Глобальні оголошення!



Центр розвитку "Бебі-Ко"

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet, irinka

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Kskz » 08 жовтня 2011, 20:54

А ваша плейгрупа на 11.00 завжди? А то в 90% в такий час спимо..(
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Nymydora » 08 жовтня 2011, 23:47

наразі так. Але вже починаємо думати про те, щоб поставити ще в інший день на інший час. По ходу запитаю: якщо ви в 11 спите. то коли ви не спите?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Kskz » 09 жовтня 2011, 08:01

Зараз вже частіше один раз спить з 11 до 13-14 нам би після 15 год було би добре. Якщо зранку довше спимо, тоді пізніше лягає, тоді прийдем.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Nymydora » 18 серпня 2012, 10:19

Були ми вчора в Бебіко на пробному.
Враження.
ПРиміщення в квартирі на РУській. КОдовий замок в під'їзд (про що мене по телефону ніхто не попередив, вже збиралася їм дзвонити, то з під'їзду виходив якийсь пенсіонер, старався мене не пустити - ви куди? кажу, в школу розвитку. Він - вони ще не працюють. І оп двері мені перед носом закрити, при тому, що в мене малий на животі в слінгу. Я двері зловила, притримала, він на мене глянув з обуренням, але я зайшла. НАстрій змінився відповідно). Заходимо - квартира старезна, ремонтами і не пахне: радянські шпалери на стінах, помальовані хто-зна коли двері, вузький коридок. Якби не грамоти на стінах, то я б не повірила, що потрапила туди. Заглянула у першу*ліпшу кімнату. ТАм йшло заняття. Я сказала, що я на пробне. Пропросили почекати, зараз збереться ваша група. Почекали. Прийла мама ще з однією дівчинкою, які дуже хвалили заняття. І хлопчик. З синдоромом Дауна.
Заняття: ми потрапили на англійську - з корабля на бал. Вичтелька у швидкому темпі вела заняття виключно англійською. Зарядка під музику, називали звіряд - іграшки (по 1-2 рази), потім вона хотіла, щоб дітки - себто та дівчинка і мій Денис, мабуть, самі назвали ті іграшки. ПОтім бігом - картки з назвами професій (що таке скейт? бо я не розібраася по тій картці, що це професія), потім знов зарядка. потім кольои.. одним словом, мені було важко, бо я англійської не знаю. Денис дивився на неї, як на виставу.
Коли поспівали гуд бай, та вчителька сказала: зараз прийде Люда - і вийшла. Прийшла ЛЮди - друга вчителька. Якось ні добрий день, нічого. Нуль уваги що нова дитина в групі. Тільки спитала, як його звати - і бігом почалося друге заняття. Вивчали геометричні фігури, складали ті ж фігури у пірамідки такі дерев'яні, потім робили з пластиліну парасольку, потім просто гралися дерев'янмим кубиками, потім тими ж кубиками вправа на розвиток уваги. І все. МАлий вже реагував, відповідав на питання, показував, складав. Йому подобалося. Мені не особливо. Після заняття, якби я не підійшла і не почала сама розпитувати - то ніто б і не переймався, чи я ще прийду, чи знаю, коли наступне заняття і взагалі. Взулис, пішли. Парасольку жали з собою, чому малий радів безмірно.
Плюси: дитині сподобалося. ПРинаймні, не злякався Люди-вчительки і контактував з нею. СПодобалося, як вона пояснювала різницю між об'ємними і плоскики фігурами. Дешево - 30 грн заняття, без абонементів. Плата по фатку. Прийшов - платиш, не прийшов - не платиш. Зручно добиратися, бо в центрі.
Мінуси. ЇХ більше. Напишу потім, бо вже маю йти.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Касівочка » 18 серпня 2012, 10:38

Nymydora написав:Мінуси. ЇХ більше. Напишу потім, бо вже маю йти.


Особисто я вже зрозуміла по розповіді, які там мінуси)). "Skating" - катання на ковзанах, фігурне катання. Відповідно "to scate" - кататись на ковзанах.
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Nymydora » 19 серпня 2012, 00:01

Касівочка, дякую. На тому малюнку була дівчинка на роликах.
ТАк-от, мінуси.
Байдужість до, так би мовити, потенційного клієнта. Таке враження, що їм абсолютно не залежить, чи нам сподобалося, чи ні, чи хочемо ми прийти ще раз, чи ні. Крім того, мене мали попередити, що буде англійська, що заняття спарені. Я вже не говорю про те, що повинні були попередити, що в групі є особливі дітки.
Інтер'єр. Не люблю старих квартир. Невідомо, хто там жив, чим хворів, яка кліщі за тими шпалерами і що в тій пилюці живе. Наскільки я орієнтуюся, вони туди переїхали не пізніше, ніж у червні, то за два місяці можна було би стіни помалювати. Неприємно.
Заняття: Англійська, як на мене, була у зашвидкому темпі. То перше. Друге - враховуючи, що прийшла нова дитина, яка нічого не знає англійською, можна було би основні дії коментувати українською, якось оголошувати нові види діяльності. А то вихоило, як в німому кіно: дві хвилини під музику махаємо руками, потім нам дають іграшки і говорять невідомо що, потім новідомо що знов говорять і при цьому хочуть, щоб іграшки йшли назад в кульок, потім раптом всі встали і знов руками махають, потім якісь картки і т.д., і т.п. Розвиваюче загалом сподобалося. Правда, знову ж, наскільки я пам'ятаю, урок має складатися з організаційного моменту, вступу - повідослення теми і мети, основної частини, узагальнення і систематизація, підсумки. Стосовно занять для таких діток, я, особисто, завжди планувала, щоб між подачею нової інформації були руханки, рухливі ігри. Тут якось було все так раптово і несподівано. Подзвонили у дзвінок - і вже вчителька бігом розкладає наочність. Невідомо, що було перед тим, що буде зараз, одноманітність - ціле заняття тільки фігури (хоча, може якраз тут я не права), жодної руханки і взагалі - ніякої ігрової форми. Мені здаєтся, що для таких діток потрібне щось цікаве (може я також помиляюся і чіпляюся, не знаю. Просто пишу відповідність заняття до моїх очікувань). Якось воно неорганізовано і - загальне враження - поспіх і конвеєр.
Буду шукати далі. Наступного тижня планую піти в Пізнайко.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Центр розвитку "Бебі-Ко"

Повідомлення flower07 » 06 березня 2013, 16:04

Nymydora написав:ПРиміщення в квартирі на РУській

вони ж наче в тому будинку, що чікенхат. на Пирогова? може Ви не туди ходили? ми чули багато хорошого про бебіко і хочемо піти на пробне. тепер задумались. :confused: ..
flower07 Офлайн


 

Re: Центр розвитку "Бебі-Ко"

Повідомлення flower07 » 06 березня 2013, 16:07

Nymydora написав:Буду шукати далі. Наступного тижня планую піти в Пізнайко.

поділіться враженнями. ми не в самому місті живемо. проблематично їздити вибирати довго. може щось порадите. :rose: доці 1 рік 3 місяці. думаємо йти в майбейбіклаб біля бурячка, хоча дівчата пишуть що і на пирогова щось таке є. може вони переїхали... і в бебіко на пирогова.
flower07 Офлайн


 

Re: Центр розвитку "Бебі-Ко"

Повідомлення chmeluk » 08 березня 2013, 17:14

так як всі остаточно запутались то пишу Майбебіклаб який був біля бурячка переїхав в чікенхат,а Бебіко зїхали на Руську!!!
chmeluk Офлайн


 

Re: Центр розвитку "Бебі-Ко"

Повідомлення flower07 » 22 березня 2013, 19:47

chmeluk написав:так як всі остаточно запутались то пишу Майбебіклаб який був біля бурячка переїхав в чікенхат,а Бебіко зїхали на Руську!!!

дууууже вам вдячна!!!! :rose:
flower07 Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Ранній розвиток



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron