Глобальні оголошення!



Монтессорі клуб розвитку дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet, irinka

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення TYulia » 28 жовтня 2015, 09:54

Напишіть будь ласка, скільки коштує? Чи там треба абонемент на місяць купувати? Де саме на Лучаківського? Скільки дітей в групі? Які ваші враження? Телефон до них?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення Тиха » 28 жовтня 2015, 15:12

І як Вам? Цікавить, чи проводять вони зараз заняття для двохрічок, іх розклад і вартість занять. Або контакти дайте :)
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення Nymydora » 28 жовтня 2015, 19:20

За форматом це повноцінний садок. Тільки діти там не сплять (нам це підходить, бо Денис давно не спить вдень). Від 3-х років, молодших не беруть. Група біля 20-ти чоловік, плюс-мінус. На них - три вихователі + приходять англійська, німецька, малювання і, здається, танці. Робочий день з 9 до 6. Харчування: сніданок вдома (для тих дітей, хто приходить раніше передбачений ще другий сніданок - фрукти, печиво, горіхи, чай. Ми приходимо на 11, на нього вже не попадаємо). Біля 2-3 обід, біля 5 вечеря, якось так. День у них плотно розпланований - постійно якісь заняття, скучати не дають нікому. Є мінус - садок знаходиться на першому поверсі жилого будинку і не має своєї території для гуляння, тому гуляють порівняно мало. Літом, правда, постійно дітей десь водили - в ліс, в парк, регулярно вивозили на кінну ферму, мотузковий парк, їздили в центр до пам'ятника Франку вірші читати :hi: , часто чула від малого, що сьогодні ми ходили а магазин щось там купляти, бо закінчилося, а сьогодні ми ходили в аптеку, а сьогодні ми були в тренажерному залі. Водять їх на виставки тварин, в музеї. Це все дуже організовано, діти йдуть шеренгою, тримаються за стрічку ))) Якщо далеко - винаймають бус-таксі. З батьків додатково за весь час брали тільки оплату на мотузковий парк.
Щодо ціни. Плата помісячна, абонемент. Ми платимо 2500, але ми зі своїм харчуванням, тому ціну треба уточнити.
Мене там майже все влаштовує. Дитину також. З садка забрати проблема :wink: :wink: :wink: Не знаю, може то нам так підійшло, а комусь інакше. Але наразі є так.
Мінуси, крім гуляння - діти реально навантажені, не мають часу просто на побігати і подуріти-погратися (хоча то відносний мінус), все-таки не окреме приміщення, частина цокольного поверху новобудови, двір тісний, забитий транспортом. Літом двір жаркий - нема захисту від сонця. Приміщення темнувате, хоча немаленьке. Літом там було гарно і прохолодно, як буде зимою - не знаю. Хоча зараз власниці палять добре, там тепло. Ну і кажуть, що після такого садка дитині буде складніше адаптовуватися у звичайній школі. Не знаю, то я вже у вересні-жовтні зможу вам розказати. :wink:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення Тиха » 28 жовтня 2015, 20:59

То занять для дворічок вже немає? Знаю, колись були
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення TYulia » 28 жовтня 2015, 23:53

то яка адреса того садка? може телефон? Чи можна там платити погодинно чи ще якось, якщо не водити кожен день?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення taranjka » 29 жовтня 2015, 00:30

TYulia в будні ви туди не попадете, там все зайняте. суто заняття - там на вихідні є, можна приводити на кілька годин.
ще є монтесорі на тарнавського, знайомі водять 2 рази в тиждень - задоволені дуже
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення МамусяВладусі » 29 жовтня 2015, 17:02

А як там дітки також так часто хворіють?
МамусяВладусі Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 22 жовтня 2014, 22:27
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 49 раз.
Діти: Владик

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення МамусяВладусі » 29 жовтня 2015, 17:06

Скільки їх у групі?
МамусяВладусі Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 22 жовтня 2014, 22:27
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 49 раз.
Діти: Владик

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення TYulia » 29 жовтня 2015, 18:53

Nymydora написав:Тільки діти там не сплять (нам це підходить, бо Денис давно не спить вдень). Від 3-х років, молодших не беруть. Група біля 20-ти чоловік, плюс-мінус.


А це вже у вашій старшій групі не сплять? чи у всіх такий формат дня?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Монтессорі клуб розвитку дитини

Повідомлення taranjka » 29 жовтня 2015, 19:25

Там одна група, діти по віку не діляться
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Ранній розвиток



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість