Глобальні оголошення!



Бебі Клаб в Артріумі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet, irinka

Бебі Клаб в Артріумі

Повідомлення Dribchuk » 20 грудня 2012, 17:46

Lenysa ми ходили в Атріумі в Бебі клаб. Мені там впринципі сподобалося, але Ані ні, тому ми не ходимо. З весни пробуватимемо Класики.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Порадьте хороший цент розвитку

Повідомлення Dribchuk » 21 грудня 2012, 13:29

Lenysa написав:а за яким принципом там відбуваються заняття? і чому малій не сподобалось? і ще яка плата?

Заняття ділиться на 2 частини - 1ша частина урок на якому вивчають кольори, форми, назви предметів, цифри та букви, трохи малювання, трохи пальчикових ігр, на 2й частині заняття діти виконують різні вправи під музику, трохи танцюють, трохи співають, скачуть на мячиках.
Що сподобалося - в групі до 6 дітей, затишні кімнати, необхідне обладнання, привітні люди. Що не сподобалося особисто мені (мінусів виявилося більше)
1. тотальне зосередження на дисципліні і порядку- як дитина щось не хоче робити чи говорити, вчитель дуже концентрує на цьому увагу, від того дитина губиться, починає плакати, короче трохи неправильний підхід.
2. Немає систематичності в заняттях - один день говорили про пори роки, на другий день вчать тварини в селі :crazy: (як на мене має бути ознайомлення, вивчення, закріплення і повторення)
3. Абсолютно не сподобався музичний супровід - занудні допотопні пісні (в наш час можна знайти массу кращих дитячих пісень - навіть з тої ж сороки-білобоки)
4. Занудні завдання (за ті гроші які вони беруть могли б посидіти в неті і пошукати що можна робити з дітками крім відмальовування кола від картонного кружечка)
А Ані не сподобалося по тій причині що її постійно не слухали (вчителька питає всіх по-черзі не зважаючи що та дитина мовчить, а моя 10 раз їй говорить), не звертали на її досягнення уваги, плюс вчителька старалася постійно торкнутися її, а в Ані пунктик що чужі до певного етапу не мають права її чіпати руками, і її це просто виводило з себе, плюс там був хлопчик який постійно до неї зачіпався. Впринципі, я чогось такого і чекала знаючи яка в мене дитина, але я не думала що такі маленькі нюанси її так сильно будуть зачіпати, виводити з себе(( Врешті після того як ми пішли в туалет, а там було брудно, моя дитина заявила щоб я її більше туди не вела. :crazy:
Ціну я вирахувала 37грн за заняття - перше пробне безкоштовне.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Бебі Клаб в Артріумі

Повідомлення Liza » 11 березня 2013, 18:33

ми ходили в Бебі-Клаб влітку. сподобалося, тому шкодую, що не маємо можливості продовжувати.
діток там було не до 6, а до 8 штук. але то, я вважаю, вже забагато. після тої рухливої частини заняття була знову інтелектуальна.
ми потрапляли до двох вчительок. одна мені сподобалася трохи більше, але може то через те, що в другої ми були тоді, коли було аж 8 дітисьок в групі, тому було їй (другій вчительці) важче впоратися і приділити увагу кожному дитю. в туалеті там було нормально, чисто. навіть якесь відеречко стояло догори дригом, щоб дитина могла дістати до вмивальника.
моя найліпша подруга водить туди синика. ми були в одній групі. їм з малим дууууже подобається. штурхну, най сі відпише.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Бебі Клаб в Артріумі

Повідомлення ВІР@ » 11 березня 2013, 19:21

Ми ходили в бебі клуб 10 місяців, і нам дуже там подобається.
Заняття там поділене на три частини:
1 частина вони вивчають букви, цифри, форми і різні явища,
2 частина - руханка, діти танцюють, пригають на батуті, і т.д.
3 частина - майстерня, діти малюють, ліплять з пластеліну, роблять аплікації.
Вчителі дійсно вчать діток порядку і дисципліні, але це все в доброзичливій формі, ніхто ні на кого голос не повишає, просто чемних діток нагороджують і хвалять, а тим хто порушує дисцепліну роблять зауваження і пояснюють що так не красиво, якщо ж не доходить то просто ігнорують.
Діток в групах не більше 8, але літом завжди було меньше 5.
ВІР@ Офлайн


 

Re: Бебі Клаб в Артріумі

Повідомлення Ketty » 06 серпня 2014, 16:40

Чула від знайомих що водили своїх діток багато гарних відгуків. Казали що можна і вчителя підібрати. Хочемо попробувати йти з вересня. Якого вчителя ви порадили б? :wink:
Ketty Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 06 серпня 2014, 16:29
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Бебі Клаб в Артріумі

Повідомлення TYulia » 01 жовтня 2014, 14:18

хтось може десь недавно там був?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Бебі Клаб в Артріумі

Повідомлення Olyana » 01 жовтня 2014, 23:52

А як щодо Бебіко? Була 1 разок. Досить гарно плюс ціна приємніша:-)
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Бебі Клаб в Артріумі

Повідомлення TYulia » 02 жовтня 2014, 09:45

Olyana написав:А як щодо Бебіко? Була 1 разок. Досить гарно плюс ціна приємніша:-)

а які ціни там і там? а Бебіко це не лише для дітей з синдромом Дауна?? (таке в неті читала)
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Бебі Клаб в Артріумі

Повідомлення Olyana » 02 жовтня 2014, 23:05

TYulia написав:
Olyana написав:А як щодо Бебіко? Була 1 разок. Досить гарно плюс ціна приємніша:-)

а які ціни там і там? а Бебіко це не лише для дітей з синдромом Дауна?? (таке в неті читала)


Ні:-) там є заняття і для звичайних діток. 30 грн заняття, двічі на тиждень. Англ+ розвивальне заняття.
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Бебі Клаб в Артріумі

Повідомлення erinaceus » 13 жовтня 2015, 20:44

Хтось водить зараз діток в Атріум? Які враження?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Далі

Повернутись до Ранній розвиток



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість