Глобальні оголошення!



Адаптація до садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Dribchuk » 08 жовтня 2014, 22:47

Sms написав:
Dribchuk написав:Кашель більше 3х тижнів без аналізів показ до антибіотику.


Чого б це?

По інструкціях МОЗ :hi: ( я признаюсь чесно що дитині вже рік антибіотика не давала, лікую американськими ліками, народними методами і інгалятором. Але лікарці звітую що все приймаєм, все робим. Якби я кожен раз як нам виписують давала антибіотик то певно в дитини вже би були проблеми з печінкою як мінімум)
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Dribchuk » 08 жовтня 2014, 22:58

Я скажу так - я розумію тих мам які не мають куди діватися через роботу і ведуть хвору дитину в садок. З особистого досвіду скажу, що більшість тих мам які працюють, таки не водять хворих дітей, знаходять родичів, сусідів, нянь, а от ті які біжать на завоз в єврошопі, а зашмаркана дитина їм мішає, то ті якраз водять. :pardon: і річ навіть не в тому що від хворих дітей набираються інші діти, річ в тому що від недолікованих дрібних болячок виростають грандіозні проблеми. Ви знаєте як часто приходять на уроки люди з дефектами мовлення? В 22_25_30 років красиві хлопці і дівчата, а мова жахлива через банальні соплі не ліковані в дитинстві. Лише 3 тижні ротового дихання і людина звикає, за 3 місяці зявляється гнусавість, яку потім треба виправляти роками. Так що нікому не раджу закривати очі на нежить в дитини і думати, що в садку "загубить".
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Sms » 09 жовтня 2014, 16:55

mala-karta написав:Взагалі отакі от соплі я не вважаю чимсь страшним. Але ж не зелені соплі по коліна?


Я не зустрічала таких мам, які б саме хвору дитину з температурою і всіма іншими проявами притягнула до садочку. Не знаю , може і є такі. Однак про таке я і не говорю. Я говорю про залишковий насморк і кашель, наприклад. Особисто, я вела мову про це. І я так зрозуміла, що Мілічка, говорить саме про таких діток.

Milichka написав:декілька раз запросила до засоплених і кашлючих діток медсестру, і батьків заставили забрати їх. Тепер уж спокій


Сьогодні привела малу в садок з залишковим насморком. Ніс не забиває. Соплі рікою не тичуть. Але час від часу таки шморгає носом. Що хочете можете казати, але я не рахую свою дитину заразною. :pardon:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Sms » 09 жовтня 2014, 16:56

Dribchuk написав:от ті які біжать на завоз в єврошопі,


Ви мені Америку відкриваєте:) Ну чесно:) В мому оточенні нема таких мам. Чи я просто не звертала увагу :impossible:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення mala-karta » 09 жовтня 2014, 21:08

Sms написав:Я не зустрічала таких мам, які б саме хвору дитину з температурою і всіма іншими проявами притягнула до садочку. Не знаю , може і є такі. Однак про таке я і не говорю. Я говорю про залишковий насморк і кашель, наприклад. Особисто, я вела мову про це. І я так зрозуміла, що Мілічка, говорить саме про таких діток.


але ж якось діти в садочку одне одного заражають? значить, що для когось - залишкове, то для когось - заразне. Чи як тоді? Чи від самого садочку заражаються?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Галина » 09 жовтня 2014, 21:22

mala-karta, в мене дитина і в садок не ходила і вдома ніхто не хворів, та все одно хворіла. Дитина може і не хворіти, але принести вірус з дому, від друзів, з магазину, маршрутки.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Dribchuk » 09 жовтня 2014, 23:07

Sms не звертала увагу, ніхто тобі не хвалився, в моєму садку є різні мами - одні водять в садок хворих бо з 3 ма не справляються і щоб старші садіковскі не заражали молодших домашніх, є такі що на манікюр записалися, а тут от халепа дитина зашмаркалася - всіляке буває. :crazy:
Я думаю що діти в садку набираються по-перше через те що приміщення провітрюються рідко, я навіть коли мала хворіє воджу її з кімнати в кімнату і постійно провітрюю, в садку провітрюють раз на день, іто не всюди. Плюс, я наприклад бувало зранку вела в садок здорову дитину, а ввечері забирала хвору. Інколи не видно зразу що дитина прихворіла, початок застуди можна списати на вранішній плач дитини чи ще щось, от певно якраз тоді і інші діти набираються. Бо я теж не вірю що якщо дитина пролікована і лишився залишковий кашель то його можуть інші набратися. В маршрутці дуже важко чимось заразитися, тому на маршрутки я б не списувала. Найпоширеніші місця де ми особисто найчастіше хапали хворобу це садок і поліклініка. Було таке що вилікувала дитину, пішли по довідку, відсиділи в черзі, через день викликали лікарку бо знов захворіла. :cray:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Kisja » 10 жовтня 2014, 00:29

О саме так в нас буває, майже кожен похід в поліклініку - і хвороба
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Ameli » 10 жовтня 2014, 23:26

Ех дівчатка, я вже декілька днів читаю ваші дописи в цій темі і дуже вас розумію бо і сама все це пройшла і скоро по новій маю....важко як згадаю то ну його в калабаню мені з малою в школі в 100% раз комфортніше і спокійніше. такщо все у вас внормується, притреться, перехворієте, перенервуєтеся і все дальше життя піде своїм руслом. і буде час коли просто згадаєте що був такий період у вашої дитини і у вас. І як не дивно, але наші дітки здатні пристосовуватися до дуже багатьох обставин як хороших так і не дуже.
Навіть не знаю від чого залежить ідеальна адаптації дитини в садочку???...можливо це сокупність всього і вихователів і укладу самого садочку і розуміння своєї дитини і її готовності бути без мати і вміння відпустити свою дитину. Тримайтеся і всім лекогої адаптації і соціалізації. :dreams: :dreams: :dreams:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Збираємось у садочок

Повідомлення Параїл Юля » 03 серпня 2015, 09:42

А ми сьогодні перший раз йдем в садочок. На 11 годину. Я собі місця не знахожу, щось так переживаю :sad:
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron