Глобальні оголошення!



Адаптація до садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячий садочок

Повідомлення svetla » 16 серпня 2011, 09:40

От зараз малеча в садочку,а я не знаю чим себе зайняти і де себе подіти. Так не привично,що сама вдома. І,чесно кажучи,совісно перед дитиною... :( Здається,що дитина швидше пройде адаптацію до садочка ніж я :oops:
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Marta » 05 вересня 2011, 15:09

В нас все ок, Ліза весь минулий тиждень ходила з задоволенням, гралася, їла молочну кашу навіть, але весь тиждень було по годині.
З цього понеділка почали вже по 2,5 години залишати. Поки все чудово, ні одна сльозинка не впала з оченят))
Marta Офлайн


 

Re: Дитячий садочок

Повідомлення КлубНіка » 05 вересня 2011, 16:16

Мій як ідемо і перші 15 хв (зі слів виховательки) плаче. Далі заспокоюється і гарно грається. Попри те що плаче в групу іде, плаче, але спокійно заходить, дає мені папа і йде до іграшок. Їсть, правда перші пару днів сам гарно гамав, а тепер ліниця і його годують. Минулого тижня 3 дні був по 2 год, а в пятницю і сьогодні був до обіду. З середи будемо пробувати залишатися спатки.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Дитячий садочок

Повідомлення mala-karta » 05 вересня 2011, 19:49

Ромчик був 4 дні до обіду, все було гарно.
А в пятницю прийшли, там всі дітки плакали і він також плакав :(
Зарз дещо шмаркає, то ми просто приходили взяти забуту іграшку і потім пішли додому. Перепитував чи не буде там лишатись, бігом забіг, взяв іграшку, швидко вибіг і швидко-швидко взувся (то рідкість, вдома сам не взувається) - так хотів піти звідти :(
Думаю, водити або раніше, коли ще не приходять ніхто і не плаче, або пізніше, коли самих плаксивих вже забирають.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Melisa » 05 вересня 2011, 20:47

Ір, я вожу на 10-ту або на 10-30. Коли ті, яких привели на 9-ту вже виплакались.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Перлинка » 05 вересня 2011, 20:51

да це ідея,нам ті плаксиві також всю маліну портять

ми минулого року віддали в жовтні ,тоді вже ніхто не плакав і наш тоже жодного разу не плакав,йшов правда перші дні не дуже охоче ,швидше смиренно
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення mala-karta » 05 вересня 2011, 21:16

Перлинка, от таке саме.
Був в курсі, що мама/тато йдуть на роботу, а дітки - в садочок, і що мама як була маленька, то ходила в садочок.
І все було добре, поки не почали дітки волати сильно :scare:
Дійсно страшно :(
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 06 вересня 2011, 02:43

Іруська, пробуй водити просто на пізнішу годину. Я помічаю, шо в 9.10, наприклад уже або мало хто плаче або не плаче взагалі. А от коли в 8.45, наприклад, вся арава приходить, то такий плач і шум, шо мій малий аж очі витріщає на тих плачущих і не розуміє чому вони плачуть і сам інколи кривиться

У нас шо, всьо гуд. Перших два дні - по годинці. Далі вихователька сказала, шо можна до обіду залишати. Плакав дуууже мало, бо він в мене хлопець такий, з яким можна домовитися. То не Софія, яку від мене в буквальному розумінні віддирали перші місяці. А Юрчик сам заходить в групу, без сліз, тільки зранку коли встає, то каже шо не піде в садік, може похнюпати. Або коли розмова вдома про садок заходить -теж зразу нюняє. Але от вже пісдя двох тижнів відвідувння його попускає. В понеділок пішов без проблем. Я аж здивувалася. Спішили і я несла його в ерго спереду, то притулився так до мене і сам сказав, шо піде в садок і буде гратися машинкою і буде чекати поки мама з Софійкою прийдуть. А виходить з групи вже також без плачу, а з посмішкою. Бо перший тиждень всіх діток забирали в обід і вони всьою толпою вибігали плачучи, бо ж тіпа радість така - мама прийшла, то треба було бачити :grin: .

А загалом всьо кльово, но один хлопчик є такий, шо плаче вже який день. Навіть не плаче, а оре, о мій малий вже навчився теж ревіти, як бичок. Якшо раніше він просто собі плакав, зі сльозами і не надто голосно, то тепер вміє симулювати, та ше й як плаче, то таким басом, шо я мушу втікати кудись подали чи в моменті рот закривати)) Так і хочеться інколи цицькою заткнути :oops: :lol: :lol: :lol:

Мали вже лишатися спати день в садку і я навіть малого підготувала. Але почалися соплі і я не лишаю. Соплі мабуть через акліматизацію до групи. А може просто простудне
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення pan_kotskyy » 06 вересня 2011, 08:40

а виховательки що роблять коли така толпа оре? заспокоюють чи дають виплакатись? я просто не уявляю як заспокоїти одночасно таак багато діток.... ладно би одне-двоє плакали, а як півгрупи :?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 06 вересня 2011, 10:30

pan_kotskyy написав:а виховательки що роблять коли така толпа оре? заспокоюють чи дають виплакатись? я просто не уявляю як заспокоїти одночасно таак багато діток.... ладно би одне-двоє плакали, а як півгрупи :?

ну оруть зазвичай троє. Решта тіко час від часу можуть підвивати, бо за компанію :lol: . Просто в нас в групу приймали по кілька дітей. Спочатку сім. Наступного тижня добавили ще трьох. Потім - п'ять. І так по чучуть щотижня добавляли. Шоб не всіх зразу. Бо рук би не хватило всіх дітей переобнімати і переносИти :istereka:
Але тих дітей, котрі вперше прийшли і плачуть полюбе заспокоюють. Як так дають виплакатися? Вони б до вечора скандалили :grin: . Переважно беруть на руки. А якшо дитина не хоче, то пропонують сісти за столик, або на лавочку коло вікна.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей