Глобальні оголошення!



Клуб розвитку "Пізнайко"

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet, irinka

Re: Клуб розвитку "Пізнайко"

Повідомлення TYulia » 11 березня 2015, 14:05

TaniaPicaSSo написав:Ми ходимо в "Пізнайко" вже десь місяць часу. Мені дуже подобається, а головне, що доці теж. Я після заняття не можу її звідти витягнути, хоче там бути і бути. Цікаві заняття, багато видів діяльності. І порухаються, і щось помалюють-поліплять. Кажуть, групи максимум по 5-6 чоловік, але в нас зараз взагалі троє.


а там одна група для 1.5-3 роки чи поділено ще на менших -більших? Який у вас розклад занять?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Клуб розвитку "Пізнайко"

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 березня 2015, 14:20

TYulia наймолодша група для діток 1,5-2,5. Але як правило, півторарічок практично немає, вони часом приходять, але на довго не затримуються, бо в більшості ще замалі. В нашій групі дітки 1,10 - 2,4. Заняття в нашій групі відбуваються в понеділок та середу в 11.00, є ще аналогічна група перед нами в ті самі дні на 10.00. І, здається, є ще одна група для найменших в іншої вчительки. Якщо хочеш, можу запитати детальніше або дати тел. до цих вчительок, що мають ці групи для найменших.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Клуб розвитку "Пізнайко"

Повідомлення TYulia » 11 березня 2015, 14:44

Та я телефон в інтернеті вже найшла. Я так питаю, бо ми в Бейбіклаб ходимо, але в групу від 1-2, а в 2-3 поки що місця нема, то так напитую може ще щось інше.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Клуб розвитку "Пізнайко"

Повідомлення Ольчик » 12 березня 2015, 02:10

TaniaPicaSSo можна контакти вчительки Іри? Буду вдячна
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Клуб розвитку "Пізнайко"

Повідомлення sky » 18 березня 2015, 10:46

Дівчатка, а які ціни зараз за заняття в Пізнайко, і ща цікавить бебі клаб в Атріумі, куди краще піти, ну і ціни
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Клуб розвитку "Пізнайко"

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 березня 2015, 14:45

sky В Пізнайку 1 заняття 36 грн. За пропущене заняття половина вартості.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Клуб розвитку "Пізнайко"

Повідомлення TYulia » 18 березня 2015, 23:49

sky написав:Дівчатка, а які ціни зараз за заняття в Пізнайко, і ща цікавить бебі клаб в Атріумі, куди краще піти, ну і ціни

Ми в Бебі клаб ходимо. За місяць 300-330 грн. Нам подобається. Але якщо ви в групу від 2-3 то там зараз місця нема. В них 2 групи заповнені, по 7 людей. Ми от теж хочем перейти, але нема як, то ще ходимо в ту групу, що 1-2.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Клуб розвитку "Пізнайко"

Повідомлення Надя М » 07 жовтня 2015, 23:28

Вчителька Катя мені особисто дуже сподобалася. Мила, добра, таке жовте сонечко. :ha: :hi: співає таким тоненьким голосочком. Лише через неї я залишилася в клубі "Пізнайко", хоча Атріум і ближче. Може в старших групах вона строга, в нас все ок.
Надя М Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Ранній розвиток



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість