Глобальні оголошення!



Выход из ситуации "нет мест"

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення taranjka » 14 серпня 2012, 02:20

за переповнені групи вихователям не платять
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Shalimar » 14 серпня 2012, 02:29

taranjka написав:за переповнені групи вихователям не платять

ну, значить, така их доля
а что делать??
если нет достаточного количества садов
но за такую работу я готова доплачивать
если реально постоянно ходят все 30 детей))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Oksana » 14 серпня 2012, 09:58

хм, а вас влаштовує, що ліжечок і шафок на всіх не вистачає? Ще з шафками пів біди, хоч я би хотіла і її постійної, але ліжечка...? Ну, тобто, якщо немає постійного ліжечка, значить сьогодні сплю на цьому, а завтра на тому. А гігієна особиста? Брррр. Я люблю постіль чисту, а не після когось. ЇЇ ж в садочках кожен день не міняють. Ну раз в тиждень чи як там. А як сьогодні на тому ліжку прийшоав і спав Вася, завтра Вася не прийшов, але прийшла Марічка, а післязавтра Гануся, і всі спали на одній і тій самій постілі??? Я би так не хотіла... :scare: :scare: :scare:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення ksana » 14 серпня 2012, 10:06

Oksana написав:А гігієна особиста? Брррр. Я люблю постіль чисту, а не після когось. ЇЇ ж в садочках кожен день не міняють. Ну раз в тиждень чи як там. А як сьогодні на тому ліжку прийшоав і спав Вася, завтра Вася не прийшов, але прийшла Марічка, а післязавтра Гануся, і всі спали на одній і тій самій постілі??? Я би так не хотіла... :scare: :scare: :scare:



в садочках постіль розрахована на кожну дитину і вона підписана. якщо не має в садочку сьогодні Петрика, його постіль знімають і складають в окремий кульок. На те ліжко, де спав Петрик сьогодні можуть положити Катю, застеливши туди постіль, яка призначена для неї (для Каті).
Отже, якщо ліжок не вистачає, то дитину кладуть на вільне, застеливши ту постіль, яка виділена для цієї дитини.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Oksana » 14 серпня 2012, 10:11

І його реально міняють??? Хотілось би в це вірити... А як робити коли діток сьогодні прийшло більше ніж ліжок? ТАк, такі ситуації рідкісні, але чула по відгуках батьків, що реальні, і дітки сплять по двоє на ліжку... Чию постіль стелять тоді? :crazy:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Oksana » 14 серпня 2012, 10:12

А якщо кілька груп зведені докупки, то постіль також переносять з кожної в одну?
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Shalimar » 14 серпня 2012, 14:42

Oksana написав:хм, а вас влаштовує, що ліжечок і шафок на всіх не вистачає? Ще з шафками пів біди, хоч я би хотіла і її постійної, але ліжечка...? Ну, тобто, якщо немає постійного ліжечка, значить сьогодні сплю на цьому, а завтра на тому. А гігієна особиста? Брррр. Я люблю постіль чисту, а не після когось. ЇЇ ж в садочках кожен день не міняють. Ну раз в тиждень чи як там. А як сьогодні на тому ліжку прийшоав і спав Вася, завтра Вася не прийшов, але прийшла Марічка, а післязавтра Гануся, і всі спали на одній і тій самій постілі??? Я би так не хотіла... :scare: :scare: :scare:

я куплю своему ребенку кровать и шкафчик, было бы куда поставить
впервые слышу, что дети "кочуют" по кроватям, в мое время за каждым была закреплена его кровать.
Забирай постель домой и стирай! приходи и стели.
Этот вопрос нельзя решить?? чтобы у каждого была своя кровать? Что-то аж не верится, что в садиках дети так безразборчиво спят на каких-попало кроватях.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Oksana » 14 серпня 2012, 14:49

повір таке є, і ситуація коли двоє сплять на одному ліжку, також реальна. Бо помістити не було куди. Або просять забрати до обіду, бо немає куди положити спати. Ліжка докупляють батьки самі, але де гарантія, що на те ліжко ніхто не ляже, поки твого мацьопика не буде? Ну, але то проблема не вихователів, і навіть можливо не завідуючих, а держави...
В нас в садочку вистачає і ліжечок і шафок, але то спеціалізований садочок просто, і більше 25 діток в групу не беруть...
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Shalimar » 14 серпня 2012, 14:58

ну Нам тоже по месту жительства положен "спец" садик, но я туда почему-то не хочу
вроде бы в округе даже два "спец" садика
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Natalinda » 14 серпня 2012, 15:08

Ну наскільки я розумію то спецсадок не від місця проживання залежить а саме від медичних показів. Чи не так?

Я заходила в нашу спальню, то була шокована( Так попало що синок ходить зараз в те приміщення де я колись ходила в перший клас. Так от за мого дитинства в спальні був великий гімнастичний куточок, місця вільного було повно. Зараз все щільненько запаковано ліжечками, так що дорослий ледь проходить(((( Так що куити ліжечко то теж не завжди вихід((((
Треба щоб поскоріше колишні садки повіддавали назад, але мені в це мало віриться((((
Взяти хоча б той садок що був нижче ЦУМу. Хто забере звідти поліклініку, кафе?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість