Глобальні оголошення!



В садочок без прививки - реально?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

В садочок без прививки - реально?

Повідомлення Руся » 27 листопада 2009, 17:15

Скажіть, а як щодо "невакцинованих" дітей????
Руся Офлайн


 

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 19 березня 2010, 18:02

Руся написав:Скажіть, а як щодо "невакцинованих" дітей????

На скільки я знаю, офіційно таких дітей не беруть. треба домовлятися з дільничним, шоб там написав вакцини. Або, як моя сусідка робила, писала заяву, шо потрохи всі щеплення зробить згодом.
Особисто в мене щеплена доця, то я не знаю, як там домовлятися і з ким за "невакциновану дитину" :unknown:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Вирішення питання садочків та прививок: шукаю мам-однодумців

Повідомлення Naya » 22 листопада 2010, 15:28

Нам до садочку ще далеко. Але час біжить швидко.
Ми категорично проти прививок. На те є свої причини, їх можна почитати в іншій темі.
Всі знають, що в садочки без прививок діток не беруть.
Але, це не є цілком законно.

Я не маю ніякого бажання купляти липові довідки. Взагалі це засуджую, хоче це є предметом суперечок з чоловіком - він каже, що простіше купити довідку й забутися. Я не згідна:
1. Я не сприймаю такого. Не хочу бути причетна до корупції, а щоб щось змінити, треба почати з себе.
2. Я не хочу своєю дитиною робити фармкомпаніям хорошу статистику: дитина буде не вакцинована, не хворітиме (я впевнена, бо імунітет в дитини не буде підірваний гидотою), а статистика буде, що він вакцинований і не хворіє.
3. Навіть якщо моя дитина захворіє, я не хочу щоб її лікували як вакциновану, адже підхід до лікування привитих та непривитих діток є різним.
4. Я боюся, що глянувши в картку дитини, в якій записані прививки, її вакцинують без мого відома. Такі випадки реальні.

Тому пропоную в цій темі об"єднатися тим мамам, які мають схожі погляди, щоб добитися того, щоб наших дітей могли законно прийняти в дитсадок без прививок.
В мене зібрано вже трохи документації по цьому питанню. Буду викладати тут.
Якщо в когось є також чим поділитися - то прошу.
Поодинці нам буде важче добитися чогось в вирішенні питання непривитості та садочка, разом ми сильніші, навіть якби справа доходила до суду. Я знаю не один випадок де такі справи вигравали.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Вирішення питання садочків та прививок: шукаю мам-одноду

Повідомлення mala-karta » 22 листопада 2010, 15:36

Леся, я не зовсім проти прививок (ми робили вибірково деякі). Але ті що не робили - ті обов'язкові і без них не приймають. Була б вдячна, якби ти поділилася інформацією.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вирішення питання садочків та прививок: шукаю мам-одноду

Повідомлення Naya » 22 листопада 2010, 16:00

Відмова від щеплень дитини відповідає нормам законодавства, в тому числі:
1) ст.19 Загальної Декларації Прав Людини (кожна людина має право на волю переконань);
2) ст. 26 Загальної Декларації Прав Людини і ст. 43 Конституції України (про право на освіту, в тому числі дошкільну);
3) ст. 3, ч. 1 Закону України "Про освіту" (про можливості одержання освіти громадянами України незалежно від стану здоров'я, переконань і інших обставин);
4) ст. 43 (про згоду на медичне втручання) "Основ законодавства України про охорону здоров'я";
5) ч І., Ст. 2, п. 1. Конвенції про права дитини (Держави учасники ... забезпечують усі ... права ... без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров'я ... дитини);
6) ст. 1, п. 1 (а) Конвенції про боротьбу з дискримінацією в галузі освіти ("вираз <дискримінація> охоплює всяку різницю, виняток, обмеження ... по ознаці ... переконань ..., що має на меті або наслідком знищення або порушення рівності відносин в області освіти і зокрема ... закриття для якої-небудь особи чи групи осіб доступу до освіти будь ступіні чи типу ");
7) ч. І., Ст. 2, п. 2 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації або покарання на підставі статусу, діяльності, висловлюваних поглядів чи переконань дитини, батьків дитини, законних опікунів чи інших членів сім'ї.) ;
8) ч. І., Ст. 18, п. 3 Конвенції про права дитини (Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб діти, батьки яких працюють, мали право користуватися призначеними для них службами й установами по догляду за дітьми.)
9) ч. І., П. 11 частини 1 Європейської Соціальної Хартії (про право кожної людини на використання будь-яких заходів, які дозволяють йому забезпечити найвищий досяжний рівень здоров'я);
10) ст. 12, Закону України "Про захист населення від інфекційніх хвороб" (про щеплення за згодою після надання об'єктивної інформації).

так що поцікавтеся яким законом керується завідуюча садочком, відмовляючись прийняти дитину в садок.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Вирішення питання садочків та прививок: шукаю мам-одноду

Повідомлення Naya » 22 листопада 2010, 16:06

ЗАЯВА
Ми, ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...., Батьки дитини ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... .. (... .. Р.н.), просимо дозволити нашій дитині відвідувати ... ... ... ... ... ... ... ... ... без наявності необхідних за віком щеплень, тому що від проведення обов'язкових профілактичних щеплень ми відмовилися, грунтуючись на законі України "Про захист населення від інфекційніх хвороб» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2000, N 29, ст. 228) (Із змінамі, внесеними згідно із Законом N 913-IV ( 913-15) від 05.06.2003), Стаття 12. (Профілактичні Щеплення).
ПІДСТАВИ:
1. Положення статті 53 Конституції України:
«Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої... освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної... освіти, різних форм навчання...»
2. Рішення Конституційного Суду України про офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 Конституції України (м. Київ, Справа N 1-4/2004, 4 березня 2004 року, N 5-рп/2004)
«1). доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, визначених статтею 24 Конституції України, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;
2). Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене».
3. Положення статті 8 Конституції України:
«Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.»
4. Положення статті 64 Конституції України:
Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень..»
5. Положення статті 68 Конституції України:
Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності...
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Вирішення питання садочків та прививок: шукаю мам-одноду

Повідомлення Galina 105 » 22 листопада 2010, 16:49

Леся! я з тобою згідна. Але в нашій країні не існує такого як ПРАВО ГОЛОСУ, за нас все вирішують. Ми ходили в садочок, то нам сказали, що не проти, але за мою дитину буде відповідати замідуюча))) і їй сього не потрібно.
Недавно був такий випадок - бачила все на власні очі:
Гуляла я з карапузом, і бачу як якась жінка бє хлопчика приблизно 10 і він ОРЕ!!! на всу вулицю що не хоче до дому.Підійшов мущина і відігнав ту жінку (але це була старша його сестричка приб.12).Хлопчик був такий побитий на лиці що то ужас, били його ще дотого, Подзвонили до мамаші щоб вона забрала дімей, вона не прийшла, в результаті визвали міліцію, щоб того хлопчика в дома не добили. А міліція сказала- це не наші справи нема такого закону. Кароче та сестра забрала його додому. В мене виникло питання. Ну деш то наше правосуддя??? І нікому нема справи до того бідного хлопчика.
Galina 105 Офлайн


 

Re: Вирішення питання садочків та прививок: шукаю мам-одноду

Повідомлення Alisa » 22 листопада 2010, 16:55

Я чоловыкові казала, що буду з Лесею судитися за право дитини відвідувати садочок бе щеплень, але мені заборонили :unknown: . Оскільки позов не проти держави та системи, а проти конкретного садочка. Навіть, якщо виграти - віддавати дитину в садочок з яким судився стрьомно :fool3: .
Тому, на жаль, я буду плодити корупцію :dash: .
Востаннє редагувалось Alisa в 22 листопада 2010, 16:59, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Вирішення питання садочків та прививок: шукаю мам-одноду

Повідомлення Galina 105 » 22 листопада 2010, 16:57

В той садочок що ми записувались та завідуюча не відмовила, просто сказала що в неї будуть проблеми з санстанцією. А хто з санстанцією був знайомий то знає як вона може придертися. Там вже буде проблема не в дитині а в садочкові.
Galina 105 Офлайн


 

Re: Вирішення питання садочків та прививок: шукаю мам-одноду

Повідомлення гра з вогнем » 22 листопада 2010, 17:07

дівчата, у мене не було прививок у школі та у інститиуті. ніяких проблем не виникло.
у школі батьки на картці написали відмову, тому мені не робили щеплень, особливого ставлення теж не було.
при вступі в інститут я взяла довідку, у якій було написано щеплення а- відмова, щеплення б - відмова. ніяких проблем чи запитань взагалі не виникло.

я не заю як із садочками. але зі школою та інститутом проблем у роки мого дитинства не виникало.

стосовно батьків, які не хочуть щоб не щеплені діти були разом зі щепленими, я їх розумію. це не абсурд. якщо ваша нещеплена дитина з вищим ризиком інікування принесе хворобу в садочок (а ймовірність цього більша, аніж би у дитини було щеплення), то їх щеплені діти можуть захворіти. оскільки щеплення не 100% захищає від хвороби, окрім захисту, у разі хвороби щеплення дозволяє перенести хворобу у легшій формі. а напевно нікому з нас не хочеться щоб діти хворіли, наприклад мінінгітом. але у легшій формі. особисто мені не хочеться, тому я підтримую тактику тих мам. розумію їх. навіть зважаючи на те, що у мого сина не всі щеплення. я б зрозуміла таке ставлення до нас.

з іншої сторони. відколи це інформація з медкарти стала загальнодоступною? якщо не поширюватися що ви активні противники щеплень, косих поглядів зі сторони інших не повинно виникати.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron