Глобальні оголошення!



Адаптація до садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячий садочок

Повідомлення mala-karta » 07 вересня 2011, 07:03

pan_kotskyy, в нашому також беруть на руки.
Але якщо кричать сильно 3, то просто тихенько плачуть - ще 7. І рук на всіх таки не хватає.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Ірунця » 20 вересня 2011, 16:32

Розпочалася наша історія більш ніж місяць тому, а саме 16 серпня, коли мій син вперше пішов в садочок.
Хоча ні, трохи раніше, бо ми довго і ретельно готувалися до цього діла. Просто розмовами, прогулянками-ознайомленнями з садочком, відвідуванням клубу розвитку,моїми спостереженнями за дитиною...

Доречі їз спостережень. Я помітила, що приблизно з 2-річного віку - в іграх він все частіше шукав дитячого товариства. Якщо раніше йому вистачало гойдалок, гірок, піску, квіточок..., і деколи й мене не треба було; то тепер, коли ми виходили на дит. майданчик і там не було нікого - я чула запитання: "Цого ми тут пийсли? Тут нікого нема!"
І якщо колись син приходив до мене жалітися що хлопчик не дає йому машинку, а я вкотре пояснювала йому (машинка не твоя, хочеш погратися - попроси) і знову й знову чула: ти попроси! То тепер, все частіше бачила його спроби порозумітися з іншими дітьми самостійно.

Отже,
в перший день, перш ніж зайти в групу, ми пів-години просиділи в коридорі-роздягалці, син ніяк не міг наважитись туди зайти, та і додому не хотів іти... Через деякий час до нас вийшла няня, зі словами: "Ну давайте його хоч на пару хвилин!" І забрала мою дитину з собою
Потім мене ще довго переслідував образ плачущо-скривленого мого хлопчика, що тягне до мене руки :cry:
Я постояла ще трохи в коридорі, підслуховуючи, чи буде він плакати, з рішучістю відразу ж забрати якби так... Та дитина мовчала. Тихенько я вийшла на вулицю. А через 18 хвилин, мого хлопця винесла до мене та ж няня. Він довольний сидів в неї на руках, лукаво посміхаючись і скоса поглядаючи до неї, в руках - кусок хліба :grin:
На наступний день син сам перезувся, роздягнувся і просто зайшов в групу :omg:
правда за порогом зупинився, вивчаючи-перебираючи свої пальчики :grin: , а коли його покликали - побіг. Цього разу я чекала майже 40 хв
Так минуло ще два дні. На п'ятий ранок дитина плачучи мені сказала, що не хоче йти в садочок :?
Чого? Що? Чому? Не зрозуміло...
Та ми одягнулися, вийшли на вулицю, прогулялися (в сторону садочку :grin: ) ... Ідеш? - запитала,
-Так!
Був ще один день, коли я прийшла його забирати, а він - плаче. На запитання "Чому плакав?", відповів: "Бо всі дітки плакали, і я плакав".
А вчора я почула: "Мені сьогодні так класно було в садоцку! Ми з Назалом так падали!" :lol:

Отак ми і ходимо, кожен день по 4 години. Погратися, поспівати, потанцювати, а спати - додому.
Я за цей час встигаю відпочити, випити кави, повирішувати усі свої справи і страшенно за ним скучити! :-| :)
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Milichka » 20 вересня 2011, 16:43

Ірунця, класно, що ви безболісно адаптувались. Надіююсь, що і я через рік напишу таку ж оптимістичну розповідь ;-)
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення georginochka » 14 травня 2012, 12:59

Ми намагаємось звикнути до думки, що Марко до кінця літа піде в садочок. я йому багато про це розказую, що то таке, що там дітки роблять, хто там з ними гратиметься. Ходимо гуляти на площадки дитсадка, дивимось як дітки з виховательками гуляють. Вчимось самостійно вдягатись, взуватись (серйозні проблеми поки що тільки з колготками :hi: ), їсти акуратніше. Ще "підганяємо" свій графік під садіковський. Збираю, але щось ніяк не збирусь організувати гру "у садочок" з ляльками, щоб програвати ситуації , які можуть виникнути в садочку (десь читала, що це трохи допомогає). І ще сама себе привчаю до думки, що це не кінець світу :dash:
Судячи з того, як моя дитина реагує на розлуку зі мною, незнайомих людей, дітей і нові ситуації в цілому, готуюсь до складної адаптації.
А ще мене поналякували тим, що в його групі вже майже всі дітки ходять давно, то він буде там "білою вороною", що аж ніяк не сприятиме безболісному звиканню.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення ksana » 14 травня 2012, 13:44

georginochka написав:А ще мене поналякували тим, що в його групі вже майже всі дітки ходять давно, то він буде там "білою вороною", що аж ніяк не сприятиме безболісному звиканню.


З досвіду знаю, що така ситуація сприяє кращому і безболісному звиканню до садочка. Зазвичай при адаптації діти "мавпують" один одного. Коли хтось один плаче, то інший те почне хникати, так би мовити за компанію.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення georginochka » 14 травня 2012, 13:47

ksana, дякую. Я також думала якось так, але голос "більшості" вселив в мене сумніви :)
Та і думала, що може там вже всі зі всіма встигли подружитись, а моєму друга не вистачить :confused:
Але в такому віці то напевне ще не так серйозно
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення krapk@ » 20 вересня 2012, 14:47

Сьогодні вже 3 тижні як ми в садку. Не думала що так буде важко....це я про себе. Почали ми з четверга. Перший день не плакав-ну такий алгоритм у більшості. А на 2 день то так вопив, так верещав, що думала двері вишибе-але певно того що відчував мене під дверима. З понеділка почав просто плакати і причитати ще в роздягалці,але потім йшов успокоювався і загравався. Ходили ми зразу година потім 2 потім на 3 лишала щоб поїв. Зразу скажу, що не їсть і досі. Мушу приходити в пів 1 і годува біля шкафчиків,а потім додому. Вже на 4 день моя дитина перестала плакати зовсім. Так продовжувалося тиждень. Я така була довольна. Почала мріяти як залишу його спатки там. Звісно почала розповідати, підготовлювати. І тут сина переклинило. Почав знову таааак жалібно плакати. Вже тиждень ці сльози продовжуються. Не знаю чи вплинули мої слова чи мооже щось сталося в групі, але є те що є. А можевін просто не виплакав що мав. Тепер чекаю коли знову все налагодиться. І вам і собі бажаю терпіння, бо чогось в такі моменти мені його не вистарчає.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення georginochka » 20 вересня 2012, 15:15

krapk@, може справді щось сталося в групі? Але в дитини то не допитаєшся. Знаю з власного досвіду, мій про негативні моменти розказує дуже неохоче і вкрай рідко.
Ми ніби вже трохи адаптувались. Плаче тільки вранці вдома і трохи по дорозі з "причитаннями" а чого я йду в садочок? нікуди не хочу йти! а чого ти ведеш мене на сніданок? і т.д. В садочку спочатку йде відпочити в спальню, а решта я вже знаю тільки зі слів виховательки. З дітками контактує неохоче, але заняття йому цікаві, вдома дуже детально розказує все що робили, вчили. Забираю його до обіду, бо ходимо на масаж. Але з наступного тижня спробуємо ще й обідати. На сон найближчим часом залишати не планую.
Тепер в нас майже непроходящі соплі і періодичний кашель. І ще, я не думала що в дітей таке буває, "нервовий" ранковий розлад шлунку :( Зате в емоційному плані все значно краще, він вже після садочку не такий ображений і нервовий, спати почав трохи спокійніше. Адаптуємося помаленьку :)
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Liza » 20 вересня 2012, 15:21

продовжиш водити, незважаючи на соплі і кашель?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення georginochka » 20 вересня 2012, 15:29

Ні, до понеділка точно будемо вдома, а може і довше. Соплі вроді не сильні, і не зелені. Він ще не кашляє, тіль голос трохи сів, але боюсь що вночі не почав "гавкати".
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron