Глобальні оголошення!



Випускний у садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Випускний у садочку

Повідомлення Mama3 » 11 березня 2015, 15:19

Поділіться, як у ваших садочках відбуваються випускні. Як у минулі роки? Як плануєте цього року?
У мене старший закінчує, то буде урочиста частина, яку готують вихователі. Батьки - печиво, сік, фрукти.
Що даруєте дітям? На наших зборах вирішили, що дипломи дітям і ще якийсь дарунок, варіантів було купа, ніби зупинилися на горнятку з фото дитини. Тепер цікавимося цінами на таке.
Що даруєте працівникам? Бачу, що цього року навряд чи гроші захочуть брати, думаємо, що б то інше можна.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Випускний у садочку

Повідомлення Ameli » 11 березня 2015, 15:31

Минулого року був випускний то гарні спогади, але і без мінусів не обійшлося, можливо я занадто вразлива і хочу забагато а можливо десь та й є моя правда.
В нас теж була урочиста частина, гарно продиманий сценарій, багато пісень, віршиків, сценок ну дуже все гарно було і емоційно, в такі хвилини не віриш що так швидко пробіг той час і дітки вже так виросли :aplo: дальше батьки ставили в групі самій солодкий стіл..це було для дітей а дальше вибрані :new: їздили в бар, бо що їдуть і збираються то сказали вже на самому випускному :dash: оце жирний мінус батьківському комітету, зразу поділили на самих супер і не дуже наближених...ну що маємо вже.
Дарували вихователям орхідеї і гроші. дітям дипломи і ууууужжжасссні наборчики конфет...їсти їх було неможливо. прикольні були гелеві кульки.
а ще з мінусів що фотограф приділяв увагу лише тим з ким домовлявся :crazy:
Ну напевне від квітів не відмовиться ні одна жінка то думаю що квіти при любому стані речей будуть доцільні.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Випускний у садочку

Повідомлення Кокетка » 11 березня 2015, 16:16

наші загадували бажання і пускали гелеві кульки в повітря , було класно і весело, дарували дипломи, був дитячий стіл і кожній дитині був подаруночок солодкий в паперовій упаковочці з шаріком привязаним ) ще дарували альбом) той що замовляли батьки)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Випускний у садочку

Повідомлення Кокетка » 11 березня 2015, 16:39

мені от цікаво які в вас були випускні в 4 класі., що робили , що дарували, як святкували)
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Випускний у садочку

Повідомлення Mama3 » 13 березня 2015, 14:28

Дякую за відповіді. У нас батьки, як захочуть, самі потім зорганізуються і підуть у кафе, щодо аніматорів для діток - то теж, напевно, побачимо ближче до свята. На подарунок дітям поки думаємо, хочеться чогось пам'ятного, але не можемо визначитися, що саме: горнятко з фото, рамка на фото, набір канцтоварів чи щось інше.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Випускний у садочку

Повідомлення svetla » 13 березня 2015, 14:53

А я відчуваю що в нас буде з тим випускним сварки і розділення батьків. Вже є бажаючі йти в кафе і гучно відмічати, хоча говориться що то тільки для дітей. А хто захоче накривати для дітей стіл запівдурно. А дітям що потрібно: сок, фрукт, тортик. Дуже сумніви беруть,що діти будуть наминати картоплю з відбивними.
Говорять,що в садку не дозволить завідуюча накривкти дітям стіл. Побачимо. Зборів ще не було, як тотвсьо має бути.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Випускний у садочку

Повідомлення Русік » 13 березня 2015, 15:16

Розповім, як було в мого старшого.
На 11 годину урочиста частина. Проводилось в тому ж залі, що і завжди ранки святкові, місця для всіх було мало, тим більше, що прийшли і бабусі-дідусі, і хресні, і всі на світі, тому я особисто цю частину бачила тільки в записі на диску)
Дарували дипломи, медальки і глобуси. Подарунок ніби і цікавий, і корисний, але занадто вже об"ємний) Діти ті глобуси кидали з рук, губили. Ну якось додому донесли.
Вихователям вже не пам"ятаю, що дарували крім квітів (я в батьківському комітеті не була), але точно знаю, що дарували садочку новий килим.
Після урочистої частини діти побігли в свою групу, мали там перекус. Оскільки тоді було дуже жарко, то більшість дітей батьки переодягнули в легший одяг (хоча деякі дівчата лишились у "весільних" сукнях, і одна таки зашпорталась і побила коліна) і на 13.00 у дворі перед садочком їх чекали аніматори. Дуже гарно з ними проводили конкурси (здається, Вундеркінди були), привозили багато апаратури, мікрофони і т.п. То дітям дуже сподобалось. Роздавали кульки і потім їх разом відпускали в небо.
Весь час у затінку стояв столик, де діти в будь-який час могли взяти фрукти, печиво чи сік-воду.
Якби ще не так жарко було, то взагалі би пройшло супер.
Наостанок діткам вихователі вручили фотоальбоми і папки з їх роботами на заняттях за всі роки, що вони були в садочку.
В бар-ресторан ніхто не йшов, бо і так всі були дуже змучені (розійшлися біля 5 години).
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Випускний у садочку

Повідомлення svetla » 13 березня 2015, 17:57

От такий сценарій як описала Русік мені дуже навіть довподоби.
Та зараз стоїть питання про те,що в садку НЕ дозволить завідуюча от той перекус для дітей зробити. А якщо дощ чи день перед тим дощ буде, то як діти будуть з аніматорами на траві?
То можна багато причин знайти щоб піти в кефе. А можна, при бажанні, і так спитати-попросити завідуючу щоб дозволила. і трава не така вже й мокра може здатися чи можна для розваг також попросити, наприклад, спотрзалу.
Чекаю зборів - що скаже більшість.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Випускний у садочку

Повідомлення Mama3 » 13 березня 2015, 23:42

Ми на збори запросили завідувачку і перепитали про солодкий стіл, то дозволила, з огляду, "що батьки завжди йдуть назустріч садочку", але має бути печиво без кремів, сік чи компот, фрукти. Аніматорів - ні. Застілля для батьків теж не робити. Вихователі теж готують дітям папки з роботами дітей за два роки, а ми - дипломи і подаруночки (ще думаємо, що саме). Хочемо теж повітряні кульки.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Випускний у садочку

Повідомлення Mama3 » 07 травня 2015, 14:10

svetla написав:Чекаю зборів - що скаже більшість.

То що у вас вирішили? Як святкуєте?
Бо в нас частина батьків хоче аніматорів, частина - ні,завідувачка не дозволяє, але випускний на 15 год.,то коли тим дітям ще бавитися.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron