Глобальні оголошення!



Адаптація до садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Параїл Юля » 04 серпня 2015, 18:07

Mama3 Ми сьогодні прийшли десь в 10:30 і були до 12:30 і обідали. Ті що приходять на 9 то десь в 10 їх забирають в 10:30 сьогодні забирали останього хлопчика. А в паралельній групі то вже 3 діток сьогодні залишились з 9 до 12:30. Дивляться вже по дитині.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Параїл Юля » 14 серпня 2015, 17:01

Ми вже 2 тижні ходимо в садочок. Покищо ходить без проблем, не плаче, сам перезувається і біжить з заловоленням в групу, грається, проситься в туалет, за маму не згадував ні разу. Цей тиждень ходили з 9 до 12: 30, а з понеділка вже має залишатися спати. Одне що в нас негативне - не хоче їсти. Їсть тільки хліб і пє компот. Я його зранку вже годую дома, ну і в обід як приходимо то їмо, а що буде як піде на цілий день. В когось була така проблема? Хоча мені і дома дуже важко його нагодувати :sad: . Одні говорять як буде голодний буде їсти, а виховательки переживають що він цілий день буде голодний.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Natalinda » 23 серпня 2015, 00:00

Параїл Юля в нас таке було всі три роки ходження в садок. Я пробувала по всякому. І давала снідати і не давала. І давала з собою печеньки, яблука і не давала. І просила, і погрожувала, і хвалила, і пояснювала і, і.......переважно їв вечерю тільки, а сніданок і обід дзьобав
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Marichka » 23 серпня 2015, 08:35

І в нас дитина від"їдається,як її заббирають.Хоче ходити в садок,їй там подобається,лиш не смакує.Трошки їсть,а трошки дзьобає.То в нас правило навіть є,що вона хліб обов"язково має з"їдати з чаєм чи компотом там.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 серпня 2015, 14:46

В нас адаптація до садку вже пройшла чи ще проходить ідеально гладко, аж не віриться. Вже відходили два тижні, за них плакала тільки раз, коли заходила в групу (і то так несильно), і два рази, як лягала спати. Але вдома вона як лягає, то ще не такі мені коники показує. А в цілому то все чудово - гарно грається, їсть, спить. Із задоволенням йде в садочок кожен день. Сподіваюсь, так буде й надалі :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Оксанютка » 23 серпня 2015, 22:03

І в нас все ніби було добре до п"ятниці, доки не залишила спати.Плакав дуже, аж Мартусю розбудив,чоловік мусів поїхати і забрати.Не знаю як то буде далі із спанням, а все так гарно починалося....Говорила з вихователькою, що може не варто силою змушувати спати чи лежати, хай собі тихенько грається, малює, якось зайняти на той час дитину, а там побачить, що дітки сплять і собі піде за компанію, але не з примусу.Та ні, сказали, що режим є режим :cry: Просто ми і вдома не завжди вдень спимо.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 серпня 2015, 23:50

Оксанютка Мені здається, у вас два варіанти - перший, то не лишати ще на сон, поки сам не погодиться, але то може затягнутись на довго, бо він може так ніколи й не захотіти, або примусово лишати і рано чи пізно він може звикне спати, але теж не факт. В них там в групі є такий Женя, то він вже 3 чи 4 рази лишався на сон і ні разу не спав, отак і товкся дві години в ліжку. Знаю, є такі діти, які ніколи не сплять в день, і їх вже ніхто не примусить.
Я теж дуже хвилювалась, як Марта там буде спати. Взагалі-то я і не збиралась ще лишати її так скоро на сон, а мене вихователька швидше вломала, каже: "Ну давайте попробуєм, я думаю, все буде добре". То я перший раз сиділа всю тиху годину в роздягалці, боялась, що плакатиме, і була налаштована на те, що вона плакатиме і я її заберу. Але, як не дивно, вона там засинає швидше і спокійніше, ніж вдома :pardon: Вдома такі цирки години до 15 переважно, поки засне, а там в 13 дитина вже спить :():
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення TattyMummy » 24 серпня 2015, 00:10

В мене хлопці вдома не спали обоє з 2,5 років. Ну неможливо було вкласти :( Пішли в садочок, коли старшому було майже 5, меншому 3. Старший напевне ніколи так за два роки і не спав, лежав в ліжку, вихователі дозволили брати з собою книжку і тихо читати, розглядати. А менший спав майже завжди, діти лягали він лягав та й засинав.
Так, що й справді, якщо дитина так не хоче спати, то краще трохи поводити до обіду, а потім вже як звикне до садочка, то може й захоче залишатись. Тим більше, що погратись вони можуть переважно тільки після сну - тим можна також зацікавити.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення flower » 24 серпня 2015, 09:51

Моя не спить в день теж, не пам ятаю точно відколи, але рано їй десь 1,5 роки напевно було як вона перестала спати. В садочку спить, але спочатку просто лягала і слухала казку (в нас дітям казки читають), трохи так тихо лежала, а потім засинала пізніше всіх. Пройшов час і моя дитина засинати почала скоріше всіх) А вдома як не спала так і не спить. Я і не дивуюсь, я сама ніколи в садіку не спала і по нині заснути вдень для мене проблема, хіба захворію і температура мене вимучить.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Адаптація до садочку

Повідомлення Mama3 » 24 серпня 2015, 22:47

А в нас із садочком не все так гладко. Рада за мамусь, що дітки так швидко звикли. Мій найменший (2,7 роки) плаче кожен день. Привозимо вранці зі старшими (бо старшого теж ще водила ті два тижні за компанію, поки до школи), то перші дні думав, що піде з ними в групу, а окремо, то ніяк не хотів. Перші дні був годину- дві, потім надвір почали ходити, то був до обіду. Інколи заспокоювався, грався, але ненадовго, більше був неспокійний, не хотів їсти, плакав. Какав в трусики перші дні, хоча вдома проситься вже давно. Я зрозуміла, що справа у тому незручному пластмасовому горшку, привезла домашній стійкий, тепер проблем нема. Але ходити не хоче, плаче від повороту на садок (їдемо з Білої, то від шостого магазину) або вже від дому. Лишаю до обіду, трохи їсть на сніданок і обід, трохи грається, але "мамає". Як приходжу, то тільки побачить, сльози горохом.
Думала,може, на виховательку так реагує, але в нас зараз одна із постійних, а інші міняються, няня хороша, зранку беруть на руки, заспокоюють. Не знаю, що робити. У мене так старший звикав погано, то не ходив з жовтня по квітень, але тоді мала можливість лишити вдома. А тепер на роботу з наступного тижня (працюю в університеті) продовжувати контракт, з 1 вересня пари, не уявляю, як то має бути.
Сьогодні пішли у "Казковий вулик", а там наша вихователька працює теж, я щось не подумала, що може бути, то Олежик тільки побачив, в плач, ледве зайшов на хвилину в будиночок і знову "мама-тато", так і забрала звідти, старші гралися півгодини. Вже і вихователька не знає, як то його привчити.
Ось такі наші справи. Головне, що коли старших водила, то і в групу, і на майданчик, і взагалі в садок - весело. Зараз би теж з ними грався і спав (так каже). Ніби звикання до приміщення, території було, а ходити не хоче.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron