Глобальні оголошення!



Центр дитячого розвитку "Класики"

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet, irinka

Центр дитячого розвитку "Класики"

Повідомлення Marta » 22 лютого 2011, 01:20

Z розкажу про нас. Ми ходимо в Центр дитячого розвитку "Класики."
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Фото додам потім, бо не за своїм комп"ютером зараз, хоча там фото можна подивитись в галереї.
Нам дууууууже подобається! :o
Ліза, як підходить до того приміщення, то вже не тямить себе від радості, кричить "Ура!" і хлопає в долоні. Перший раз, то взагалі не хотіла йти звідти...)
Перше заняття також безкоштовне.
Є різні групи так само- загальний розвиток, іноземна мова, у світі казки, музика, т.д.
На вибір для кожного віку. Можна в пару груп одночасно. ) То ми плануємо потім ще на іноземну мову.
Урок триває 45 хв, проте ми там знаходимося зазвичай 1,5 год. Перед заняттям також можна освоїтися, брати іграшки, всі йдуть назустріч дитині, дуже хороша атмосфера, по бажанню зроблять чайочок.
Потім заняття. В ігровій формі вчать цифри, букви,( розрізняти і писати), величини, ліплять з тіста, пластиліном, малюють олівцями і фарбами, крейдою на дошці, роблять аплікації, працюють з різноманітними вкладками, шнурівками, картинками, танцюють, вчать, де право-ліво, будують вежі, вчать в процесі кольори, т.д.......
Мені подобається, що там дивляться по дітях- сподобалось (наприклад, сьогодні працювали з солоним тістом, запихали в нього горошок, а потім робили "горохові вареники"), дітки захопились, сопіли і пхали ті горошинки, м"яли пальчиками, :thumbsup: то приділяють цьому більше часу, хочуть танцювати-беруть і танцюють, от сьогодні мали просто складати з окремих пелюсточок з паперу квіточку, а дітки захотіли клеїти- то принесли клей і робили аплікацію.
Після заняття діти зазвичай, гасають по приміщенню, грають в м"яч, з ними далі вихователь, хоча це вже "позаурочний час",
адміністратор в той час робить чай з печеньками, гарно розкладає на столику,з серветками, ложечками, і дітки вчаться чаювати. Кому як виходить, але все ж.)
Потім помаленько збираємось додому, хоча ніхто не виганяє...)
Ходимо 2 рази в тиждень, ціна 240 грн в місяць (30 грн за заняття), на лютий була знижка -10%.
Ходимо на разі в групу "Дослідники", там дітки від 2 до 2,5 року. Нас в групі 4 дитини. Тобто, увага приділяється кожному.
Похід на заняття в нас- це свято, просто море позитивних емоцій. :roses: :roses: :roses:
Marta Офлайн


 

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення pan_kotskyy » 22 лютого 2011, 02:35

Марта так смачно розписала все?
Хтіла спитати де знаходиться, але вже на сайт пішла глянула.
Я просто маю з чим порівняти, те що описала Marta просто супер!
Востаннє редагувалось pan_kotskyy в 22 лютого 2011, 02:38, всього редагувалось 1 раз.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Marta » 22 лютого 2011, 02:37

Подивись на сайті, В Тернополі в 2-х місцях: біля Березілю десь, і за 11 школою є Музична школа №2, в тому приміщенні.
Marta Офлайн


 

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення pan_kotskyy » 22 лютого 2011, 02:57

От блін, мені що в Березіль, що до 11 школи з східного далеко перти :(
Ну мені так сподобався опис, от якраз те, чого мені не хватає в заняттях, то більше підлаштовування під бажання дитини і можливість після заняття дітям самим трохи пововтузитись :)
:tipok:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Marta » 22 лютого 2011, 03:06

Ну попробуйте, принаймні, перше безкоштовне заняття.
Але, згідна, місце розташування має значення...
В нас одна жіночка ходила спочатку в Бейбі-Ко, доїжджла з Баму в центр, то їй синочок постійно засинав в маршрутці, і вже ні туди, ні сюди.....((
В нас заняття на 10.30 ранку, поки возить чоловік машиною (від мене пішки десь хв. 15 може швидкою ходою, може більше), а як не зможе- то коляскою чи в маршрутці 2 зупинки і трохи перейтися.
А на Східному ви кудись ходите?
Вже почитала, а чому змінюються враження?
Ну, раз на раз не припадає, часом бувають невдалі дні....
В нас також минулого разу один хлопчик встав не з тої ніжки, то його майже ціле заняття ловили по цілому приміщенні і знімали зі столів, з підвіконника... :crazy: А інші діти також розходились, втрачали увагу, і урок був хаотичний такий.... :mad:
Marta Офлайн


 

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Русік » 27 лютого 2011, 23:22

Хвалюся:
цього тижня вперше малий пішов на малювання
Ми вже давніше займаємось в школі Класики - з самого відкриття. Спочатку ходили на англійську і на музику, а 2 дні тому прийшли на англійську, а в сусідній кімнаті - малювання. Малий ледве досидів своє заняття - так рвався туди.
Дівчатка, я ніколи не думала, що мій син на таке здатен!!!! В нас все малювання вдома зводилось до каля-маля типу "салют".
А тут ми потрапили до професійної художниці, прізвища не знаю, звати Марія Михайлівна. Вона відразу вчить дітей робити все по-справжньому: малюють фарбами на великому аркуші, з натури, з тінями і бліками, світло спеціально виставляє...
Малий на першому уроці намалював такий натюрморт, що вона попросила залишити на виставці малюнок! Викладач легенько накидала контури олівцем, а малий сам підбирав кольори, дуже странно все вимальовував, намагався повторити на папері те, що бачив перед собою.
Загалом і я, і син в захваті!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Oksana » 28 лютого 2011, 15:08

а ми вже записались на пробне заняття в Класики ;-)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення mala-karta » 28 лютого 2011, 15:10

а ви на коли?
ми на середу на 17:30 ;)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Oksana » 28 лютого 2011, 15:33

:D так само, так що здибемось там. Правда я ще не впевнена, бо незнаю на коли буде наступне заняття в автошколі, чи в четвер чи в середу, то маю завтра передзвонити повідомити чи будемо чи ні. Але постараємось бути, попрошу може нашого татка встигнути з роботи, і з малими піти на заняття, якщо в мене таки в середу буде навчання
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Про клуби розвитку дитини

Повідомлення Русік » 28 лютого 2011, 15:37

А ви на Дружбу чи на БАМ?
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Далі

Повернутись до Ранній розвиток



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron