Глобальні оголошення!



Йти чи не йти в садок?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 серпня 2015, 16:50

Ми могли йти в садок ще минулого року, коли малій було неповних два. Але я вирішила тоді, що то ще було надто рано. Хоча деякі знайомі мами давали дітей такого ж віку в садок і казали, що все нормально, навпаки, чим раніше дитина піде, тим скоріше привикне, деякі кажуть. І були моменти, що я трошки вагалась і шкодувала, що може варто було тоді піти. Але тепер переконана, що таки добре, що не давала тоді.
Ми йдемо в садок з наступного тижня. Тепер їй 2,9, вона добре говорить, ходить в туалет, може сама взутись, в дещо і вдягнутись, роздягнутись, може сказати, коли їй холодно, жарко, щось болить і т.д. Рік тому всього цього ще не було.
Я не вважаю садок обов"язковим для дитини, і це класно, якщо мама може забезпечити дитині повноцінне спілкування з іншими дітьми. На жаль, я такого не можу. З цим у нас проблеми. Ми з чоловіком не надто компанійські, у нас не надто багато знайомих та родичів, а таких, що мають дітей, ще менше. Регулярного спілкування з дітьми у доці немає, а вона його дуже хоче. Вона в мене дуже відкрита і комунікабельна. Влітку, то ще більше прогулянок і спілкування з дітьми, взимку то взагалі капець. Ми, по суті, в розвиваючий клуб ходили в першу чергу, щоб спілкуватись з іншими дітьми. І тому, я думаю, що в садку їй повинно бути цікаво. Зараз то вона взагалі дуже горить бажанням йти в садок. Я вперше розповіла їй про садок десь місяців два тому, сказала, що скоро вона буде туди ходити, розказала їй, що це таке, і вона з того моменту кожен день питає, ну коли вже. Спочатку я казала, що піде як тільки навчиться ходити в туалет (бо в нас з тим довго проблема була), так її це так стимульнуло, що вона відразу за два тижні навчилась. Тепер кожного разу, коли сходить в туалет, питає: "Ну коли вже підем в садочок?" :hi: Звісно, я прекрасно розумію, що ця ейфорія може закінчитись за один день, але побачимо, як буде. Мені не мусово, щоб вона ходила в той садок, якби було щось дуже погано, якісь проблеми, то можемо і не водити. Але поки що ми дуже позитивно налаштовані на садочок. Все-таки я дуже вже хочу мати хоч 2-3 годинки в день для себе та своїх справ, і дитині в цей час погратись з іншими дітьми має бути цікаво, я думаю. Тримати дитину цілий день в садку, я думаю, трохи забагато. Принаймні для мене, боюсь, що я заскучаю так довго бути без дитини :=): А до обіду, думаю, саме те, що всім має підійти.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення Ulkanet » 04 серпня 2015, 23:20

стаття в ФБ на тему "Йти чи не йти в садік"
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення erinaceus » 05 липня 2016, 10:50

А ви водите діток в садочок влітку? Чи робите їм канікули?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення vikilandi » 05 липня 2016, 13:52

erinaceus написав:А ви водите діток в садочок влітку? Чи робите їм канікули?

В нашому 10-му садочкуз 1-го липня почався ремонт. Думала, що син буде дома на канікулах. Але син захотів ходити в інший садочок до інших дітей і виховательок. Нам запропонували два садочки на вибір. Тепер на місяць часу відвідуємо 1-й садочок. Син наче задоволений,вранці встає без проблем, набирає з собою іграшок і чемно йде з татом на маршрутку. Ввечері розповідає з гарними емоціями про день у садочку.
Я й рада такому. Бо вдома потрібно догоджати з їжею, умовляти на сон і стежити за ним, за його друзями і думати де він бавиться на майданчику чи вже у друзів-сусідів)
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення Параїл Юля » 05 липня 2016, 14:15

Ми також вже другий день ходимо в черговий садочок. Тиждень перед тим був в бабусі. Приїхав звідти не контрольований і розбалуваний. Йому там дозволяли все що тільки хотів. Не знаю, що було б за 1,5 місяці що закритий садок. В садочок ходить з задоволенням, та й я задоволена, що є графік і дисципліна.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення taranjka » 04 травня 2017, 18:14

я на першій сторінці писала, що не вірю в колективний імунітет і в те, що діти, які не ходять в садочок в першому класі багато хворіють. за рік навчання в школі Дарця там не захворіла жодного разу :) навіть в той час, коли 10 з 18 дітей хворіли ГРВІ, вона трималася. а підхопити встигала щось на канікулах :)
так що я тільки в цьому переконалася )
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення Арія » 05 травня 2017, 00:15

повністю згідна з taranjka мій малий не ходив до садіку і школи ми майже не пропускали )))
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення vikilandi » 31 травня 2017, 16:51

Вже дітки зараховані до садочку, хто стояв в елетронній черзі. Моя середуща донька йде до тих самих вихователів, у яких був син. Після відкриття закладу у липні можна відвідувати садочок. Сподіваюсь, що за два літні місяці поки ще ходитиме старший, середуща встигне звикнути до нових реалій.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення erinaceus » 07 листопада 2017, 21:48

Хтось водив дітей в паралельну групу в садочку? У нашій групі вже місяць карантин по вітрянці. Вчора захворіла ще одна дитина, відповідно продовжили ще на 3 тижні :cry: І так майже кожних два тижні. Ніби вже все ок, і знову хтось захворіває. При цьому за цей час перехворіло лише біля 6 дітей, з 25 контактних. Тобто з такою ситуацією карантин може тривати і до весни :dash: Оскільки перед першим випадком син не ходив, то він не контактний, в групу нас не беруть. І ми вже місяць сидимо вдома, ну але це ж не вихід. Нам пропонують йти в паралельну групу, де всі здорові. Я ніби і не проти, але переживаю, як там малому буде. Новий колектив, нові виховательки. Чи не буде йому важко адаптуватися (бо так аж щоб дуже фанатом садочка то він не є :hi: ) Що скажете?

P.S. Йти на свій страх і ризик у нашу групу я не хочу, хоч теоретично і є такий варіант. Бо перспектива підхопити вітрянку мене не спокушає.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення Kisja » 07 листопада 2017, 21:58

erinaceus, коли почала читати , то виникло відразу питання чи можна за власним бажанням йти в групу з каратнтином. Я б пішла , легше перехворіти вітрянкою в такому ранньому віці ніж в старшому чи вже дорослим. Зі свого досвіду знаю. Бо брат у 8 класі дуже важко перехворів вітрянкою, я хворіла в 2 класі - то з трохи підвищеною температурою. А моя мала хворіла в 5 років - дуже легко - може 1 день була підвищена температура і десь 3 дні зявлялись нові прищі. Тому я б пішла - не факт, що заразиться, але якщо перехворіє в легкій формі - то теж не є зле.
Щодо адаптації в іншій групі- важко порадити - все індивідуально залежить від кожної дитини, хоча можливо саме в цій новій групі йому сподобається вихователька/дітки. Можлививй варіант , що не захоче повертатись в свою.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron