Глобальні оголошення!



Дитячі садочки БАМу (7, 14, 15, 17,21,22, 23, 27, 28, 30,31)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Любов » 08 лютого 2013, 10:08

дівчата, підкажіть, які садочки є на Алясці? найбільше цікавить садочок №17
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Дитячий садочок

Повідомлення nadusha » 08 лютого 2013, 14:59

Мій Артем ходив в 21 садок (вул. Вишневецького, коло 28 школи), група "Вербиченька". Задоволена, гарний садок, територія, колектив. З вихователями ніколи не мала ніяких проблем, якісь нюанси вирішували спокійно, полюбовно. В плані здачі фінансів - так, як і всюди: поточний ремонт, канцелярія, Миколай, подарунки. В нас випускний був дуже гарний - усім діткам і колективу пошили голубі мантії і шапочки, які вдягли під час вручення "Дипломів", а так, то всі були у вишиванках!

Знаю хороші відгуки за садок з вивченням англійської мови, що знаходиться за стадіоном 26 школи (здається, то і є 17). Туди ходила мала знайомих, вони задоволені, там гарно підготували дитину до школи.

Ще одна знайома водить дочку в 14 садок, навпроти станції юних техніків - задоволена, проблем нема...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитячий садочок

Повідомлення svetla » 09 лютого 2013, 00:26

Я на Алясці. Дитину воджу в садок №14 (калинка),що навпроти станції юних техніків. Садочок подобається,територія чиста,закривається. Вихователі хороші. Фінанси здаємо як і всюди. 17-й чомусь мені не дуже до вподоби: територія не так сподобалась,і в середині. Хоча знайома водила туда малого - задоволена.І в школі він зараз там.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Дитячий садочок

Повідомлення кульбабка » 09 лютого 2013, 00:44

Всім привіт цікавить інформація про 27 чи 28 садочок,хто ходив? які там вихователі кращі? і взагалі як вам садочок??)))дякую за інформацію наперед :yes:
кульбабка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 25 лютого 2011, 22:10
Дякував (ла): 44 раз.
Подякували: 60 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Liljondr » 09 лютого 2013, 01:42

Любов написав:дівчата, підкажіть, які садочки є на Алясці? найбільше цікавить садочок №17


А в мене знайома водить в 21 садочок - ортопедичний. Вище за мій позитивний коментар. А те що я чула я - то не дуже втішно.
Можливо це від вихователів залежить.
Але там нормально дітей нагодувати перед обідом печивом, а потім як та дитина буде обід їсти?
і дуже велика такса на вступ. Не обгрунтована.

Про 17 - інша знайома водила туди. Задоволена. Молодшого синочка теж водить туди.
АЛе територія дійсно не зачиняється і там часто школята тусується по вечорах (при наймі так було років три назад)
Доню воджу в 14 - задоволена. Синочка теж туди буду водити.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Дитячий садочок

Повідомлення nelly » 09 лютого 2013, 01:49

ми записалися в 21, бо він в нас практично під хатою, то те що там дорого попасти то факт (мене це чекає в травні), а щодо самого садочка то його багато хто хвалить, мені здається, що в першу чергу все залежить від вихователя і так само від дитини. Я вже тримаю кулачки, щоб в Марго не було стресу від садочка :dreams:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Зоряна » 19 лютого 2013, 18:23

Julija написав: mariana написав: І мамусі, хто планує цього року давати діток своїх в 37 садок?


я планую з квітня цього року водити доцю в 37 садок. Їй буде 2.5 тому попадаємо ще в ясла


А ыз скылькох в ясла беруть у цьому садыку? ы чому ви з квытня хочете ходити,а не з вересня? ми теж записались в 37 садок,нам зараз 1,4
Зоряна Офлайн


 

Re: Дитячий садочок

Повідомлення svetla » 20 лютого 2013, 11:48

Любов написав:дівчата, підкажіть, які садочки є на Алясці? найбільше цікавить садочок №17


Вчора зустріла добру знайому,яка водить малого в 17садок. Дуже і дуже НЕ задоволена.Каже,що вихователі дуже по-сільському говорять,не займаються з дітками, новорічний ранок взагалі жах.Ну це,гадаю, залежить відсамих вихователів.Каже,що і приміщення мрачновате.Вона на вересень буде переводити малого в 14садок.
Хоча знаю кількох людей,які цим садком задоволені.
Найкраще самій піти в кожен з садків подивитись,поговорити з завідуючими. Можна і в два-три записати,а прийде час і піти в один. Буде час подумати,порозпитувати. В 17-й і в 9-й можна і пзніше зписуватись,а в 14 бажано зараз,бо потім може вжене бути місця. Я молодшого на днях вже записала.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Дитячий садочок

Повідомлення flower07 » 22 березня 2013, 12:30

Привіт! Хто ходить в 15 садочок на Фабричній біля Нової? які відгуки? хочемо туди ходити.
flower07 Офлайн


 

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Iruska_2189 » 28 березня 2013, 22:54

дівчата, хто що доброго чи поганого може сказати про садочок № 22 на Лепкого, бо записала туди малого, і мені подзвонила завідуююча і сказала, що через місяць можна прийти поговорити :confused:
Iruska_2189 Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей