Глобальні оголошення!



Центр розвитку "Бебі-Ко"

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet, irinka

Центр розвитку "Бебі-Ко"

Повідомлення Marta » 12 квітня 2011, 16:41

Ще хотіла написати, що ми сьогодні були на пробному занятті в "Бебі-Ко".
Сподобалось. Певно, походимо туди трохи.
Сподобалась англійська дуже доступно і мелодійно, і під музику пісеньки, віршики, малюнки.
Сподобалось те, що там тепло (в Класиках трохи прохолодно), є шведська стінка, дзеркала, велика кімната, правда, одна.
Також плюсом є те, що не треба платити наперед за місяць, платиш кожного заняття, 25 грн. Це дешевше, порівняно з Класиками, в які ми ходимо зараз.
Ну і бонус для мене- те, що є привід 2 рази в тиждень вибратись в Центр, погуляти і змінити обстановку, походити по магазинах)))

Ще, кажуть, там роблять для діток масажик для ніжок, вони ходять по різних поверхностях босенькі чи в носочках,
ліплять, малюють, там все в одному занятті. І англійська, і розвиток, трошки фізкультури.
Marta Офлайн


 

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення mala-karta » 12 квітня 2011, 16:44

Marta, а де той бебі-ко?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Marta » 12 квітня 2011, 17:44

mala-karta написав:Marta, а де той бебі-ко?

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

То там де відкрили "Чіккен Хат", нижче 1 лікарні в будинку "на куті".
Marta Офлайн


 

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення TanenRom » 12 квітня 2011, 19:37

підтримую Marta - там дійсно класно, правда ми як туди пішли нам було 10 місяців, і ми ще не були готові до такого, а зараз ніяк вибратись не можемо!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Радмила » 12 квітня 2011, 21:47

І я підтримаю Марту, в Бебі-Ко дуже класно. І сама атмосфера щира і з любов'ю до дітей. Що насправді не так часто буває.
На жаль в багатьох школах от той бізнес-дух, дуже відчутний. Фальшиві посмішки, фальшиві слова.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення happymami » 11 вересня 2011, 10:54

Слухайте, а хтось водив діток на англійську? На вашу думку - воно треба? Бо моя мала вивчала англійську в садку. Дуже уло їй цікаво, вчителька була суперова. всьо в ігровій формі. Але за літо вона втратила інтерес. Зараз в школі є англійська, їй цікаво, всьо вчить, але мені здається, шо в садку можна було би і не водити дитину на ту англійську. Тобто ефекту як такого я не помічаю. Може мені так здається? Хтось пояснить, нашо дитині в 3-4 роки англійська? Це допомогає повисити інтелект?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Русік » 11 вересня 2011, 11:04

Мій малий ходить на англійську з 2,5 років. Перед тим трохи займались вдома, але боялась спортити дитині вимову - не була впевнена, що правильно говорю.
Чому так рано? Для мене мотивація - чим раніше, тим легше.
З маленькими дітками на занятті просто граються, при цьому розмовляючи англійською: ляльковий театр, руханки, малювання і т.п. Жодного слова українською за все заняття - і нічого, все дітки зрозуміли!
Зараз нам 4. Ходити продовжуємо, але до іншого викладача. Розвиток став не таким помітним, але прогрес таки є. Звичайно, говорити вільно з малим ще не можливо, але прості відповіді на питання дає без проблем.
В садочку в нас наразі англійської немає, тому поки що будемо ходити в школу.
Люба, мені здається, що ми можемо не помічати ефекту блискавичного - дитині сказали, дитина повторила. Але десь там воно відклалось, і при потребі мудрий мозок вийме те, що необхідно. Ось для цього ми і займаємось.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Любов » 12 вересня 2011, 16:29

Ми ходили влітку в БебіКо, малому дуже подобалося. Була там і англійська пів годинки в ігровій формі. Думаю дітям легше сприймати і запам'ятати граючись, бо після тих занять я називала кольори по англійськи і він показував пальчиком потрібний колір, а тепер на сусідського хлопчика каже бой, і як дає па-па, то інколи каже бай-бай :clapping: . Так що справді, ті дітки такі розумашечки, як раз почує, то обов'язково повторить, інколи сама шокована від дитини :crazy: .
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Kskz » 08 жовтня 2011, 13:40

Дівчата, а нам в рочок вже можна в школи розвитку ходити? Чи и ще замаленькі? Читала, що ніби з 1,5 беруть.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Nymydora » 08 жовтня 2011, 14:56

Kskz переважно з півтора, бо з річними важко ще щось зробити. Вам - пряма дорога на плейгрупу до нас, а за півроку будете собі вибирати школу розвитку- в Тернополі їх досить багато вже, на кожен смак.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Ранній розвиток



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron