Глобальні оголошення!



Адаптація до садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячий садочок

Повідомлення Dashko » 17 листопада 2009, 02:06

А як у вас складається із дитячим садочком?
Моя мала пішла в два з половиною рочки. Ходила по декілька тижнів пару разів. Щось в нас не складається із садочком.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дитячий садочок

Повідомлення mari » 17 листопада 2009, 12:09

мОЯ ДОЧКА НЕ ХОДИЛА В САДОЧОК.дВІЧІ Я ВОДИЛА ЇЇ І ВОНА КАТЕГОРИЧНО З ЛАГІДНИМ РАНКОВИМ НАСТРОЄМ ЛЕДВЕ ТУДИ ІШЛА І ЛЕДВЕ З ГОДИННИМИ КРИКАМИ ТАМ БУЛА.мЕНЕ ВІДПУСКАТИ ВЗАГАЛІ НЕ ХОТІЛА,ТО ВЖЕ І ЧОЛОВІК ВОДИВ І Т.І. сЛОВОМ АДАПТАЦІЇ НЕ ПРОЙШЛА І САДОЧОК НЕ ВІДВІДУВАЛА.
аЛЕ НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ,ХОДИЛА У НЕДІЛЬНЕ ПІДГОТОВЧУ ШКОЛУ,І СПОКІЙНО ПІШЛА ДО ШКОЛИ.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Dashko » 17 листопада 2009, 12:15

А з ким лишалась мала вдень?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дитячий садочок

Повідомлення mari » 18 листопада 2009, 01:49

З моєю хресною.І зараз деколи залишається.
Якби не мала з ким -я б наймала на 5год.3-4 рази в тиждень няню.
Справа в тому що надто багато вислуховуємо-дитина привикне,у всіх так було,все добре-так має спочатку 1 місяць бути.
Але насправді у кожної мами є інтуїція і деякі з цих розмов ні до чого.А ще як є вихід.чому б ним не скористати.
НУ не можуть деякі діти ходити в садок і все.Стрес це для них,який потім іде на все життя.А інші-поплакали чуть і з задоволенням біжать в садок.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Дитячі садочки БАМу (7, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 27, 28, 30, 31)

Повідомлення happymami » 18 листопада 2009, 01:57

Ходила доця з року і 11 місяців. Плакала. Мені серце розривалося.Але як тільки я ставала за двері,а вона залишалася в групі, то за деякий час переставала. То в неї була гра на публіку. Але звикали довго. Щоранку просилася не йти. Маму Любу кликала ше потім весь день але без сліз. Згодом ми переїхали до Києва і в садок не ходили.
З 3-х років ходимо знов. І всеодно щоранку проситься не йти. Треба інколи її відволікати розповідями про те, що підем порахуємо листочки надеревах, чи подивимося чи вже ворона встала. тощо. А потім щовечора свариться, що я так рано її забираю))) Хоче бути довше.
Для мене садок - то порятунок. Але...Набралася вона там всяких гидотних звичок. Типу здачу давати, кривлятися, російськомовних слів. Проте стала капку самостійніша, навчилася хороших манер, рахувати, красивих віршів, тішитися на утрініках, танцювати, робити зарядку і купу купу ще всього такого, чого б я її точно не навчила сама.
Про няню нічого сказати не можу - не пробувала.
Але родичі ульвові змінили кілька нянь. поки знайшли ту шо тре. Теж троха проблєма
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення гра з вогнем » 19 березня 2010, 18:44

а якщо дитина психічно не здорова. то теж піде, завдяки новим освітнім віянням :(

я не знаю. кілька разів наважувалася хоч на годинку віддати в домашній садочок, чи найняти когось. щоб посиділи... і не наважилася.
напевно важко буде в перші садкові дні.

але я гадаю, що мому точно тре туди йти. а то він у мене дикий якийсь. зовсім ні з ким. крім нас не спілкується :( хай йде трохи до діток...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення IREN » 08 травня 2010, 16:18

Я планую якраз давати доцю (2,5р )в садок 12 чи 15, записані в два- прийдеться вибирати. Дуже чекаю цього моменту- бо самій хочеться трохи руки звільнити, бо фактично дитина виключно зі мною, якщо і лишаю на когось з рідних то максимум на 2 год. І доця дуже в мене компанійська, ми коли недавно приходи в садок уточнити чи ми там будем чи ні, то вона так плакала коли ми покидали територію садочка, казала :" Мама, я йду туди вже!!!".Я кажу-"скоро підеш, непереживай, щей набридне. Поки тебе тьотя не хоче брати".А вона- " кажу вже йду до лялів. Тьотя не гана!!!!! :lol: ". :D в мене вона з 1,8 ходить в школи раннього розвитку- не хворіла при цьому, від контакту з дітьми, хоч там в групі теж бувало і по 6-7 чол максимум і дуже любить компанію, то я думаю що вона буде тішитись страшенно від того шо цілими днями буде компанія. Але буде видно, як вона без мене буде! напишу продовження, як воно буде далі.... :)
IREN Офлайн


 

Адаптація до садочку

Повідомлення mala-karta » 03 березня 2011, 23:04

давайте поговоримо про адаптацію до садочку.

Як краще зробити, щоб дитина нормально сприймала садочок - ну як якусь звичну частину життя, не плакала при походах туди, не плакала там.
Ну, стрибання то стелі від радості перебування в садочку - то, звичайно, ідеал, але і просто сприйняття садочку як чогось невід'ємного мене цілком влаштує.

Зараз ми ходимо в групу раннього розвитку - в основному, з метою звикання до таких "груп", до занять з вихователькою.

Он в сусідній темі Nelya пропонувала водити дитину в садочок на прогулянку.
Задумалась про це. Але ми, мабуть, підем в ясельну групу - а вона тільки-тільки створюється. Ну, в мене наразі є можливість побути трохи довше з Ромком, а не відразу віддавати з самого моменту створення в групу.
То, мабуть, краще дочекатися літа і водити на прогулянку у вже сформовану групу, в яку він потім і піде?
Чи немає значення в яку групу, лиш би в той садочок? Чи вихователі проти такого?
Чи, може, краще з самого початку водити в групу, з розрахунку, що там буде небагато діток і що малому так буде легше?


А є можливість яякось привести дитину в групу і все розказати-показати просто неспіша? Типу, що ось тут дітки граються, а ось столики - там вчаться, їдять, а тут ліжечка - дітки сплять там... Га?

І взагалі, які є способи того, щоб в майбутньому адаптація до садочку пройшла б якомога м'якше?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: адаптація до садочку

Повідомлення Melisa » 03 березня 2011, 23:09

mala-karta написав:То, мабуть, краще дочекатися літа і водити на прогулянку у вже сформовану групу, в яку він потім і піде?

Так. я саме це мала на увазі. Ідея взята не з моєї голови (маю дуже хорошого психолога під боком :D )
mala-karta написав:Чи немає значення в яку групу, лиш би в той садочок? Чи вихователі проти такого?

То певно нема значення. На рах. вихователів, то може варто наперед це з ними узгодити? ти ж не будеш весь час з дітками проводити, а лише час на прогулянці. І то певно не весь.
mala-karta написав:Чи, може, краще з самого початку водити в групу, з розрахунку, що там буде небагато діток і що малому так буде легше?

Можна спробувати.
mala-karta написав:А є можливість якось привести дитину в групу і все розказати-показати просто неспіша?

Напевно є, якщо в тебе є рідні,які водять дитя старше в садок. То можеш з ними в садок прийти по ту дитину і коли вже всі збираються додому, ви собі певно спокійно зможете все роздивитись. звісно ж з дозволу вихователя. Але то під знаком питання. Оскільки зараз ще всякі там віруси то люди трохи налякані.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: адаптація до садочку

Повідомлення mala-karta » 03 березня 2011, 23:12

Nelya написав:Напевно є, якщо в тебе є рідні,які водять дитя старше в садок... Але то під знаком питання. Оскільки зараз ще всякі там віруси то люди трохи налякані.

ні, рідних нема - всі діти в нашій родині не тернопільські :hhh:
а за віруси - та ми і до квітня можем почекати :)

може просто спробую виховательку запитати за "екскурсію"
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron