Глобальні оголошення!



"Несадіковська дитина" - таке буває?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Milichka » 11 червня 2012, 21:45

Ой, садік для нас зараз болюче питання.

Минулого року (Тіні ще не було 2-х років) ми теж були "несадіковські", Тіна була страшено грудна і мамина...

А цього року вона уже дуже хоче в садок, до діток, стала самостійною, без проблем залишається з бабусями, тьотями, татком... і ми потехенько збираємось у серпні-вересні іти в садок. Але у нас дома буде немовлятко, і страшно мені оті садіковські соплі-кашлі буде до дому приносити.... Не знаю що робити, шкода обмежувати Тіну в спілкуванні з ровесниками, і Малятко хочеться відгородити від хвороб....
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Dribchuk » 11 червня 2012, 22:58

Ми покищо однозначно вирішили сидіти до 3х років вдома. А там побачу, то і для мене великий стрес, бо дуже боюся за свою дитину, особливо в плані харчування.
В неї схильність до поносів - чуть не то зїсть і понос тижнями. Мясо в нас кроляче чи говяже чи куряче домашнє, макарони лиш італійські бо від наших понос, каші тільки гречка і вівсянка, рис не їсть - решта не перетравлюється. Капусти не їсть, молочне лиш молокія, на домашні чуть жирніші молокопродукти теж понос(((( Короче, я не впевнена чим там в садку годують, але певно ми "закакаємося по вуха". Може за рік ще трошки покращиться ферментна система і ми зможемо їсти більше продуктів.
Щодо імунітету. Впринципі вона хворіє не так часто навіть як інші діти, але вже як починається то як мінімум місяць лікуємося, як максимум їдем на швидкій в лікарню і там сидимо тижнів зо два. Імунограму здавала лиш тому що в 6 міс в нас була реакція на щеплення, після того були протипокази до 18 міс, а потім хотіли їй колоти. Я зробила по рекомендації імунолога імунограму, яка виявилася не дуже доброю, тому маєм протипокази ще до вересня. А далі знов треба здавати імунограму. Безпереривно даю малій Джерело і відвар шипшина+ізюм+фрукти хоч 3 дні на тиждень теж за порадою лікарів.
Я теж не садіковська дитина бо дуже хворіла і теж не вважаю що щось втратила не відвідуючи садок. Просто сусідські мами мене постійно переконують що моя дитина буде відлюдьком і соціально не розвиненою якщо не піде в садок "коли всі". А як на рахунок шкіл розвитку, плейгруп? мені здається дефіцит спілкування можна замінити ними? чи якщо не поїш-поспиш-покакаєш гуртом з дітьми то це не рахується? Я точно в школі відлюдьком не була, швидше навпаки.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення гра з вогнем » 11 червня 2012, 23:13

наш ходить на 3 чи 4 години в день, я рада що ми його віддали
моїй дитині пішло на користь.
не знаю чи він садіковська дитина чи ні, но садік вже не любить, а перше любив :(
думаю шо всякі гуртки секції з успіхом замінять садік.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Natalinda » 11 червня 2012, 23:14

Ну у випадку сусідських мам то тре тобі заспокійливе пропити. чи озвірін))) по ситуації.
Малому 3 у вересні, УСІ знайомі місцеві мами дивуються чого моя дитина не в садку.
От і сьогодні зустріла однокласницю, яка сказала "О то аж у вересні даватимеш :impossible: Ну але вже тобі легше буде". Я сказала що легше мені не буде, бо з дитиною мені не напряжно)))
В мене була думка до 4-х сидіти, бо бачила по дитині що їй не до садку, але в один момент побачила і зрозуміла що треба переглянути позицію, бо дитина почала прагнути спілкування з дітками, тому спробуємо в повних 3.
Плейгрупа, розвивалки, гуляння в парку і наявність 1-2 діток в дворі для дворічної дитини на мою думку більше ніж достатньо.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення ksana » 11 червня 2012, 23:17

Dribchuk написав:Ми покищо однозначно вирішили сидіти до 3х років вдома. А там побачу, то і для мене великий стрес, бо дуже боюся за свою дитину, особливо в плані харчування.
В неї схильність до поносів - чуть не то зїсть і понос тижнями. Мясо в нас кроляче чи говяже чи куряче домашнє, макарони лиш італійські бо від наших понос, каші тільки гречка і вівсянка, рис не їсть - решта не перетравлюється. Капусти не їсть, молочне лиш молокія, на домашні чуть жирніші молокопродукти теж понос(((( Короче, я не впевнена чим там в садку годують, але певно ми "закакаємося по вуха".


В садочку явно такого не дають дітям їсти, бо "фінанси поют романси". Інколи навіть мяса не було, одна риба смажена або котлети з неї. Капусту до перших страв дають часто. Кури тушені дають, в яких мяса далеко невидно, одні шкіри.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Dribchuk » 11 червня 2012, 23:24

От і мені всі кажуть "здаш малу в садок - і свобода!", я собі думаю не свобода, а сплошний головний біль. :crazy: (ходити переживати як там моя дитина чи поїла чи не впала..... :crazy: )
Аня діток любить. Але деяких галасливих дітей боїться. В неї всі все відбирають, захищатися вона не вміє, не хоче (хоч я трохи її вчу давати собі раду) ну і не може в силу своїх розмірів)))))) В неділю ходили на батут на площі. Поки була сама то скакала, потім якийсь хлопчик почав до неї кричати (так грався) то вона сказала все, не буду і більше туди не залізла((( в дитячих кімнатах (в Подолянах чи Атріумі) сама не лишається, кричить. Сподіваюся що за рік хоч трошки щось зміниться.
Ще може бути що дадуть їй групу по стану здоровя, тоді зможу взяти відпустку по догляду ще на декілька років, але ліпше б вона була здоровенька.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Dribchuk » 11 червня 2012, 23:27

ksana, та я то знаю. Моя мама був час влаштувалася бухгалтером на фірму яка займалась поставкою харчування в садки. Мама за місяць звільнилась бо не могла дивитися на то все - прострочені консервації, крупи які фактично позамітані з підлоги зі складів, сині кури. "все краще дітям". Для полегшення скажу що ту фірму через рік прикрили а власник сів за грати, але чи то одна така фірма? В нас же то ніхто не контролює.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення гра з вогнем » 11 червня 2012, 23:32

В неї всі все відбирають, захищатися вона не вміє, не хоче


я теж за таке переживала, а недавно ото за цілий рік ходіння в садок мій когось там штовхнув. то я вже переживала, шо в мене дитина штовхається і ображає :)
нам тіки дай попереживати
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Natalinda » 11 червня 2012, 23:36

Dribchuk у віці Ані мій Юрчик був такий же, доброжелатєлі ще й казали "Та то ж хлопчик!!! Давай хай відвикає від мами, хай вчиться собі давати раду". Я категоричний противник такого підходу. Дитині 2-х років потрібна мама, а не садок (звісно що винятки є завжди і всюди)
Те що ви описали як з мого списано))) Якщо на горизонті намальовувалася ще якась дитина чи чужа тьотя чи дядя дитина не злазила з рук. якщо його не чіпали. він міг собі гратися, якщо тільки хтось підходив - відразу до мами на коліна. В один прекрасний день ми прийшли до знайомих в гості. в них такого ж віку хлопчик, правда порівняно з моїм Юрчиком то трохи забіякуватий і набагато сміливіший. І от в цей день мій сам пішов до нього гратися, і грався весь вечір. і від цього дня дитина змінилася, тобто доросла до нового щабля в розвитку. Тепер він сам проситься до діток. кличе їх до себе, не віддає тих іграшок які не хоче віддавати. може відштовхнути коли на нього наступають.Просто всьому свій час, і в кожної дитини садіківський час наступає індивідуально
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Dribchuk » 11 червня 2012, 23:37

гра з вогнем написав:нам тіки дай попереживати

то точно))))) я все сміюся що "добре бути татом" бо він все каже "чого маю даремно переживати - в дитини ж є ти" :working: :cleaning: :scare: :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron