Глобальні оголошення!



Адаптація до садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Sam » 30 серпня 2017, 12:52

Ой, я щойно з садочку. Не знаю, такий стан, що аж плакати хочеться. Ми в яслі минулого року ходили аж тиждень, поки я ходила з ним групу, останній день, його закрили в групі і за 10-15 він верещав, а його не випускати. Вихователь порадила зробити перерву місяць, в результаті ми не ходили рік.
Цього року Матвію вже 3.8, ми перевелися в новосновосформовану молодшу групу. Прийшли перший раз, то майже дітей не було і вихователів теж ( поїхали на похорон), то він погрався 1-1.5 год і пішли додому. Вчора вихователька дозволила бути з ним і з малою в групі. А сьогодні вже інша вихователька не дозволила мені заходити. В результаті він не захотів йти. Двоє з малою ридали в роздягалці і я не витримала і пішли додому. Не знаю як його туди завести, треба щоб якось зацікавили, але виховательки не особо старалися, я знаю, що мій не один такий, але хоча б в групу завели б.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Olyana » 30 серпня 2017, 14:48

Sam, як я тебе розумію... ну старша моя вже нормально ходить. Вже їй цікавіше. А менша поки ніяк...(
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Vikibee » 30 серпня 2017, 15:34

Sam, мені це до болю знайомо, на жаль( мене з першого вересня знову чекають плачі т.п. Минулого року ходила з ним 1,5 місяці. В мене такі крики, що ви собі і не уявляєте( одного разу таки лишила самого: подзвонили, сказали, що спить, бо перед тим кричав 2 години, з крику впісявся і заснув на підлозі. І садок приватний, дівчатка бігали коло нього, як біля збитого яйця. Забрала. Були у психолога. Порадила не чіпати, спробувати після 4-х років. Інтроверти - вони такі. До слова, на вулиці ну дуже активний, до дівчаток зачіпається, на велику ганяє навипередки, веселий, грається, але коли я є. Як тільки лишу самого (з дітками у дворі закритому) - все, я хочу додому. І крапка. Каже чоловік, щоб сиділа з ним до школи вдома і не чіпала дитини.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Sam » 30 серпня 2017, 15:41

Vikibee, у мене по характеру схожий дуже. Зі мною він герой, коли знає, що я є. Після минулорічних спроб він навіть будь з ким крім мене і чоловіка не хотів лишатися вдома чи в дворі( дідусь, бабуся, мої сестри), хоча раніше з тим проблем не було. Якось помалу то подолали, бо я ходила в автошколу і прийшлося. Буду пробувати далі з садком . Подивимося. Найважче ще те, що ще Вероніку маю з собою таскати і будити її зранку, а ми всі сплюхи...
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення кcuxa » 30 серпня 2017, 18:43

В мене малий плакав цілий рік по 10 хвилин.Але виходу не було, то ходив. А одного хлопчика таки забрали, бо він нив цілий день.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення erinaceus » 03 вересня 2017, 12:15

Olyana написав: Чи почекати поки всі дітки виплачуться? :impossible:


Як варіант. Переважно, за місяць-півтора більшість дітей адаптується, то вже плачів менше. Може їй тоді буде психологічно легше.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення nelly » 04 січня 2018, 00:09

Писала колись про старшу, що ніяк та адаптація і не пройшла. Плакати перестала в старшій групі аж взимку і ходила до обіду.
Златочка пішла в 3.3. до того пішла по бажанню в 2.5 походила норм тиждень, потім сказала що не піде ніколи то я дала їй час дозріти. Цього року пішла без проблем, правда ходить до обіду. Інколи має вихідні.
З свого досвіду зробила висновки, що кожна дитина готова йти в різні періоди, але після 3 років це набагааато легше дитині. Якщо є можливість дати дитині дозріти і не чекати поки переплаче, не знаю що можна доказати собі чи дитині оцим перечікуванням.
Ну і згадуючи стреси, які мала мала зі старшою коли мені треба було йти на роботу а вона не хотіла в садок. То не тішуся ні тими грошима, що заробила ні роботою. Але з цього досвіду винесла багато життєвих уроків.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Vikibee » 04 січня 2018, 02:05

Н у і ми перечекали. Нам скоро 4-ри. Почали ходити до обіду по - домовленості. Не можу сказати, що він аж горить бажанням іти в садочок. Але я його попросила, а він погодився. Коли забираю - то веселий. Багато розказує за друзів, що робили, як бавилися. Тому, на все свій час. Я не змогла через силу водити. Та й у нашому випадку, це могло б погано закінчитися. Він ну дуже емоційний хлопчик.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Наталка » 04 січня 2018, 10:09

Дійсно діти різні. Моя в 2.10 пішла в садок з радістю, без плачу. На третій день залишилася спати. І до сьогодні в садок з радістю, бо там друзі.
Зображення
Наталка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 23 січня 2015, 16:49
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 79 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: Дівчинка Даруся

Поперед.

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей