найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Центр розвитку "Бебі-Ко"

09 травня 2013, 13:43

хто підкаже за якою методикою працює ця школа?

Re: Центр розвитку "Бебі-Ко"

12 листопада 2014, 23:32

Lenysa написав:хто підкаже за якою методикою працює ця школа?

там нема суто якоїсь методики за кимось. комплексні розвиваючі заняття. ми були раз. сподобалось дуже! проте будемо ходити в інший клуб, ближче до дому) заняття тепер там, до речі, 30 чи 35 грн.

Re: Центр розвитку "Бебі-Ко"

28 грудня 2014, 00:51

Ми ходимо з донечкою з вересня (їй виповнився рік), тобто вже 4 місяці. Оплата по заняттях 35грн. Донечці подобається. Вона почала показувати як кажуть тварини, танцює "Два півники" і "Морозець", дуже любить працювати за столом з фарбами і аплікаціями.
Плюси: привітні вчителі, увага до кожної дитини, спортивне оснащення, цікаві ідеї з різних програм розвитку.
Мінуси: дітей ходить дуже мало (зазвичай нас 2-3), програма майже не змінюється, часто відміняють заняття, недостатня матеріальна база (один ноут-бук на всі групи, немає музичного супроводу занять), не видно, щоб до занять хтось особливо готувався.
Не знаю чи далі доцільно триматися тут :sad: В нас заняття вела Оля, тепер чомусь не може. Вона мені найбільше імпонує. Кріім того ходжу я з донечкою і ще одна мамочка зі своєю двчинкою. Моя дитина прагне більшого спілкування. Наразі один раз на тиждень ходимо в БебіКо і один - в "Промінчики". Програма дуже відрізняється, тому поки так.

Re: Центр розвитку "Бебі-Ко"

28 грудня 2014, 01:45

А навіщо на заняттях ноутбук? Я просто цікавлюся. Які саме види діяльності у вас відбуваються за допомогою ноутбука? Ми ходимо у 'Пізнайко', то ноутбука ще взагалі ні разу не використовували. Вмикають лиш музику, коли якийсь танець, пісня чи хоровод, хоча не раз і просто самі співали без супроводу. Просто цікаво, для чого ноутбук використовується у вашому клубі. Чим він такий незамінимий.

Re: Центр розвитку "Бебі-Ко"

29 грудня 2014, 13:46

Ми ходили з Тамілою в Бебіко для соціальної адаптації перед садочком))).

Для мене величезним плюсом була оплата за кожне заняття.

Але програма таки не змінюється , що з Тіною було на заняттях те і чере 3 роки. Хоча не можу сказати, що погано складена - і танці, і пісеньки, і якийсь нові знання кожного заняття - кольори, комахи..., пів заняття англійська - теж претензій не було.

Re: Центр розвитку "Бебі-Ко"

29 грудня 2014, 14:14

Lenysa написав:хто підкаже за якою методикою працює ця школа?

за методикою Домана
Відповісти