Глобальні оголошення!



Оптимальний вік для садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Оптимальний вік для садочку

Повідомлення Vikibee » 19 серпня 2014, 09:50

Не знаю, Неля, я б не водила поки що, однозначно. Вірю, що тобі важко, в самої двоє будинок перевертають "догори дригом"))))) якщо маєш можливість, поводи на якісь заняття її, там уваги більше, щоб вона трохи призабула про садіковський негатив, а там, може, і садочок піде....то як один з варіантів. Маю знайомих, у яких синок ну ніяк не хотів до садка, півроку відмучився, відкричався, забрали......за півроку у здорової дитини виявили цукровий діабет :cray:
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Оптимальний вік для садочку

Повідомлення Sms » 19 серпня 2014, 10:42

Нель, а змінити саддок? Нема такого варіанту Може в неї острах перед вихователями чи дитиною якою?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Оптимальний вік для садочку

Повідомлення nelly » 19 серпня 2014, 14:07

думали про таке, але поки що просто не ходить..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Оптимальний вік для садочку

Повідомлення danilevich » 20 серпня 2014, 04:18

У 2,4 не зарано:) Зовсім маленька ж? Хоча, у мене подруга здала у 2,7 і нічого, дитяча психіка дуже гнучка, все витримує:)
danilevich Офлайн


 

Re: Оптимальний вік для садочку

Повідомлення svetla » 20 серпня 2014, 07:20

Моя старша доня пішла в 2рочки і 4місяці. Адаптація проходила спокійно,без істерик. Я доні розказувала куди і чого вона піде,що там буде і т.д.
З синочком думала,що буде складніше. Він пішов в 2р.і1міс. Кілька днів плакав. На другий день відвідування садочку сказав,що більше не прийде. Сьогодні вже третій тиждень садочка:йде з настроєм,сам баре перевзуття, заходить в групу,дає "па-па". В обід розказує що ів, чим грався. Я задоволена його поведінкою і себе не дуже картаю,що рано віддала.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Оптимальний вік для садочку

Повідомлення Sms » 20 серпня 2014, 07:24

danilevich написав:У 2,4 не зарано:) Зовсім маленька ж? Хоча, у мене подруга здала у 2,7 і нічого, дитяча психіка дуже гнучка, все витримує:)

для чого маленька? Сама їсть,на горщик проситься,руки миє,руки витирає. Дітей любить.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Оптимальний вік для садочку

Повідомлення Sms » 20 серпня 2014, 19:42

А ми вже спимо в садочку. Поки що без проблем :) Єдине дуже душно ці дні було спати. То дітки просинались не в 15:30, а 15:00 :) Мала не плакала, лягла і сама заснула. Вихователька трошки посиділа коло неї, погладила по голові. :wink: Я щаслива :) Думаю з наступного тиждня почне ходити на повний день :) Планую вихід на роботу :ha:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Оптимальний вік для садочку

Повідомлення Milichka » 21 серпня 2014, 10:39

Sms написав:
danilevich написав:У 2,4 не зарано:) Зовсім маленька ж? Хоча, у мене подруга здала у 2,7 і нічого, дитяча психіка дуже гнучка, все витримує:)

для чого маленька? Сама їсть,на горщик проситься,руки миє,руки витирає. Дітей любить.



Це не головне, важливіше емоційна зрілість, на скільки дитина готова бути сама без мами.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Оптимальний вік для садочку

Повідомлення Sms » 21 серпня 2014, 10:58

Milichka написав:Це не головне, важливіше емоційна зрілість, на скільки дитина готова бути сама без мами.


Я вище писала про емоційну підготовку. Моя мала дозріла :)))
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Оптимальний вік для садочку

Повідомлення Sms » 29 серпня 2014, 19:24

Улька ::Р:

Ходимо 3 тиждні. На повний день з понеділка. Йде з задоволенням. Спати лишилась через тиждень без проблем. Тепер й вдома засинає сама. Тільки з харчуванням проблема, бо не все любить і їсть. Сьогодні не вечеряла майже, бо була каша, яйце, бурячок і чай. Поколупалась в каші і все. Але це дурниця. На рахунок харчування не переживаю.

Цікаво, чи хтось натрапляв на статті щодо такої легкої адаптації до садочку. Чи може mari нам розкаже чи це нормально. Бо на мене всы дивляться, як на ыноплонетянку, коли кажу, що мала не плакала ы з радыстю йде в садок.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron