивиться, з таким відношенням, можна було дитину не мучити і не тягнути в ту поліклініку.Окуліст запитала чи не закисають очка, і все, вже підписує.Питаю,чи можна перевірити гостроту зору, якось оглянути, каже вже хіба як піде в школу :scare:
Ендокринолог навіть не прощупала щитовидку,зразу ж підпис.
Лор відразу ж хотів підписати, а я кажу, що підозрюю збільшені аденоїди,тоді важко зітхнувши,оглянув малого.(та після такого огляду й так піду до Хоружого).
Один хірург щось там дивився і то перед тим , як оглядати дитину він рук не мив(а прийшов він з вулиці), а лиш як оглянув, відразу ж побіг вимивати руки.
До ортопеда напросилися самі, бо в переліку в нас не було, то його я вже конкретно просила, подивіться мені те і те.

Ще не здавали аналізи, навіть не знаю чи варто, бо якщо так саио роблять, то нащо мучити ту дитинку,краще вже для себе здати в якійсь лабораторії .
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Медогляд у садочок

Повідомлення erinaceus » 03 червня 2015, 16:35

Оксанютка І ми сьогодні проходили. Як не дивно, навіть черг великих не було. Пощастило мабуть. Ендокринолог трошки дивилася, уролог теж. Ортопед нашвидкуруч, бо малий дуже плакав. Але трохи сказав по суті. Ну я і не йшла за детальним оглядом, бо розумію, що то лиш для галочки. Та і для малого то такий стрес, що детально оглянути в кожного лікаря, то ні він, ні я б не витримали :impossible: Хотілося б, звичайно, належної уваги, але погодьтеся, що там для цього просто не створені умови. Якщо б хоча по 5-10хв оглядали кожну дитину, а там їх десятки, то в черзі прийшлося б чекати годинами. А для цього немає жодних умов. Ні сісти, ні прохолоди, я вже мовчу про якісь забавлянки для дитини...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Медогляд у садочок

Повідомлення Marichka » 04 червня 2015, 09:24

В садочок ми пройшли легко,бо все попідписували скоро.Нам запропонували так зробити і не мучити дитину.Ми погодились,бо часу зовсім не було в чоловіка,а то він тим займався.А вже пізніше,в садочку були лікарі на якомусь огляді і побачили в дитини грижу.Ми ще додатково пішли до хірурга-підтвердилось.Тепер спостерігаємо.Можливо оперуватимуть.І ще лікарі є,до яких хотіла б піти не для галочки.До окуліста-наприклад.Але все від батьків залежить,найперше.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Медогляд у садочок

Повідомлення Оксанютка » 04 червня 2015, 16:27

Погоджуюсь,що все залежить від батьків.Але якщо та дитинка вже прийшла в кабінет лікаря,то потрібно її хоча б елементарно оглянути, а не ставити тупо підпис.Я йшла з думкою про те, що оглядатимуть, інакше не водила б за собою дитину по кабінетах.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Медогляд у садочок

Повідомлення flower » 04 червня 2015, 17:11

Marichka в мене родич хірург в Тернополі, казав що пупкова грижа може затягнутись м язами ще у таких діток і що не варто спішити, можна почекати до класу 1го, а тоді вже вирішувати. В Веронічки теж над пупчиком деколи видно таку гульочку.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Медогляд у садочок

Повідомлення Новенька » 04 червня 2015, 19:38

Може я не дуже розумію і не знаю, як потрібно оглядати дитину, але коли приходжу до лікаря, то, на мій погляд, дитину оглядають добре. Ортопед колись оглянув мені дитину "з ніг до голови", педіатр завжди слухає, в горло заглядає. В ендокринолога були, то вона довгенько "щупала" шию. Так і медогляд в дит садок проходили тепер. Правда лише два лікарі і аналізи. Але педіатр оглянула, ендокринолог оглянула. Як брала кров, то медсестра добре доні зуби заговорила, що вона майже не пікнула, хоча точно знаю що їй заболіло.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Медогляд у садочок

Повідомлення erinaceus » 05 червня 2015, 00:01

Marichka flower А від чого вона з'являється?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Медогляд у садочок

Повідомлення Marichka » 05 червня 2015, 07:20

нам сказали,що від народження,спадкове
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Медогляд у садочок

Повідомлення flower » 05 червня 2015, 10:51

erinaceus написав:Marichka flower А від чого вона з'являється?


Пупкова грижа – найбільш часта хірургічна патологія в педіатрії, яка діагностується у 20% доношених і 30% недоношених дітей. Серед дорослих пупкова грижа частіше зустрічається у жінок старше 40 років, складаючи в структурі гриж передньої черевної стінки 5-12%. В оперативній гастроентерології під пупковою грижею розуміють стан, що супроводжується виходом внутрішніх органів (частини кишки і великого сальника) через Розширене пупкове кільце за межі передньої черевної стінки.


Причини пупкової грижі

У більшості випадків пупкова грижа з'являється ще в ранньому дитячому віці. Після Відпадання пуповини у новонароджених пупкове кільце в нормі змикається, отвір облитерируется рубцево-сполучною тканиною. У зміцненню області пупкового отвори важлива роль належить черевних м'язів, яке додатково стягують кільце. Поки процеси облітерації пупкового кільця Ще не завершені, будь-яке збільшення внутрішньочеревного тиску може сприяти виходу петель кишечника, великого сальника і очеревини в околопупочной простір. Таким чином відбувається формування пупкової грижі.

Основною причиною виникнення пупкової грижі служить спадкова слабкість очеревинної фасції. Наявність у одного з батьків у дитинстві пупкової грижі підвищує ризик розвитку аналогічного захворювання у дитини до 70%. Утворенню пупкової грижі в дитячому віці сприяє плач дитини, упорні запори, газоутворення в кишечнику, недоношеність. Іноді поява грижі збігається з початком ходіння дитини, особливо в тих випадках, коли він занадто рано приймає вертикальне положення. Схильність до утворення пупкової грижі Мають діти з вродженими гіпотиреозом, хворобою Дауна, хворобою Харлер, лактазною недостатністю, дисбактеріоз кишечника. Всупереч розхожій думку, освіта пупкової грижі ніяк не пов'язано з технікою обробки пуповини.

взято звідси
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Медогляд у садочок

Повідомлення rit » 02 липня 2015, 15:05

Познайомилась я з тою жінкою-імунологом, враження - людина неадекватна. А на скільки часу видають ту довідку? Завтра маю по неї йти і вона мені розказувала, що то буде на 3 місяці.
rit Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 13
З нами з: 26 березня 2014, 11:13
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 29 раз.
Діти: Хлопцик

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron