Глобальні оголошення!



Май бейбі клаб

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet, irinka

Май бейбі клаб

Повідомлення Радмила » 21 лютого 2011, 22:00

Ми сьогодні зі старшою ходили на бебі-Йогу. Дівчата - це просто чудо. так класно. Я думала раніше. що йога. то зав'язування в гудз. А ж ні - це дуже красиві вправи. Різного роду розтяжки. Дуже красиво... і дітки так старались. Дуже сподобалась тренер. Молоденька, але дуже толкова і з дітьми хороший контакт має. Займається з дітками від 1,5 року. Як раз після нас прийшли батьки з манюнями. І ще проводить індивідуальні заняття, для тих діточок в кого проблеми з осанкою, чи ще такого роду.
Позитивно і те. що хоч зробили тренувальний зал в квартирі, але досить просторно. чистенько. гарно обладнано. велечезне дзеркало на всю стіну, приємна музика. один недолік. то підїзд, якийсь недоглянутий. Старий будинок. Але на фоні таких позитивних емоцій і вражень, це можна вибачити. Зате центр міста. біля зупинки бурячок. Нам добиратись зручно.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Русік » 21 лютого 2011, 22:24

Ух ти! і ми так хочемо!!!
не скините телефончик? скільки коштує? як довго триває заняття?
наперед дякую!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення eney » 21 лютого 2011, 22:29

Радмила
і нас цікавить то саме)
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Радмила » 22 лютого 2011, 11:00

Заняття 1год. Бебіклуб оздоровчий в центрі, навпроти дім книги Богдан, на другому поверсі. (Біля бурячка). Два рази в тиждень. 165 грв. Різні вікові групи.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Marta » 28 лютого 2011, 00:29

Русік а як вам англійська там? я пізніше планую. Ну і про музику хотілося б почути....
А малювання зі скількох років? І це називається у них ізостудія? Бо шось я не можу знайти на сайті....
Моя також дуууже любить малювати, особливо фарбами, гуашшю, пензликом таке виводить, що я дивуюсь, змішує фарби, експерементує...То нам би теж було цікаво на майбутнє.
Marta Офлайн


 

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Русік » 28 лютого 2011, 00:48

Ой, стільки питань....))
Англійська - супер! Ми заради ангілйської і прийшли в цю школу) Спеціально до Наді - вона дуже гарно спілкується з дітьми, бо сама має 3-хрічного хлопчика, а викладає англійську у формі гри - ніхто не заставляє дітей: "скажи "My name is..."", а з ними просто граються - в ляльковий театр, малювання, гонки, пісні-танці, просто англійською мовою.
А з часом у дітей самі собою народжується відповідь на питання чи бажання повторювати слова і фрази.

Музика мені теж подобається: нечасто в школах раннього розвитку зустрінеш рояль в класі) Займається з дітками вчитель з музичної школи, дає дітям пограти на музичних інструментах, слухають класичну музику, співають простенькі пісні, вивчають інструменти, грають і малюють ноти, танцюють.... короче, роблять все, що може бути пов"язано з музикою.
Через 3 заняття малий вже співав і грав на роялі гаму.

А малювання - це частина ізостудії. Крім малювання можна окремо вибрати ліплення, інші техніки (декупаж і подібні). Для кожного виду - свій викладач. Малювання здається по віку не обмежене.

Для тебе найкращий варіант - записатись до них на творчу майстерню. Такі заняття у них в школі проводяться по суботах через тиждень (може, вже буде й щотижня, бо людей стало значно більше). Зазвичай у вечірні години - цієї суботи було на 18.00. Суть: в школі 2 години в різних кімнатах викладачі ізостудії проводять одночасно свої заняття, і дитина може вибрати, що саме вона хоче робити. Як не подобається, може не продовжувати і піти до іншої кімнати. Цих 2 години занять коштує 20 грн., що як на мене - то дуже дешево.
Цієї суботи було 3 викладача: малювання, ліплення з глини і в третій кімнаті прикрашали вазочки:розмальовували, обклеювали білсківками, лентами, декупаж робили трохи.
Таким чином ми виявили, що з того всього розноманіття нам підходить малювання)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Marta » 28 лютого 2011, 00:52

Русік написав:Для тебе найкращий варіант - записатись до них на творчу майстерню.

Ой, так класно, дякую велике!..
Я щось всього не випитувала, не знала, що таке є там. Знала, що ізостудія, проте, що вона ділиться не знала, в вівторок йдемо на заняття, то все вже порозпитую гарненько. Дякую! :roses:
Marta Офлайн


 

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Русік » 28 лютого 2011, 00:55

немає за що! Зустрінемось на творчій майстерні! ;-)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення pan_kotskyy » 12 квітня 2011, 19:53

Ми ходим вже більше ніж півроку в MyBabyClub, біля першої школи (біля бурячка). Якось вже про це згадувала, тепер руки дойшли описати що там і як.
Отже, що мені подобається, що там дуже багато спеціального інвентаря, кріселка, доски, коробки, планочки різні, драбинка, канат, маленькі пеньочки ... і т.д., все налаштовано для фізкультурних занять з дітьми. Кожен раз ведуча по різному комбінує щоб було дитині цікаво проходить-пролазити-перскакувати перешкоди.
Не дуже маю з чим порівняти, не знаю чи в інших клубах практикують таку кількість всяких допоміжних предметів, але буває досить цікаво.
Ми ходим на фізкультурні заняття. Часом бувають досить цікаві заняття, правда, зараз наша група розпалася, хтось в садок пішов, хтось просто перестав ходити... вопщем, буває що й самі на занятті або 2 чол.
Як самі то трохи нудно малому, але коли ще хоч хтось є, то позитивні емоції бушують.
Туди ще ходять на індивідуальні заняття дітки на лікувальну фізкультуру.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Alisa » 07 листопада 2011, 22:14

А ми ходимо в Май бебі клаб на фізкультуру.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Далі

Повернутись до Ранній розвиток



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron