Глобальні оголошення!



Йти чи не йти в садок?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення inna6787 » 23 липня 2015, 16:45

кожна дитина, кожен садок, кожна група, вихователі - всюди всі різні. Нам пощастило з вихователями, і їжа дітям завжди смакує. Чула відгуки про харчування в нашому садку, то казали батьки що дуже добре. Та я і сама бачу. Може бути і приватний садок, а вихователь ніякий - тому кожен дивиться по своїй ситуації, дитині. В мене була практика і без садку і тепер з садком, тому для мене плюсів із садком більше. І то неможливо тільки дивитися на одну думку чи іншу - кожен повинен сам обдумати і спробувати. Бо так як і звихованням і розвитком дітей - одна дитина швидше щось вчить а друга - ні, то не означає, що щось не так - просто всі різні )
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення Новенька » 24 липня 2015, 21:41

В нашій сім'ї садок це ,мабуть, необхідність. Мені треба іти на роботу. Я знала, що моя дитина піде в садок і готувала себе довго. Була впевнена що все буде добре. Не бачу нічого поганого в спілкуванні дитини з однолітками. Якщо повезе з вихователями і нянями, то і заняття і побут дитини на час садочку буде терпиме.
Тепер моїй дитині треба іти в садочок, а мені вже сняться жахи , як я її відпущу саму, маленьку, до чужих людей, до чужих правил :scare: :cray: . Ну але треба...
Якби у мене була можливість працювати в дома, я б дитину дала в садочок на пів дня, до денного сну (хіба б дитина виявила бажання залишатись на довше). А ще б в такому випадку підібрала садок не той що ближче, а той що найкращий.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення TYulia » 24 липня 2015, 21:52

Ви здебільшого пишете, що баби-діди кажуть дитину в садок відправити. А в нас получається навпаки. Кажуть, щоб я не давала малого в садок :wink: до слова, наші бабусі не з тих, що чуть не друга мама, з малим %99 часу то я сама, ну і татусь.
Але таки вирішили ми не давати в садок. Піду напишу якусь заяву, що може з наступного року, може надумаємо. Перечитала чоловіку всі сторінки теми "хвороби у садку" то він однозначно вирішив, що не даєм в садок.
В мене був/є один великий плюс на користь садочку, це спілкування з дітками, тим більше малий зараз цього хоче. Але переважили мінуси і те, що я дома, і в школи розвитку воджу і т.п.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення Sms » 25 липня 2015, 07:59

Коли я тільки народила , думала, що єдиноправильне рішення віддати дитину в садок. Однак зараз, якби була така можливість, я б залишила її вдома, або ж водила по пів дня:) І справа не в тому, що їй там погано. Вона ніколи не плакала. Однак, я страшенна егоістка і жахливо сумую за своєю малечею. Хочу спостерігати за кожним її кроком і етапом розвитку. Мене не покидає відчуття, що я щось пропускаю в її житті.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення erinaceus » 25 липня 2015, 18:16

TYulia Ну то так дуже добре радити не віддавати в садок, а самим дитину ніколи не бавити :pardon: Хоч би якась допомога, і малюку б цікавіше. А взагалі, не варто покладатись на чийсь досвід. Бо все індивідуально. Тут на форумі як половину тем перечитаєш, то жити страшно :ha: Я, наприклад, під час вагітності всяких страшних історій про ускладнення і важкі пологи навіть слухати не хотіла. Тим більше читати. Лиш стресу додає і так неспокійній психіці майбутньої мами. Бо ж думки, як відомо, мають здатність матеріалізуватися. Тому треба себе налаштовувати на позитив. І не так багато читати-слухати. А так, менше знаєш - краще спиш :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення taranjka » 27 липня 2015, 17:55

цікаво, які в нас на форумі теми, від яких жити стає страшно?
на чийсь досвід справді не варто покладатися, почитати про чужий досвід часом корисно, от лише отриману інформацію вміти фільтрувати і робити для себе висновки :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення erinaceus » 27 липня 2015, 20:16

taranjka Дитячі хвороби, кліщі, реакції від прививок, ставлення медперсоналу і т.д. :pardon:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення taranjka » 27 липня 2015, 20:40

ааа, я напевне не така вразлива :hi:
я не поділяю думки про менше знаєш. свого часу прочитала "страшну" тему про круп і коли серед ночі в дитини почався приступ - я змогла дитині помогти. та й інші хвороби - читаючи пости мамів, завдяки тим емоціям з якими вони написані - краще запамятовую, як робити чи не робити. з тим же крупом - в мене в голові проскакували пости - та робила так, а та ще так :hi: попереджена - значить озброєна :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення TattyMummy » 28 липня 2015, 10:47

Я також була противницею садочка, боялась що будуть дуже хворіти перш за все. Але тепер задоволена, що віддала у садочок. Так діти хворіють, але хтозна чи будучи вдома не хворіли б так само.
Величезним плюсом для мене стало те, що мала хоча б трошки більше вільного часу. Не знаю як іншим мамам, але мені самій вагітній з двома дітьми було важко дуже. І коли з"явилась донечка, то також було легше, що хлопців хоча б до обіду немає вдома.
Щодо самого садочка, то так - віршики тупенькі, ставлення усі-пусі манесенькі дітки і т. д. Але ж займатися вдома з дітьми ніхто не відміняв. Є багато чого, що в садочку навчили хлопців і я була дуже здивована, що вони знають те чи інше. І спілкування в дитячому колективі я також вважаю плюсом. Так додому приносять деякі "словечка", але і навчились гарно спілкуватись з іншими дітьми, а не тільки між собою.
На рахунок їжі, то не така вона вже й погана в садку. (Раніше не хотіла садочка через ту "державну їжу"). Мої діти також навчились їсти те, чого вдома ну ніяк не хотіли їсти (буряк, квашена капуста і т.п.).
На мою думку, дитину варто віддавати в садочок. Як є можливість, то не на цілий день. А є діти, які просять, щоб їх в обід і не забирали. Так, що все індивідуально, але спробувати варто і далеко не завжди спочатку все буде гладко і добре.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Йти чи не йти в садок?

Повідомлення taranjka » 28 липня 2015, 15:05

я нікого не переконую не давати дитину в садочок - лише навела аргументи, чому мені це не підходить :) тримати дітей вдома важче і дорожче
ще одна причина - гроші. не суми, які збирають - а те як це роблять. я розумію, що на садочок гроші треба, але в більшості випадків це просте хабарництво, без звітності. де або ти в батьківському комітеті збираєш ті гроші, або навпаки тільки те й робиш шо бурчиш нашо стільки грошей. постійні суперечки дарувати\недарувати. вирішила, що позбавлю себе такого "задоволення" :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей